מרסיה לודג'

• פותח הנושא enola
  • פורסם בתאריך

enola

New member
מרסיה לודג'

שלום לכולם, מישהו התארח שם פעם? חשבתי אולי לפתוח שרשור על מקומות להתאכסן בהם באנגליה, מה אתם ממליצים, איפה הייתם ומאיפה כדי להתרחק, אני אספר אחר כך על השהות שלי במרסיה לודג' הזה, אני גם מצרף לינק. אני רוצה לטוס לאנגליה לשבועיים ומחפש מקום זול, חבר שלי באנדובר שבהמפשיר תמיד אומר לי שאם אני בא אני נשאר אצלו, אבל זה קצת בעייתי כי אמנם אין לי בעיה להיות אצלו כמה ימים אבל כרטיס לרכבת ממנו ללונדון עולה 20 פאונד אז אני אצטרך בכל מקרה להיות כמה ימים בלונדון. בכל אופן, תתחילו לשרשר ואני אכתוב אחר כך על המרסיה לודג' הזה, ספק נחמד ספק הממ... לא משהו ;) enola

enola

New member
אני צירפתי לינק 'פור פאק סייק'...!

איפה הוא נעלם??? הנה הוא עוד פעם: http://www.mercialodge.co.uk/

aniviel

New member
...

לא התארחתי שם אף פעם, חשוב לציין שאני נוהגת להתרחק מB&Bs ומעדיפה בתי מלון
אבל אם לך זה לא משנה אז לך על זה, נראה לי סביר ביותר. האיזור אבל בו זה נמצא, Golders Green, ידוע לך שהוא לא ממש במרכז, מרכז לונדון, נכון? הוא בצפון לונדון אבל איזור נחמד. הכיף שם בשביל ישראלים זה שזה ממש איזור היהודים בלונדון. אפילו על שמות החנויות שם כתוב בעברית והכל
רק תבדוק שהB&B הזה קרוב לתחנת הרכבת התחתית של Golders Green, בסופו של דבר זה הכי חשוב. אני בפעמים האחרונות שהייתי בלונדון ישנתי במלון מאוד מאוד פשוט במרכז של המרכז של לונדון (בכיכר פיקדילי), מלון בשם Regent Palace. הסיבה היחידה שאני לא אמליץ עליו זה בגלל שהוא יקר (100 פאונד לחדר זוגי ללילה), אז זה רק בגלל שהמיקום שלו פשוט מדהים.

enola

New member
. . . . . . .

לא הבנת אותי, אני הייתי במרסיה לודג' הזה, רציתי לדעת אם עוד מישהו היה. בכל אופן, חברות של הידידה שלי שנסעתי איתה לאנגליה המליצו לנו על מרסיה לודג', אני לא אהבתי את הרעיון של אנשים ישראלים, ארוחת בוקר ישראלית (יש לנו את זה פה, לא?) והעובדה שזה לא בית מלון. גם אני כמוך מעדיף בתי מלון, לא רוצה יותר מידי קשר עם המארחים, לבוא, לעלות לחדר שלי וזהו, אבל שם זה היה אחרת, מכיוון שהם דוברי עיברית הם היו חייבים לפתח איתנו שיחות ומכיוון שהיינו האורחים היחידים בבית אז הרגשנו לא נעים לא לרדת לארוחת הבוקר בגלל שהכינו אותה במיוחד בשבילנו (לא משנה שהם הצטרפו אלינו...). יכול להיות שאני יותר מידי שלילי, יש אנשים שדווקא כן אוהבים את כל הקטע הביתי הזה בשהות בחו"ל, אני פשוט לא. לא ידעתי גם עד שהגעתי לשם שזה נמצא בגולדרס גרין, כאילו, ישראלים-יהודים יש כבר פה, לא רוצה לראות אותם גם שם... וגם טסתי בסוכות, אז היה בכלל מוגזם לראות ברחובות סוכות! טוב, כבר ציינו שאני בן אדם שלילי, אז אני אנסה להתעלות על עצמי ולהוציא מהביקור שם את הדברים החיוביים... :) לידידה שלי ולי עלה להתארח שם ללילה 55 פאונד, ומכיוון שאנחנו חמודים/נחמדים/סימפטים, הם עשו לנו את זה 50 פאונד ל7 לילות, הבעיה היחידה היא שהם מקבלים רק מזומן, אז אין מצב לעשות מהארץ את כל העסקה בכרטיס אשראי. בחדר יש מקלחת ושירותים, החדר מאוד מאוד נקי ויפה, המיטה הכי נוחה שישנתי עליה בחיי, ובכלל לא נורא שהמקום נמצא בגולדרס גרין, הוא במרחק חמש דקות הליכה מתחנת הרכבת התחתית, קנינו כרטיס שבועי לתחתית ב20 פאונד ונסענו חופשי. ביום הראשון הייתה שביתה של הרכבות ולא רצינו לקחת אוטובוס אז התחלנו ללכת ברגל, סתם ככה, בלי לדעת לאן ואחרי שעה בערך הגענו לרחוב אוקספורד. בכל אופן, אני ממליץ לכם על מרסיה לודג', אני אפילו שוקל לחזור לשם, סתם מטעמי נוחות, הפעם אני טס לבד לשבועיים ולא לשבוע אחד. הם לוקחים שם ליחיד 35-40 פאונד ללילה, מישהו מכיר אולי מקום קצת יותר זול? כשטסים לשבועיים זה יוצא קצת יקר :\ (אני יודע שאנגליה יקרה, אבל בכל זאת, אולי...?). אה, ועוד שאלה אחרונה, קניתי מחשב נייד שבוע שעבר עם כרטיס רשת אלחוטי ואני יודע שיש מקומות בלונדון, hot spots שכאלה, שפשוט באים ומתחברים לאינטרנט בצורה אלחוטית, שמעתי על סטארבאקס אחד ועל עוד מקום אחד ברחוב אוקספורד, יש למישהו פרטים על עוד מקומות? אני לא אוכל להסתפק באינטרנט קפה בגלל שאני צריך לקחת איתי את המחשב לעשות שם כמה דברים איתו. תודה רבה ושבת שלום, enola

stevie1

New member
מה שאתה יכול לעשות

זה לחפש חדר באחת מהרשתות כמו: IBIS PREMIER LODGE JURYS INN TRAVEL INN NOVOTEL QUALITY בכולם החדרים אותו דבר בדיוק, נקי ופשוט. המחיר לרוב לא כולל ארוחת בוקר ואני די בטוחה שיעלה לך יותר מ-40 פאונד ללילה (לא בכל מקום אבל ברובם) בלונדון, כי מה לעשות היא יקרה ועכשיו כמעט קיץ אז עוד יותר יקר. תריץ חיפוש בגוגל תחת מלונות זולים בלונדון (CHEAP HOTELS IN LONDON) או שתשאל בפורום חופשות וטיולים בחו"ל אם למישהו יש המלצה.

למעלה