משבר הומניטרי-מה הדרך הטובה ביותר לענות

vodka6

New member
משבר הומניטרי-מה הדרך הטובה ביותר לענות

אני מתקשה לנמק בפורומים השונים האנטי ישראלים, את טענתנו שאין משבר הומניטרי, לי ידועים הנתונים על עשרות משאיות שנכנסו ונכנסות דרך מעבר קרני עמוסות במזון ותרופות, להם הנתונים מהאו"ם, ודיפלומטים חשובים בעולם שטוענים שיש משבר הומניטרי, איך אתם עונים להאשמה החוזרת הזו? אודה לכל מי שיכול לספק לי מקורות ונתונים מהימנים, לינקים יתקבלו בברכה.

בדיוק מעליך הגבתי.

שים לב לכתבה שצירפתי אליה לינק. אני מאוד מציעה להסביר לעולם שחמאס אשם במשבר ההומניטרי. חמאס הם ארגון טרור שחיי אזרחים לא חשובים להם, אני שמעתי שהם משלמים למשפחות של שהידים כסף טוב וזאת דוגמא טובה לניצול העוני בעזה למטרות של טרור. חמאס, במשך השנים שהוא בשלטון, השקיע בכספים המוזרמים אליו רק בשביל התחמשות ומלחמה, ונשק רב היה מוחבא מתחת לבתי ספר, גנים ומסגדים. למה חמאס לא השקיע בהשכלה? במצב הרווחה? זה העניין. חמאס משתמשים באנשים כמגן אנושי, ובעצם מי שאשם הוא לא מי שלחץ על ההדק אלה מי שהעמיד מול הקנה עשרות ילדים, נשים וזקנים. ישראל תפציץ כל מקום שחמאס משתמשת בו לפעילות טרור, וחמאס יודעים את זה טוב מאוד, והם עדיין לא מהססים לירות רקטות מתוך מחנות פליטים, גני ילדים ומסגדים. בהצלחה

יש גם סרטון,

שרואים שם בפירוש חמאסניקים משתמשים בילדים כמגן אנושי. עכשיו אין לי לינק זמין אבל מחר אני יכולה לפרסם פה, בכ"מ אפשר למצוא אותו ביו טיוב... משהו עם human shield.

סרטונים- חמאס ארגון טרור המשתמשים בילדים

חמאס משתמשים בילדים פלסטינים כמגן אנושי: http://il.youtube.com/watch?v=gLwIotgcr8M&feature=related חינוך של ילדים לטרור: http://il.youtube.com/watch?v=eTGbP55HGi8&NR=1 תיעוד של שיגור רקטה מתוך שטח של בית ספר של האו"ם: http://il.youtube.com/watch?v=zmXXUOs27lI טרוריסטים פלסטינאים יורים מתוך אמבולנס: http://il.youtube.com/watch?v=sRmYYSp0-B8&feature=related מוכיח למה אסור לשלוח עזרה הומוניטארית לעזה, כי ברור שישתמשו בה בשביל להבריח נשק מסוכן ולעזור לפעילי חמאס בלבד. ולמרות הכל, עזרה הומוניטארית מישראל מועברת ביום שישי לעזה: http://il.youtube.com/watch?v=eAfbLZgnIpI&feature=related

תראה להם צילומים מהשואה....

ואחר כך תראה להם צילומים של הפרות העזתיות בעזה. (יש בחדשות כול הזמן) כל אחת בגודל משאית. ותגיל להם שימצאו את ההבדלים. זה לא אנטי, זאת אנטישמיות. ועם אנטישמיים אין מה לדבר.

vodka6

New member
תודה לכל העוזרים,אשמח לעוד מידע מכל מי שיש לו

כמו כן מצאתי סרטונים שמתעדים כניסת המשאיות לרצועה (כולל סרטון של רשת זרה) אני לא מביאה אותו כאן, כי האביר האדום שמטייל כאן מן הסתם יעשה בהם שימוש לרעה, מי שצריך (רק מבין האנשים שראיתי כאן כבר קודם והם אכן מחוייבים להסברה ) שיפנה אליי במסר ואשלח לו בהמשך היום.

