משדר רדיו

coolman 12

New member
משדר רדיו

שלום לכולם, קניתי לאחרונה אוזניות אלחוטיות, אך המשדר שצורף לאוזניות אינו משדר באופן מקסימלי, לשביעות רצוני. האוזניות והמשדר עובדים על שיטת הסטריאו, אלו אוזניות FM. ברצוני לדעת האם ניתן להגביר את עוצמתו של המשדר? (אמרו לי שיש איזשהו צ'יפ) בנוסף אני מעוניין לדעת האם האוזניות יקלטו משדר אחר , לא של אותה חברה, העובד על אותו תדר?

4Z7DHD

New member
משדר רדיו

אני מניח שכשאתה אומר "לא לשביעות רצוני", אתה מתכוון לאיכות השמע. בכלל לא בטוח שהגברת ההספק תסדר את העניין. אנא תן פרטים על הדגם של המכשיר. אני גם מנחש שמכיוון שאותו יצרן מייצר כמה אלפי מוצרים מאותו דגם, אין מן הסתם מספיק תדרים להקצות לכל אחד - ולכן יש כנראה קידוד חד-חד ערכי לכל מערכת כזו משדר ומקלט. לא נראה לי שתצליח לקלוט .

coolman 12

New member
משדר רדיו

אני מתכוון לאיכות השמע וטווח הקליטה. ממה שאני מבין מדבריך למרות שהמשדר והאוזניות עובדות על אותו תדר ישנה האפשרות שהאוזניות לא יקלטו?

4Z7DHD

New member
קליטה

יש אפשרות שהן לא יקלטו מה שמשדר אחר משדר, אפילו באותו התדר. השאלה תמיד מה משלמים ומה מקבלים בתמורה. זוג אוזניות BLUE TOOTH יעלו לך באיזור ה-100$ , ותיהנה גם מאיכות וגם מטווח לא רע. אם שילמת 10 דולר אז זה בסדר, אבל אל תפתח צייפיות

למעלה