מקרה קל של ירוקת נפוצה

מקרה קל של ירוקת נפוצה../images/Emo5.gif

...זה בטח קורה להרבה אנשים, אבל זה לא מקל על העניין. אני מתגייסת עוד שבוע, ומהיותי מורעלת באופן כללי, הייתי בטוחה שאני פזמניקית עוד לפני הגיוס. עברתי עם החבר שלי שנתיים של צבא וקלטתי את העיקרון. עד עכשיו לא היתה בי טיפת חשש ואפילו ציפיתי לגיוס בכליון עיניים, אחרי שהתקבלתי לתפקיד שרציתי. אז למה עכשיו פתאום נמחקו לי מאגרי הביטחון ואין לי מושג לאן אני הולכת? פתאום לחזור הבייתה פעם בשבועיים נראה לי ממש מעט זמן בית, וחששות קטנים וטפשיים מנקרים לי במוח. איפה הבטחון העצמי?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לירוקה בקרוב... ../images/Emo24.gif

את מרגישה שמאגרי הבטחון נמחקו לך נראה שעכשיו... שהגיוס כבר בפתח את מרגישה אותו באמת כל ההתרגשות וההכנות לקראתו היו רק שלב מקדים לבואו החששות אמנם טבעיים, אבל לכול אחד הם אישיים שיהיה לך גיוס נעים שולחים לך
ענקי ומאחלים לך רק טוב

../images/Emo51.gif הייתי צריכה את זה

אם דבר טיפשי כמו אייקון של חיבוק משפר לי את המצברוח אז כנראה שהכל באמת שטויות... ושוב, תודה

ozone

New member
אז קודם כל..

המון המון בהצלחה,איפה שבחרת לשרת. ולעניין- לפי דעתי - אם היית כותבת שאת בכלל לא חוששת מהשירות הצבאי,הייתי חושש שמשהו לא בסדר אצלך,מכיוון שחששות בפני כיוון חדש ומאתגר הן הדבר הטבעי ביותר,והרבה פעמים - מסייעים להכניס דברים לפרופורציות (כמובן,שיש להיזהר מעודף חששות). עם זאת - הייתי אומר שהצבא היא מערכת שונה מכל מה שהכרת עד עכשיו,ומנסיוני הדל בחיים אני יכול להגיד לך - "אין חכם כבעל נסיון" . אז..תתגייסי,´תשתפשפי´ קצת,תכירי הרבה חברות חדשות (גם המושג של ה´חברות´ מתחדד בצבא) ואני אפילו משוכנע שעם נחישות כמו שלך תוכלי להפוך את התקופה הזאת לאחת היפות בחייך. ושוב - המון בהצלחה

למעלה