א. כמו ש raanans ו welcome to heaven אמרו -

חשוב להדגיש (ובצדק) את האחריות המלאה של החמאס למשבר כזה או אחר, למרות המאמץ של ישראל שאין כדוגמתו באף מקום אחר בעולם, להמשיך ולהעביר משאיות וציוד ותרופות. ב. חשוב לשים דגש על כך שבמשך 8 שנים, לא שמענו את העולם מצייץ כשהחיים פה בישראל הפכו לבלתי אפשריים, כשתושבי המדינה חשופים כל יום לעשרות קסאמים וטילים, וכשמלכתחילה אלו מכוונים לאוכלוסיה אזרחית (בעוד החמאס מבצע את הטרור שלו מתוך האוכלוסיה האזרחית שבחרה בארגון טרור ושנותנת לו מחסה). ג. כתבתי 2 רשומות (בינתיים) אצלי בבלוג, האחת מתייחסת להסברה באופן כללי, עם פתיחת מבצע "עופרת יצוקה" והאחרת - "מוקדשת" לשר החוץ הבריטי שהביע "דאגה" לנעשה ברצועה, מעין "breaking news" שעשוי לשקף למגנים אותנו את המצב עימו אנו מתמודדים. לדעתי הדברים יכולים לעזור גם. מוזמנת להציץ. ד. הייתי ממליץ בחום לא להתייחס, לא להגיב ובפשטות לא לתת במה נוספת, לעובדה שכל מיני טפילים אדומים "מטיילים" כאן בפורום או בכל מקום אחר. אגב, בהקשר זה, כל מי שכינויו הוא "טפיל אדום" מוזמן בכבוד להגיב בפורום ערבים, שם ממילא חוסמים ומוחקים הודעות של ישראלים עם קצת גאווה וציונות בלב. שילך הטפיל האדום לפורום ערבים (ואפילו יזכה לכבוד ולא ייחסם שם), ושאנו פה נעשה את מה שצריך לעשות כאן...

מתכNET

New member
להאשים את המצרים!

לפי דעתי אנחנו צריכים לשנות גישה,ולפעול כמו הערבים,כל אימת שבאים אליהם בביקורת הם מאשימים את ישראל! צריך להאשים את המצרים במשבר ההומניטרי! הם סוגרים את המעברים!

לא יודעת אם אתה רציני או לא,

אבל לדעתי הצדק והאמת לצידנו. חמאס אשמים במשבר ההומניטארי, הם שברו את הפסקת האש והם אלו שמחביאים נשק מסוכן ומשגרים רקטות מתוך מחנות פליטים, שכונות עוני, בתי ספר, גנים ומסגדים מתוך ידיעה טובה שישראל תפציץ את המקומות הללו. וכיום רבים מהם מתחבאים בבית החולים כשהם יודעים שהם מסכנים אלפי אנשים. הנשק המסוכן הזה והרקטות הועברו לרצועה בעיקר מתוך מצריים...

מתכNET

New member
את כמו רוב המשתתפים בפורום לא מבינים!

ברור שהצדק אצלינו,אבל את העולם לא מעניין צדק וכי אפשר להצדיק תמונה של ילד בן 4 עם חצי פנים?!? אי אפשר!! וכל ניסיון לעשות זאת הוא מטומטם.סלחי לי על השפה,ויותר מכך ניסיון להסביר רק מוכיח על אטימות ורוע לב! אנחנו צריכים להבין שרוב העולם שונא אותנו ואנחנו חייבים להשתלב בעולם ולהשתמש בשיטות המלוכלות שלו! גם אנחנו צריכים לארגן הפגנות נגד רצח העם בדרפור,שלטון האימים בסוריה והוצאה להורג של הומואים באירן. וכן אני רציני!

respecta1

New member
תלוי מה את מתכוונת בלהצדיק.

להצדיק אי אפשר, להראות שישראל לא אשמה אפשר ועוד איך.. והאירופאים צבועים, הם יודעים טוב מאוד שככה אלה מלחמות.. מספר האזרחים ילדים ונשים שהם הרגו בעיראק ואפגניסטן גם עוד עשרות שנים לא נגיע למספרים האלה.. אבל על מה שהחיילים שלהם עושים הם לא יביאו תקריבים על חלקי גופות.. ההפצצה בסרביה לפני 9 שנים ע"י נאטו.. 600 וקצת הרוגים מתוכם 470 אזרחים.. אצלנו יש 550 הרוגים ואם נאמין לאו"ם מתוכם 150 אזרחים.. היחס הוא ברור.. ועוד אצלנו זה מובן כי אנחנו נלחמים לתקופה קצרה באחד המקומות הכי צפופים בעולם.. בסרביה הם הפציצו למשך כמה חודשים, וסרביה לא צפופה ואפילו ספק אם האנשים שם התחבאו מאחורי אזרחים.. אגב ההפצצה הזו זכורה לטובה בעולם המערבי.. האמת אכן הסברה לא יעילה.. הקרב על ההסברה מוכרע בראש.. האירופאי הממוצע כשיראה גופות בטח של אזרחים ישר יזדהה עם אותו צד.. הקטע הוא הצביעות של העולם המערבי והעיסוק האובססיבי שלו בישראל.. בוא נגיד ככה.. הם לא יביאו תקריבים על גופות של אנשים באפגניסטן ואפילו לא בעיראק..אם הם היו אז האירופאים היו גם שונאים את המדינות שלהם או מבינים לפחות את ישראל.. רק לפני כמה שבועות האמריקאים הפציצו בטעות והרגו כ70 איש רובם ילדים והשאר גם אזרחים.. באפגניסטן - בקושי אמרו על זה מילה. ועוד אמריקאים מילא הם מטרה נוחה לאירופאים.. האירופאים גם הם משתתפים בלחימה הזו וגם הם הרגו גם הם הרבה יותר אזרחים מאשר ישראל הרגה גם בסכסוך כולו.

