משבר הקורונה משפיע על כולנו

הדודה מאמריקה כנראה לא הכירה את ההזדמנויות הנכונות

אם יש לך אפשרות לקנות דירה בזול, כשאת יודעת שמדובר בחלון הזדמנויות שלא יימשך לעד ובהמשך הערך יעלה - לא תקני?
נראה לי שמי שלא יבצע את זה הוא הטיפש, אני לא רואה איפה יש פה רמאות או משהו בסגנון, וחמדנות בכלל לא רלוונטית פה, כמו שמי שמחפש מבצעים בשגרה הוא לא חמדן.
&nbsp
כאמור, מה שהולך לקרות בין היתר זה שקבלנים שהתחילו בבנייה ימצאו את עצמם עם היצע של דירות שלא ימכרו, ויאלצו להוריד מחירים. יש לא מעט אנשים שכבר תכננו לקנות וכבר קיבלו הצעות למשכנתא, אבל לאור השינויים במצבם התעסוקתי, הם לא יוכלו לקבל אותה. אם כבר, הדודה יכולה לומר שיש אחד שנדפק ואחד שנאלץ להתפשר.
&nbsp
להבדיל, עסקים עצמאיים שבנו על הכנסות בפסח התחילו להציע סחורה שנתקעו איתה במחירים מצחיקים, רק כדי למזער נזקים.

תודה רבה על האישור

הדיון לא עוסק בי, אלא בהשפעת משבר הקורונה על הנושא, אבל לא קריטי. את חלקך לדיון תרמת ללא ספק, וכאמור נראה שהיינו תמימות דעים מההתחלה (אם לא ניכנס לנושא הדודה, שאותי לפחות דיי שעשע).
&nbsp
בכללי וללא קשר למשבר הקורונה, אני בעד שכל אחד יעשה את מה שטוב לו, ואם למישהו יש אפשרות לקנות דירה שמתאימה לו במחיר שיכול להרשות לעצמו - מה טוב.
לא כולם יוכלו להיות בעלי דירות, עם ובלי קשר למשברים אלו או אחרים, אבל זה כבר נושא לדיון אחר.
&nbsp
&nbsp

למעלה