מקרה שקרה באימון.

winner21

New member
מקרה שקרה באימון.

אימון כדורסל (אציין שאני מתאמן כל יום לפחות שעתיים). קפצתי קפיצה קלה מאוד... וכשנחתתי (על כל כף הרגל ולא על קצות האצבעות כמו בדרך כלל) הרגשתי "טוויסט" קטן בגב תחתון... המשכתי להתאמן 5 דקות עד שהרגשתי שהכאבים מתגברים. התמתחתי ושמתי קרח כמה פעמים. יום לאחר מכן כמעט ולא יכלתי לזוז. כל הליכה כואבת מאוד. הכאבים הם: *כשאני מתכופף קדימה. מהלך הכיפוף מאוד כואב בגב התחתון. *בהליכה כאשר אני מיישר את רגל שמאל! (תנועת הליכה רגילה).. אני מרגיש כאב חד בגב תחתון. יישור רגל ימין הרבה פחות כואב. *כשאני יושב הכאב עז בגב תחתון. *בשכיבה, כשאני מרים את רגל ימין או שמאל (כשהן ישרות) הכאב מאוד חד בגב תחתון. *כשאני לוחץ על החוליות בגב תחתון יש כאב מסויים (כמו כאב של לחיצה על סימן כחול כתוצאה מחבורה, ולא, לא קיבלתי שם מכה כלשהי). אין לי הקרנות לרגליים . הכאב הוא בגב התחתון האם יש דרך לטפל? או רק מנוחה ? האם אלו סימפטומים של שריר או חוליות?

חבלת ספורט../images/Emo87.gif

וינר יקר, מדבריך ניתן להשיג כי נפגעת. יתכן שהפגיעה קלה ותחלוף, אך קיימת בהחלט אפשרות שתזדקק לתהליך בדיקה, אבחון וטיפול. לכן, תן לבריאותך את סדר העדיפות המגיע לה כמי שמשקיע כל-כך הרבה מאמץ וזמן באימון. לך למומחה לגב (כירופרקטי או אחר), ויפה שעה אחת קודם. אז נוכל לדעת מה מהצב מבלי לערוך דיאגנוזת אינטרנט, או תהליכי ניחוש אחרים.

למעלה