מרגיש שהמצב שלי מתדרדר

כן הייתי כותב פה המון

לפני עידן הפייסבוק בערך,

תודה על ההבנה למצבי הרגש שלי מול אבא שלי.

תודה רבה

לגבי אישפוז יום אני ותיק במערכת לא נותנים שרות טיפולי למ ישכבר הרבה זמן במערכת מנסיון, אולי אם מצבי היה ממש קטטוני...

וגם הייתי באישפוזים וכמו בכל דבר נמאס לי.....גם מהם

בהצלחה לך שם מקווה שיצליחו לעזור לך

מרגיש שהמצב שלי מתדרדר

לאחרונה המצב שלי מתדרדר שוב אני מרגיש , המון כעסים על החיים ועל העולם

אני פשוט מרגיש שהדכאון שלי גובר ונעשה חזק וגם החרדות.

בעיקר החרדות מהעתיד

מרגיש בעיקר לבד. חסר חברה. חסר חבר אמיתי קרוב גאוגרפית (חברים בפייסבוק זה עוזר אבל לפעמים הריחוק הגאוגרפי מכאיב ומייאש(.

הרבה חוסר אונים. הרבה בדידות.

הרבה כעסים על אבא שלי שמזניח אותי. נפשית כלכלית ומבחינת תשומת לב.

שיודע שאני נכה ולא נותן לי פרוטה לקנות משהו לעצמי. שנתן לבת זוג שלו לשלוט לו בכסף ב100 אחוז. אני פשוט פוחד מהעתיד. שלא יהיה לי מספיק כסף לחיות .
פעם פשוט הייתי רגיל לרמת חיים קצת יותר גבוהה. כי גם הייתי מקבל קצת כסף כל חודש ממנו עד שלא יכל עוד. הרמת חיים שלי ירדה וזה קשה לי.

ומדכא אותי ומכניס אותי לחרדות. שלא יהיה ל יכסף לחיות. או פחדים בעתיד על מלחמת ירושה איתה על הבית. מישהו עצר אותי ברחוב לפני יומיים ונתן לאבא שלי "שטיפה " דרכי , מישהו שטען שהוא מכיר אותו ממזמן. שככה לא מתנהגים "קודם דואגים לבן שלך ורק אחר כך לאישה " שהיא בכלל לא אמא שלי. שהוא רואה שאבא שלי רץ לבלות איתה ומתלבש כמו טווס ואני ניראה מוזנח -מה שנכון נכון הוא צודק. והעניין הזה קצת עירער אותי למה באמת זה ככה....

אמרתי ל ושאני מנוע מלהתעמת איתם כי בעבר זה גרם לי צרות צרורות. ואני מעדיף לשתוק

בגלל זה איין לי אמונה בנשים. ואנ יחשדן כלפי כל אישה שהן רק רוצות כסף. בתמורה ל......

יש לי תסכול מאוד גבוה פשוט שרק היא מקבלת ממנו כסף ואני מאוד מוזנח. ומשנע את עצמי בכך שטוב שאני עוד יכול לגור בבית בשקט.

אבל יש לי הרס עצמי מאוד גבוה של דכאונות ומחשבות אובדניות ואני הרבה פעמים קונה אוכל "מוכן" במקומות יקרים כדי להרגיע את עצמי. אוכל מרגיע אותי. ממילא היא לא מכינה כלום בבית ואיין אפשרות כל כך להכין כי הבית במצב הייגיני סניטרי לא טוב . אז נאי קונה ומבזבז על אוכל ואחרי זה יש לי מועקות מצפוניות . שבזבזתי הרבה כסף שהולך ונגמר לי . אבל לפני זה לפני שקניתי אני אומר לעצמי שממילא יום הדין קרב ואני אמות בקרוב .

