מראות מהטיול המשפחתי האחרון שלנו!!!

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
וולוו-סידראל של טיולי-נעמן במטולה

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
וולוו-סידראל של טיולי-נעמן במטולה

אלון 58

New member
המשך יבוא-------------------------!

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
המשך יבוא-------------------------!

אלון 58

New member
"נוף" מאזור המלון בחיפה

"נוף" מאזור המלון בחיפה

raminec

New member
סחטיין על הזיהוי

מלון מרום?
מעל היכל הספורט ברוממה?
סחטיין על הזיהוי
כשאני מסתכל על זה, אם לא היית אומר לא הייתי מזהה את זה בחיים. אבל עכשיו שאתה אומר זה נראה לי ממש ממש מתאים.

אלון 58

New member
באטלס שיש ברשותי...,

ממש לא
רמת בן גוריון נמצאת מעברו השני של רחוב פיק"א, אותו רחוב שהאוטובוס המופיע בתמונה הגיע ממנו.
באטלס שיש ברשותי...,
מופיע האזור בו לנתי כרמת-בן-גוריון(רחוב פלמ"ח וסביבתו),וגם האזור שלמטה,ובסוגריים כתוב כרוממה הישנה ולמטה רוממה החדשה,אני סמכתי על המידע הזה,האם זה לא נכון?

חריש

New member
זה נכון ולא נכון

באטלס שיש ברשותי...,
מופיע האזור בו לנתי כרמת-בן-גוריון(רחוב פלמ"ח וסביבתו),וגם האזור שלמטה,ובסוגריים כתוב כרוממה הישנה ולמטה רוממה החדשה,אני סמכתי על המידע הזה,האם זה לא נכון?
זה נכון ולא נכון
הותיקים יותר עדיין קוראים לאיזור שבו לנת "רוממה", כך שזה תלוי את מי שואלים. בכל מקרה, נהנית? זה מה שחשוב.

אלון 58

New member
הקו היחידי בו השתמשתי בשהותי בחיפה

הקו היחידי בו השתמשתי בשהותי בחיפה

לא יודע מי החיפאים שבינינו

החיפאים בינינו דברו עליו רעות...,
אם איני טועה,אבל אני לא צד בזה.
אני אמנם תל אביבי (יפואי) בנשמתי, אך אני לומד כבר שלוש שנים (עוד מעט אתחיל את הרביעית) בחיפה, אני יודע שנסעתי באוטובוס הזה (לא לבד) והוא מצוין. סוחב נפלא, מקושט, פשוט נעים לנסוע בו!

אלון 58

New member
יתכן ואני טועה עם אוטובוס אחר שם...

אני אמנם תל אביבי (יפואי) בנשמתי, אך אני לומד כבר שלוש שנים (עוד מעט אתחיל את הרביעית) בחיפה, אני יודע שנסעתי באוטובוס הזה (לא לבד) והוא מצוין. סוחב נפלא, מקושט, פשוט נעים לנסוע בו!
יתכן ואני טועה עם אוטובוס אחר שם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה