מרוב עצים לא רואים את היער

גגל

New member
מרוב עצים לא רואים את היער

ד"ר רימון שלום אני מטופלת במרפאה בסיכון בבלינסון בעקבות תקודי כבד מוגברים וצירים מוקדמים (כרגע אני שבוע 25+5) 0 אני בשמירה (מנוחה) בבית כבר 4 שבועות עם שינוי באורך צוואר הרחם (פעם ארוך פעם פחות) ללא פתיחה וללא תרופות היום חזרו התשובות של העמסת סוכר 100 ויצאו ערכים גבוהים מהנורמה עבור 120 ועבור 180 כמעט ולא עליתי במשקל בהריון ( 3 קילו עד עכשיו) ובסקירה המאוחרצ בשבוע 23+1 העובר התאים לאחוזוזון 47 (בשבוע 14 בסקירה הראושנה הוא היה מעל החצי ) החלבון העוברי יצא עם ערכים HCG גבוהים 3.4 ובעקבותיו עשיתי מי שפיר שיצא תקין זהו הריון שלישי (שניים קודמים נגמרו בהפלות טבעיות בשבועות 7 ו - 6 - אחד אחרי שנצפה שק ואחד הוגדר ככימי) מקבלת אספירין פעם ביום אחרי שסיימתי עם ההסיטוריה - קצת שאלות 1. הבנתי שבדרכ כלל נשים עם סכרת הריונית עולות הרבה במשקל והעוברים שלהם גדולים - אצלי המצב לא ככה האם יש סיכוי שכל הבעיות נגרמות כתוצאה מדבר אחר לגמרי שמשפיע על הכול וכרגע אף אחד לא חושב עליו? 2. מה הסיכוי שבעקבת הסכרת העובר קטן יותר ולא מתפתח? 3.האם מעקב בבלינסון מספיק או שאולי כדאי לי ללכת לרופא פרטי עם מצבור הבעיות שלי להערכת מצב מחודשת? 4. האם יש בדיקות נוספות שחשוב שאני אבצע (אדאג לקבל בהנחה שלא מקבלים אותי) 5. האם ביקור במרםאה שלך בימי ראשון בנוסף למעקב בבלינסון יכול להועיל או שאולי עדיף לרכז את כל המידע במקום אחד? מצטערת על האורך אני פשוט כבר נורא מבולבלת המון תודה גליה

גגל

New member
נראה לי שפיספסת אותי ...

אולי תוכל לענות לי בכל אופן?

גגל

1. הבנתי שבדרכ כלל נשים עם סכרת הריונית עולות הרבה במשקל והעוברים שלהם גדולים - אצלי המצב לא ככה האם יש סיכוי שכל הבעיות נגרמות כתוצאה מדבר אחר לגמרי שמשפיע על הכול וכרגע אף אחד לא חושב עליו? לא יודע 2. מה הסיכוי שבעקבת הסכרת העובר קטן יותר ולא מתפתח? לא אופיני לסוכרת הריון 3.האם מעקב בבלינסון מספיק או שאולי כדאי לי ללכת לרופא פרטי עם מצבור הבעיות שלי להערכת מצב מחודשת?את בטיפול במקום מצויין, המשיכי מעקב שם 4. האם יש בדיקות נוספות שחשוב שאני אבצע (אדאג לקבל בהנחה שלא מקבלים אותי)- בשלב זה לדעתי לא 5. האם ביקור במרםאה שלך בימי ראשון בנוסף למעקב בבלינסון יכול להועיל או שאולי עדיף לרכז את כל המידע במקום אחד? עדיף לרכז הכל בבילינסון, המרפאה שם טובה

למעלה