לצערי הגוף שלי התרגל להיות ער בלילות ולישון בימים וככה עוברים לי רוב בימים בבדידות נוראית יחסית. במיטה ומול המחשב בלילות ויש ל ידכאון כבד. וגם במועדון החברתי של פגועי הנפש לא משהו לי אני לא ממש מתחבר למישהו . לא ממש מרגיש קרוב למישהו. לא מדבר הרבה שאני בא לשם לרוב יושב על איזה ספה ושותק. מרגיש במקום הזה חוסר תוכן ומהות. מרגיש שם שהרוב שונה ממני. שבא מרקע שונה גם של מצוקות. פשוט לא מתחבר לאף אדם. לא מרגיש קרוב לאף אדם ואיין עם מי לדבר ואיים עם מי לשפוך את הלב.

מאוד קשה לי לאחרונה המצב מתדרדר ואני מרגיש שיש לי יותר מחשבות קשות אובדניות או להכנס לכלא כי שמה יהיה לי בטחון של אוכל מזון בגדים שמירה יעוץ פסיכולוגי. לפחות ככה אני חושב במחשבות שלי.

הבעייות העיקריות בתמצות שאני מרגיש שיש : ץסכול וכעס על אבא שלי שלא נותן לי פרוטה =ירידה באיכות החיים ותחושת עוני.
בדידות גדולה שדאיין באמת עם מי לדבר או לחלוק או לאהוב או לקבל חיבוק
תודה על ההקשבה-בדרך כלל אני עונה לאט

לדעתי אתה צריך לחפש טיפול לא בהכרח פסיכולוגי

שיעזור לך לשחרר את הכעסים. כשמלאים כעסים ותחושות קשות עד לכדי פיצוץ
מאוד קשה לעשות החלטות חכמות או לנווט את החיים טוב. אתה צריך לחזור לתחושה הנקייה הזו
שקיימת אצל כל אחד . ברגעי השקט והחסד.
ומניסיון עדיף לישון בלילה אפשר להרגיל את הגוף בחזרה למצב הקודם מקסימום לא תישן יום אחד ואז תישן בלילה
זה יהיה קצת קשה אבל אפשרי

ניסיתי כבר לפני איזה 4 חודשים לבקש עוסית

בתחנה לבריאות הנפש. אמרו שישלחו בקשה .....לאחראית על זה .....לא קרה עם זה שום דבר. עד היום......עוסית שיהיה לי עם מי לדבר

בגלל שאני ישן בימים אני לא מנדנד להם ולא קורה עם זה כלום וכניראה שמי שלא מפגין "אותות מצוקה ללא הפסקה לא קורה עם זה כלום פשוט מרגיש שהתייאשתי.

אני חושבת שזה מאוד יעזור

לך לנסות לישון בלילה.
ותנדנד עד שהם יתייאשו.
כל שבוע תציק להם עם זה שוב או אפילו כמה פעמים.

כל המערכת הזאת נראית לי מסואבת וקשה

ולא נראית שעוזרת ממש

צריך אולי כמו בכל מקום : פרוטקציה" כדי שמישהו באמת יעשה משהו בשבילך

אפשר למות עד שמישהו יבוא לעזור לך זאת תחושה כללית שלי

אולי אבל בכל זאת שווה להעזר בהם פשוט

כי הם חלק מהאופציות שאתה מכיר.
בטוחה שיש אולי אופציות יותר טובות
אבל טוב להעזר במה שיש גם אם זה לא משהו.
תנצל משם מה שאתה יכול להשיג.
כל שיפור קטן מבורך

הבנתי שזה פשוט נתקע איפהשהוא בביוקרטיה

הבנתי שיש אישור לקבל עובדת סוציאלית. וצריך לשלוח את זה לאיזה ארגון שנותן עובדת סוציאלית גם למי שגר בבית ולא בדיור מוגן.

ופה זה נתקע לא קבלתי כל מידע חדש.

מהאיש שהתחיל איתי את התהליך בתחנה לבריאות הנפש ולא סיים.

ומאז אני יושן הרבה ומיואש במחשבות

לפעמים אני מצליח לישון בלילה כמו הלילה

מ6 בערב עד 2 בלילה.

אבל כל השעות שינה שלי לרוב הם מיאוש של רצון לא לראות את העולם או לחוות אותו

כמו הרדמה בכוח . של עצמי.

