מר. MACMAN היקר

פ ו מ י

New member
מר. MACMAN היקר

כרוז רשמי - החזית העממית למיגור החד אופן - כרוז רשמי קומץ קטן ואמיץ של חברי פורום מתגייסים בראשו של OKOK4 השתלטו על פורום זה ודורשים את כניעתו החד צדדית המוחלטת. כמו כן, אנו דורשים את הסגרתם של כל חדי האופן בנמצאים בשימוש הפורום וחבריו, לידי פורום אופניים - שם יעברו הסבה לאופניים רגילות. יש לך 48 שעות להכריז על כניעה מוחלטת וההתמזגות עם פורום אופניים. באם לא תיכנע לדרישותינו נשסה בפורום את גדודי הוונטיל הקדוש ובראשם את MK4 הידוע בכינויו "אבו גלגל". אנו קוראים לחברי הפורום להצטרף לשורותיה של התנועה למיגור החד אופן. בברכה. שייח פומי, מנהיג רוחני ודובר הארגון.

macman

New member
פומי היקר...

אני לא אמחק את הודעתך עדיין משום ההלצה שבהודעה זו... אני אודה לך מאוד אם תנהגו בצורה ידידותית לסביבה ומקווה שאתם באמת צוחקים, אחרת אנחנו נאלץ למחוק את השרשור הקיים, ודווקא חבל, יש בו מעט הומור וציניות אשר מתאימים לאוירה... אם אתם מתכוונים לשתף פעולה ולהיות פרודוקטיבים תרגישו חופשי אבל אם לא, אז פשוט לא... אני לא רוצה להתחיל לחסום אנשים... זו לא מטרת הפורום.. מה אתה אומר? ...עושה שלום במרומיו... הוא יעשה שלום עלינו... ועל כל בעלי הגלגל... עודד.

izharn

New member
להסגיר מה???

את החד אופן או את החד אופן השני? את האופני כביש או האופני הרים? או אולי את האופני פרירייד?

למעלה