"מרכז האקדמי כרמל

אלה444

New member
"מרכז האקדמי כרמל

שלום, אני מתכוונת ללמוד מנהל עסקים. בררתי במכללת כרמל ... הכל נשמע ורוד ויפה מי מכיר ויודע? אשמח לשמוע חוות דעת תודה ענקית

gadi402

New member
המרכז האקדמי כרמל

שלום אלה, אני סטודנט במרכז האקדמי כרמל ואשמח לתת לך פרטים- זו מכללה שיש בה תואר ראשון למנהל עסקים, משפטים כלכלה ומנהל ציבורי 'ואני אישית לומד מנהל עסקים שנה א ,יש לי רק דברים טובים להגיד על המכללה, מרצים מקצועיים ומוכרים באקדמיה, הכל חדש וטכנולוגי וגם הווי סטודנטיאלי מפפותח עצה שלי- להירשם

רועי215

New member
תגובה

גם אני לפני שרציתי להרשם לאיזה מוסד, אז אמרו לי איזה מקום מעולה וברור שהגעתי אז גיליתי שההפך נכון. אז כדאי לקחת מה שאומרים בערבון מוגבל במיוחד שהוא מציין איזה מקום מעולה, הרי ברור שלכל מקום יש חסרונות ואם הוא לא מציין את החסרונות, אז ברור שהכוונות שלו הם רק למשוך אנשים, כלומר הוא לא אובייקטיבי. בנאדם אובייקטיבי יציין גם פגמים כלומר אפילו לטכניון יש פגמים, אז ברור שהמטרה היא רק למשוך אנשים. גם שתגיעי לשם כלומר אם החלטת ללכת לבדוק את המקום, אז לא ללכת ביום פתוח, אלא ללכת ביום רגיל ולהכנס להרצאות ולראות איך השיעורים מתנהלים, ליותר מהרצאה אחת ולשאול סטודנטים מסביב לקבל תמונה כללית על המקום. ולא רק להסתכל למשל שיש דשא מטופח או נוף כי ברור שזה משהו שולי, מה שחשוב זה איכות הלימודים זה נמדד לפי איך מתנהלות ההרצאות כי אם הרצאות מתנהלות כמו גנון אז זה לא רמה גבוהה. לבחון למשל אם מציעים מאגר מבחנים בסוף , את אגודת הסטודנטים עד הפרט האחרון, כל פרט קטן לבחון כי כמו שאומרים ברגע שיש סדק אחד, אז הקיר מתחיל להתפרק, וגם לא להקשיב ליועצת של המחלקה ולאנשים של המזכירות או יועצים או ראש המחלקה או כל בנאדם בעל תפקיד שמדבר איתך המטרה שלהם היא למכור את המקום כדי שיגיעו סטודנטים. וכמובן הכל בשיקול דעת וגם אם תשאלי שאלות לגבי דברים ומנפנפים אותך או לא עונים או מתחמקים מהשאלה ואומרים למשל לא צריך לבחון כל פרט קטן או לא עונים לעניין זה מעיד מאוד .

רועי215

New member
תגובה

מהמעט שקראתי נראה די דפוק, תנאי קבלה מאוד נמוכים, אז זה כבר מעיד, כלומר אנשים ברמה נמוכה מגיעים לשם יש מלא מקומות ללמוד מנהל עסקים, תנסי את רופין ויש עוד מלא. עדיף לחכות עוד סמסטר ולנסות לשפר את תנאי הקבלה שלך.

orend123

New member
רק שלא תתקעי בלי תואר

היות והמכללה בשנת עבודתה הראשונה בלבד, המל"ג אישר רק "לפתוח את התואר" , אישור והענקת התואר, אם תהיה, רק בעוד 3 שנים. אם כן בוגרי המכללה יוכלו להיתקע בלי תואר? מצב מוזר...

למעלה