מרגיש שלא מגיע לי להרגיש כך

titanx1

New member
מרגיש שלא מגיע לי להרגיש כך

לפני שהילד הראשון, לפני שש שנים, אשתי ואני היינו כל כך דביקים, תמיד מחזיקים ידיים, חיי מין ממש טובים ואני לא מדבר על הכמות שהיתה מעולה אלא גם על האיכות, באמת שהיתה תשוקה, מרגישים את זה בזמן האקט באיך שהצד השני נוגע ומסתכל עליך, באמת שהיה מושלם, הכל היה מושלם, בגלל זה גם בחרתי להתחתן איתה, לאחר הלידה הרגשתי שמשהו השתנה, האהבה שלה נשארה, זה ב100% אני יודע, יחד עם זאת החשק המיני כבר לא היה שם, כאילו משהו השתנה גופנית, בהתחלה חשבתי שזה בגלל העייפות והלידה, ואמרתי לעצמי שאמתין בסבלנות, כמובן שדיברנו על זה, אז בשיחה הראשונה (אחרי שלשה חודשים) אמרתי לה שאני מוזן מחום מאהבה, ובשביל לתת אני צריל לקבל, ושחיי המין שלנו זה אהבה בצורה גולמית ושבלי זה אני לא אוכל גם להחזיר כל כך, אז היא אמרה שאני צודק ושהיא תטפל בזה, אז כלום לא קרה, ואחרי חצי שנה עוד שיחה, ואחרי שנה עוד שיחה ועוד שיחה ועוד שיחה וכלום, בכי בכי "אטפל בזה.." וכלום, חיי המין שהיו אולי פעם בשבועיים היו רק לצורך "אני יודעת שהוא חייב את זה" כמובן שזה ללא תשוקה אלא רק להשביע לי את הרעב, תמיד בשיחות אמרתי לה שאני מפחד שמתישהו אני כבר אתרגל לזה ושאני לא אוכל לחזור אחורה ונראה לי שהזמן הזה הגיע, אני חולם על אקסיות, מדמיין בגידות, הלב שלי מנסה לדבר אלי, בזמן הזה נולד לנו עוד ילד, היום בן שנתיים, בקיצור ולעניין, לא יכול לחשוב על לקום בבוקר ולא לראות את ילדיי, בפן האישי בא לי להחזיק ידיים, בא לי להתרגש, בא לי ללכת לסרט, בא לי לדבר עם מישהי שיש לה אש בעיניים ותחומי עניין, בא לי להרגיש ושירגישו אלי,
אבל.. אז מה אם בא לי?

חביף1

New member
לדעתי - פנייה למטפל זוגי

סקסולוג עדיפה על כל דבר אחר. אין לי מושג מדוע עד עתה נמנעת מכיוון זה, במיוחד כשבת זוגך דווקא משתפת פעולה, משוחחת אתך, וכנראה מרגישה רע נורא, ושניכם אינכם מסוגלים לפתור זאת.

סיגלית 2014

New member
מנהל
היכן האחריות שלך?

אכן, לא מגיע לך להרגיש כך. לדעתי, לא מגיע לאף אחד להרגיש כך.
אך מה אתה עושה בנידון?
חוץ מלנהל עוד שיחה ועוד שיחה ועוד שיחה כמה חסרה לך אהבה ואינטימיות, ועד כמה אתה חייב לקבל כדי לתת, מה עשית בנוסף?
פוסט שלם אתה מסביר כמה אתה משתדל וכמה אשתך עושה בדיוק את ההיפך או עושה כדי לצאת ידי חובה.
היא לא נמצאת כאן כדי שנשאל אותה מה קרה.
סליחה על השיפוטיות, אך מהפירוט שלך, גם אתה לא יודע מה קרה לה.
לאחר המתנה של שש שנים, כדאי מאד לפנות לייעוץ. היה כדאי לעשות זאת הרבה לפני ובמיוחד, כמו שציין חביף, כאשר אשתך מוכנה לשתף פעולה וכשהיא, לטענתך, עדיין אוהבת אותך.

על קצה המזלג, לידה של ילד ראשון גורמת ללא מעט זוגות לטלטלה. הדרך לצלוח אותה היא להיות צודק אלא להיות חכם.

בהצלחה.

למעלה