מרימה לעצמי ולו

תודה רבה

זאת שאיבה 15 שלי שכחתי את ההשלכות הגופניות.. עברו שנתיים פלוס משאיבה 14. מתענה מאתמול בכאבים &nbsp

מרימה לעצמי ולו

חוזרת מבסוטית על חלל מיום i.v.kef באסותא רמת החייל. אני תרנגולת כרונולוגית על הנייר - כמעט 44 בגיל אבל פרגית במציאות - 16 ביציות מחכות לדייט בצלוחית דר' אלדר אמן רקמת פרוטוקולים ! מי שזה מתאים לה - ממליצה עליו בלב שלם !

haych

New member
פששש מרשים!

בשיא היו לי 12. בשפל היו לי 5 (אבל מובחרות ביותר, שאחת מהן הביאה את אפרוח

אגב על חלל...עפתי גבוה מדי

עודכנתי על 4 הפריות בלבד. כנראה שהגיל בכל זאת עושה את שלו .. מבואסת ממש וסליחה עם נוגעת למישהי בעצם חשוף. כל עובר מוקפא שלי טס לקליניקה של הפונדקאות . הם יקרים מאוד וייחלתי לתוצרת משמעותית הרבה יותר.

haych

New member
4 זה מצויין לגיל

אבל מבינה את הצער כשמדובר בתהליך כה יקר :(

וואלה?

פרוטוקול זהה לפני שנתיים נתן 100 אחוז הפריות הגיוני כזאת התדרדרות? &nbsp

כן, בגילאים צעירים כמו שלנו השינויים יכולים להיות מאד מהירים

ושנתיים זה המון זמן, רופאים מדברים על הבדלים שניכרים תוך כמה חודשים. אני לקחתי DHEA ויוביקינול שיש איזה סברה שהם עוזרים לאיכות הביציות

שימו לב לעצמכן בבקשה

אחרי יום עינויים של כאבים באתי למיון נשים באיכילוב.מפה לשם שחלות מוגדלות נוזל באגן ואנטיביוטיקה דרך הוריד לכמה ימים. אני מכירה את עצמי אחרי שאיבות וככה לא היה לי בחיים.

זיהום מכובד

תכלס זה לא טרגדיה ומרגישה הרבה יותר טוב אבל זה לא אמור לקרות. מצד שני הרווחתי את 4 המוקפאים שבהם חשקתי להשלמת הבנק שלי וכעת יכולה לקפל את הכרבולת בכבוד.

בבית

4 ימים אנטיביוטיקה לוריד ואני כמו חדשה שימו לב לכל כאב סתם סבלתי כי אני רגילה...

למעלה