מקווה שתמצא בעצמך כוחות וטעם לחיים

ואולי גם שווה ללמוד יצירת מציאות

שזה משהו שאני רוצה ללמוד בעתיד.
וזה גם קשור לניקוי פנימי כי שוב כשהרגשות קשים קשה ליצור משהו טוב
מתוך זה. יותר קשה ככה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לישראל שלנו...

במה שאתה כותב ניתן להרגיש איך תחושת האכזבה , חוסר האונים, החולשה ואולי התחושה הקשה ביותר שלך היא ההרגשה של הנסיגה..אנחנו מכירים אותך גם בזמנים אחרים ויודעים עד כמה אתה אמיץ ומתמודד עם עובדות ונתונים לא פשוטים..
בשבילנו אתה מלא כרימון רגשות ומחשבות התמודדויות וגבורה אישית... לצערנו חומות הביורוקרטיה גבוהות כול כך והאפשרויות מצטמצמות והולכות... אנחנו יודעים שלא היה באפשרותך להיות עצמאי כבר מיזמן היית כך אבל בשל מצבך הבריאותי אתה נשאר תלוי, גם כלכלית וגם נפשית בגורמים מבחוץ.. ואולי אפילו במחשבה על עזרה מאבא..
מאוד מכאיב להיווכח שמי שקרוב לך כמו אביך אינו שם בשבילך..
במשך השנים נעזרת במספר גורמים והם יכלו אולי לסייע לך כששיתפת פעולה ולחצת עליהם.. אולי בפעם הבא במועדון תנסה שוב לברר מה אתה יכול וצריך לעשות כדי לקבל עזרה.. ובינתיים כול מה שיכול לחזק אותך, הולך...
אנחנו כאן בשבילך כמו תמיד..

וואי אתם עוד זוכרים אותי?

באמת עבר הרבה זמן מאז הייתי כותב פה קבוע זה מחמם את הלב. החלטתי לקחמת מיזה הפסקה אבל לאחרונה אני מרגיש שהמצב שלי מתדרדר כי איין לי עם מי לדבר....

ואפילו אם ארצה לדבר עם ערן בטלפון זה בלתי אפשרי שמא החשש שישמעו על מה אני מדבר......ואז יהיו בעיות

ישראל

צר לי לשמוע על מצבך

קודם כל .יפה מאד שהאיש הכניס קצת לאבא שלך

גם אם זה לא יזיז כלום לפחות הוא ידע שזה לא בסדר איך שהוא

מתנהג.

בנוגע לאוכל המוכן לדעתי אתה לא צריך להרגיש רע בנוגע

לזה גם אם זה אוכל יקר לפחות אתה מפנק את עצמך קצת

באוכל טעים .אל תרגיש רע עם זה .ואוכל באמת מרגיע

אני מבינה אותך הדבר היחידי זה להשתדל לאכול בריא

ואני יודעת כמה זה קשה לאכול בריא ובמיוחד במצבים כמו שאתה

מתאר אבל אל תחשוב על הכסף תחשוב שזכותך להתפנק וגם

לך מגיע קצת טוב גם אם זה נגרם ע"י אוכל.

ועוד דבר - מה שאני יכולה להמליץ זה על ים לא יודעת היכן אתה

גר והאם יש לך גישה אבל במצבים של דיכאון ובאסה זה בין הדברים

הבודדים שמרגיעים קצת .

תרגיש טוב ומקווה מאד שמצבך ישתפר

תגובה

היי שלוםלך האיש הזה ברחוב לא הכניס לאבא שלי אלא לי. ועדיף שכך אני לא צריך בעיות בבית. מעדיף לשמוא על שקט

הבעייה שאני אוכל את האוכל הקנוי בתחושת כי מחר אולי אמות וזה לפעמים הדבר הלא טוב. זה ותחושת הביזבוז

מקווה שגם את מרשה לעצמך לפעמים לבזבז על אוכן מוכן ובריא!

באהבה ישראל

Runner20

New member
הבנתי שאתה לא עובד

לעניות דעתי,תעסוקה יכולה לעזור במקרה שלך

למעלה