משהוא פה מהוותיקים ?!?

Yogev1982

New member
תאמין לי שאם אני יכנס

בעזרת כל הח'ברה הטובים ולא חסר כאלה.... אני ישלוט כל פעם
אנחנו קבוצה מנצחת אין מה לעשות אבל זה לא בעתיק הקרוב....וגם ממש לא באופק ותאמין לי שגם שאתה מקום 1 תמיד יש מלחמות כל הזמן קם איזה גאון אחר שחושב שהוא יכול לחסל אותך אם זה אמיר אם זה עמי ואם אחרי זה כל ה"מתאבדים" למינהם

GindisTeam

New member
מאד יכול להיות

לא אמרתי שלא, אתם בהחלט החברה הכי וותיקים במשחק, והכי מבינים במשחק. רק אמרתי שזה לא צריך לבוא בקלות כל כך, וגם שזה בא ואתה (אתם) מקום ראשון, לא צריך לשבת על זה באופן קבוע ובלי בעיות או פחדים. זה שיש מתאבד פה ושם זה כלום, ואתה יודע את זה אין מדינה בעולם שיכולה לבד להוריד איחוד שלם, צריך איחוד כדי להוריד איחוד (או לפחות מספיק משתמשים טובים וחזקים) ה"חשש" של איפוס ברגע שאתה שולט גורם לך להרגיש במשחק שוב, גורם לך להיות על המשמר, וגורם לאיחוד שלך להיות עירני, זה הכל זה לשניה לא אומר שאתה הולך להפסיד את המקום הראשון או את השליטה שלך, ההחלטה על האיפוס הגיעה מתוך האיחוד שלכם בלבד יוגי, ואתה יודע את זה אחרת, השרת היה ממשיך עוד שנתיים...ויותר. אולי ההחלטה על האיפוס הגיעה מתוך פחד או חשש שמישהו ינצח אותכם, אני לא יודע אבל זאת החלטה שאתם לקחתם. כמו שאמרתי לך כבר כמה פעמים, גם פה וגם בסקייפ אני מכבד את ההחלטה שלך לפרוש, ושל כולם אנחנו גם מאד נשמח אם תחליט (תחליטו) לחזור לשרת הבא או בעתיד אחריו, סה"כ אתם משתמשים וותיקים ובעלי ידע ונסיון, והמשחק רק מרוויח מזה. אבל כל נושא הפרישה שלך ושל אחרים נובע בעיקר בגלל מיצוי ולא בגלל הנהלה דפוקה או חשש מאיפוס עתידי שאולי בכלל לא יקרה..

Yogev1982

New member
אני לא אמרתי אף פעם שזה בגלל ההנהלה

ואני אמרתי עשרות פעמים שלא אהבתי את החוק של האיפוס אבל איתו ובלעדיו....מיצינו כרגע, בלי להשתחצן אבל האיחוד שלנו מנה מספר ואיכות אנשים, שהיא בלתי מנוצחת והוכחנו את זה לא מעט הדבק בינינו היה בלתי ניתן להפרדה, וגם את זה הוכחנו... תמיד יש כבשה שחורה פה ושם...אבל שהגרעין נשאר, הוא בלתי מנוצח גם שקמו עלינו גדולים וטובים....והיו כאלה כמו המלחמה (לפני תקופתך) של SVF+URI נגדנו שהם עמדו על איזה 2-2.5Q ואנחנו על 3.5Q והם נתנו את המכה הראשונה שזה אפשר להפסיד בקלות אם אתה לא חכם....ולא מגובש ולא יעיל אבל גם שם הוכחנו חוסן והם חוסלו קליל
סתם אפרופו, אותה חבורה עושה חייל גם ב IKARIM ובימים אלו כבשה את המקום הראשון בבריתות במשחק
כמובן שבתוספת אנשים אחרים.....אבל הגרעין הוא עדיין אותו גרעין של גינדיס עוד בעניין האיפוס ההבדל שבשרת הזה הודעתם שעוד X חודשיים יהיה ספירה לאיפוס בשרת שלנו הפלתם את זה מעכשיו להרגע דבר שקומם לא מעט אנשים ופשוט החלטנו ללכת עם זה ולהעביר דף בספר

StraKer

New member
פשש אפילו מענה נורמלי אין

ניהול כושל, אין ישראלים כמעט. לא השתנה כלום עדיין ואין אפחד מהותיקים האגדיים זה אומר הכל..

עמי1986

New member
תשמע

זה ברור שהמשחק לא יחזור להיות כמו פעם. אין ישראלים לשחק איתם ושלא יחרטט אותך המנהל כשאני אומר ישראלים זה לא נובים שאתמול למדו לשחק זה אנשים שיכולים להתמודד עם השליטה הערבית רוב השחקנים פרשו הטובים פרשו. אין למה לחזור לשחק המשחק די מיצה את עצמו בשביל רוב האנשים. זה לא יחזור להיות כמו פעם שהיו 20 30 אנשים בברית. היום 10 אנשים בברית זה אימפרייה.

למעלה