מתכNET

New member
הסברה מנצחת,תשדיר אחד ויחיד!:

לא צריך ראיונות צריך לשדר קליפ בסגנון הזה 24 שעות ביממה ולהפיץ אותו בכל הרשת: 1.סצינה ראשונה:אוטובוס לאחר פיגוע של מתאבד כולל תמונות תקריב! כבוד החיים חשוב מכבוד המתים! עם כל הכבוד! 2.סצנה שניה המצלמה מתרחקת אט אט,ברקע נשמעים קולות בכי,תינוקת ששואלת "איפה אמא" ילד ששואל "מתי אבא יחזור" בחורה שמתקשרת לחבר שלה ועונה לה פארמדיק מגמגם.. 3.האוטובוס מתגלה על רקע פריס או לונדון או עיר בירה אחרת 4.מצעד אופייני של ארגון טירור המוזיקה מתחלפת לססמאות ערביות טירוריסטיות אופיניות. 5.כתובת "בקרוב אצלכם" אין הסברה טובה יותר מהפחדה,כל שאר הניסיונות הפאתטיים שלנו ושל רבים ממשתתפי הפורום להסתכל על המציאות בעיניים מערביות נדוונים לכשלון חרוץ! לא ניתן לשכנע אנשים שטופי שנאה באמצעות טיעונים אינטלגנטיים ואלה שיש להם שכל בקודקוד כבר מבינים עם מי יש לנו עסק,עם של קניבלים,נאצים הם ילדים טובים לידם!!! לשטן יהיה מה ללמוד ממה שהם יעשו לנו אם ניפול לידיהם!!

היית מזהיר מראש לגביי התמונות מהשואה,

סרטון מעולה אבל עוד לא נתקלתי בסרטון שזיזעזע אותי עד עמקי נשמתי עד שלא יכולתי לצפות בו יותר, התמונות מהשואה ...

אין ספק !!!

וסליחה שלא התרעתי קודם! אבל לדעתי הסרטון משרת את המטרה בדיוק בשל כך! להראות את כל ההיסטוריה שלנו מאז ועד היום כמו שהיא ללא טיוחים! ועיגולי פינות...

מתכNET

New member
עוד טעות נפוצה:שימוש בשואה!

לא הצלחתי לראות את הסרט אבל לפי מה שהבנתי יש שם שימוש בשואה.לפי דעתי זו טעות שחוזרת על עצמה מי שמציג את עצמו מסכן יקבל יחס של מסכן,אתה חושב שאת הערבים אוהבים? לא! אבל לא רוצים להתעסק איתם כי מפחדים מהם! שימוש בשואה מנציח את היותנו מדוכאים ומסכנים שכל העולם יכול לחבוט בנו. 60 שנה עשינו שימוש בשואה הגיע הזמן לעשות שימוש בגבורה.

vodka6

New member
יש סרטון דומה למה שתיארת וגם

tp://www.youtube.com/watch?v=I5eKXOBf5_w בכל מקרה יש לי ניסיון ויכולת גראפית להכין סרטון כמו שתיארת, רק נראה לי שהרעיון צריך קצת ליטוש, אז ברשותך, אני מרשה לעצמי לקרוא לחברי הפורום ללטש את הרעיון ולזרוק כל רעיון שעולה ברוחם גם אם רעיון מטורף או מסובך לביצוע, לסרטונים, קריקטורות, קומיקס, אנימציות, כל דבר, אני מבטיחה לעשות כמיטב יכולתי הגראפית.

למעלה