מרימה את הכפפה
מפגש פורום

דש1דש

New member
מרימה את הכפפה ../images/Emo8.gif מפגש פורום

או
ואם אפשר - למה... נניח - איזור חנוכה (למי שבחופש) במקום ציבורי אך שקט או סו"ש בלי קשר לחנוכה חג הזלילות מה דעתכן?!

אורora

New member
../images/Emo45.gif לסוף שבוע

חופש אני ממש לא יכולה לקחת בזמן הקרוב. למה שלא ניקבע לסוף שבוע הקרוב. אפשר לחגוג את הפורום החדש וכמו שאמרה גאיה להכיר את האנשים מאחורי הניקים.

catנוע

New member
כן, כן !

יווו, איך בא לי מפגש
שבת הקרובה נוחה לי, וגם שבת אחריה....צריך רק לבדוק תחזית ולראות מה קורה מבחינת מזג האויר. אם יפה, אפשר להפגש בחוץ באיזה פארק

Tin Tinn

New member
../images/Emo45.gif לסופ"ש

כי אין מצב שאוכל לקחת חופש בחנוכה.... שבת הקרובה נוח לנו

gezers

New member
בגדול ../images/Emo45.gif

למרות שאנחנו יותר בעד האייקון הזה..
סתתתם. אם זה במרכז הלא רחוק, ובשעה הגיונית ולא מוקדם מידי, נשמח להצטרף..

אופירה10

New member
../images/Emo45.gif בעיקרון

מעדיפה סוף שבוע. שבת הקרובה לא ממש נוחה לי, השבת שאחריה יותר נוחה. מעדיפה מפגש באזור המרכז ולא צפונה ממנו.......

נוRית

New member
בעקרון, כמובן ../images/Emo45.gif

א ב ל - אם זה מקום פתוח זו בעיה, כי אני מוגבלת ע"י צ'ומפי, אבל בטח אאלץ לרדוף אחרי קסם (אלא אם כן הביישנות תצמית אותה אלי
) וכמובן - תלוי במזג האוויר.

ליביתי

New member
אהמממ ../images/Emo4.gif

לא רוצה להיות בתפקיד משביתת השמחה
אבל למי מיועד מפגש פורום שכזה
...... וכמובן, בכפוף לתשובה לשאלה דלעיל, ולאילוצי מזג אוויר והחלמה שלי (שעדיין לא שלמה, לצערי) - אז נשמח להגיע. עדיפות (או יותר נכון - בלעדיות) לסופ"ש.

ליביתי

New member
אוי נו, קטנועית, עכשיו אני בתפקיד

של הקטנונית (הולם אותי?
) - ראיתי אי שם שמבקרים אותנו (תרתי משמע) מכאן ומשם, אז חברות הפורום המוזמנות למפגש זה לפי ההגדרה "הישנה"?.... או אולי, כחדשה בפורום זה, אני צריכה שיחה מקדימה עם המנהלות?....

אורora

New member
שלחי לי במסר

את מספר הטלפון שלך ואני אתקשר לברר את זהותך. וברצינות - כדאי שנגבש מראש כללים למיפגשים, כדי להימנע מבעיוות שכבר נפלנו אליהם. אבל מכיוון שבשלב זה מדובר במיפגש ראשוני ואנחנו נכירות את חברות הפורום, אז אין בעיה אמיתית.

דש1דש

New member
כמו חוקי הפורום הישן - הנה פירוט

מותר לתקן אותי - מוזמנות - כל מי שאנחנו מכירות כבר אישית הלא מוכרות - אם כתבת בפורום לפני שהוכרז המפגש תוכלי ליהיות מוזמנת אם עברת סינון טלפוני ע"י מזמינת המפגש או מי שיעזור לה יכולות לבוא רק מי שהן באמת יחידניות. (או בדרך - זה כבר נתון להחלטה כאן. )

catנוע

New member
ברור שכן. שיחה מקדימה עם המנהלות

היא מנדטורית לפני השתתפות בכל מפגש. מה, זה לא היה ברור?

ליביתי

New member
שיחה מקדימה זה כמו

משחק מקדים? כי אם כן, אז ביחד עם כרית ההנקה האהובה עלי, זה מה זה מחמם אותי.....

אורora

New member
נו בואו נתערב מי תביא

את תמונת כרית ההנקה ראשונה. כרמית קמיל

ליביתי

New member
אורורה, את מה זה לא בקיאה בחומר

התמונה כבר הובאה גם הובאה וזכתה להתייחסות הראויה... (מאחר שהפורום הוא עדיין "תינוק", אין צורך ללנקק, פשוט רדי קצת למטה ותראי את המופע בהדרו...)

ליביתי

New member
רק שלא תתקע לי בתגובה

את האייקון האהוב עליה (ומעודד הקמטים)..... ובמחשבה נוספת - חשבי נא על הלן קלר הנפגשת עם 'כרית ההנקה'.... אויש, כמה קינקי....

למעלה