משהו הבוקר מערד

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
משהו הבוקר מערד../images/Emo42.gif../images/Emo70.gif

משהו הבוקר מערד

תוך כדי הליכה "לסדורים חשובים".

אלון 58

New member
2 אוטובוסים ומשאית ב"מסוף"../images/Emo18.gif

משהו הבוקר מערד

2 אוטובוסים ומשאית ב"מסוף"

האוטובוס הראשון הוא 388 לבאר-שבע,אחריו "תקועה" משאית,ובסמוך אוטובוס 389 לתל-אביב של 08:30,השלישי עומד רחוק יותר מאחורה,לא ידוע למה.

Shark Alarm

New member
אפרופו ערד, ../images/Emo26.gif

2 אוטובוסים ומשאית ב"מסוף"

האוטובוס הראשון הוא 388 לבאר-שבע,אחריו "תקועה" משאית,ובסמוך אוטובוס 389 לתל-אביב של 08:30,השלישי עומד רחוק יותר מאחורה,לא ידוע למה.
אפרופו ערד,

האם האוטובוסים מורידים קרוב לתחנה המרכזית שהייתה שם פעם
או שהם ממשיכים במעלה הרחוב (אם אני זוכר נכון, זה מעלה שמתעקל שמאלה)

תשובה

אפרופו ערד,

תשובה
המקום שבו עמד אלון בעת שצילם את התמונה נמצא בערך באמצע הדרך בין התחנה המרכזית ז"ל לבין מקום התחנות הנוכחי.

אלון 58

New member
במעלה אותו הרחוב בו נמצא "המסוף"

אפרופו ערד,

במעלה אותו הרחוב בו נמצא "המסוף"

אלון 58

New member
תחנת-מוניות במרכז-המסחרי...,

משהו הבוקר מערד

בין תמרורי התחנה,חונים שניים,מונית חוקית ומתחזה(המרצדס-ויטו),שעובד כאילו בהסעות,אבל גם כ"מונית" גדולה,דבר האסור ע"פ החוק "היבש".

קובי לו

New member
בחיאת בחיאת בחיאת, די עם המחיקה !

בין תמרורי התחנה,חונים שניים,מונית חוקית ומתחזה(המרצדס-ויטו),שעובד כאילו בהסעות,אבל גם כ"מונית" גדולה,דבר האסור ע"פ החוק "היבש".
בבקשה נא להמנע ממחיקת מספרי הרישוי. הסבירו לך שאין כל מניעה לא חוקית ולא תקנונית ("תפוזית") לפרסם תמונות מכוניות עם מספרי רישוי.

אלון 58

New member
עוד לא הבנתי מה זה מפריע לך אישית?

בבקשה נא להמנע ממחיקת מספרי הרישוי. הסבירו לך שאין כל מניעה לא חוקית ולא תקנונית ("תפוזית") לפרסם תמונות מכוניות עם מספרי רישוי.

orensaab

New member
מחיקת מספרי רישוי = תופעה לא טובה

מחיקת מספרי הרישוי החלה כאשר אנשים החלו לצלם עבירות, דוגמת מירוצים לא חוקיים, ואז להעלותם באינטרנט. נהג ההסעות המחזה למונית בוודאי מחייך כעת למראה התמונה ללא מספר הרישוי. מבחינתי, מחיקת מספר הרישוי אינה אלא שותפות לדבר העבירה, או עידוד לביצועה. במגזין "מגהמה" בו אני כותב, יש מדור בשם תמונת החודש, מדור בו מראים תמונות מענינות, ובהן תמונות של עבירות תעבורה הנקלטות בעדשת המצלמה, כולן עם מספרי רישוי גלויים !

../images/Emo45.gif

מחיקת מספרי הרישוי החלה כאשר אנשים החלו לצלם עבירות, דוגמת מירוצים לא חוקיים, ואז להעלותם באינטרנט. נהג ההסעות המחזה למונית בוודאי מחייך כעת למראה התמונה ללא מספר הרישוי. מבחינתי, מחיקת מספר הרישוי אינה אלא שותפות לדבר העבירה, או עידוד לביצועה. במגזין "מגהמה" בו אני כותב, יש מדור בשם תמונת החודש, מדור בו מראים תמונות מענינות, ובהן תמונות של עבירות תעבורה הנקלטות בעדשת המצלמה, כולן עם מספרי רישוי גלויים !

היום נסעתי עם האוטובוס הזה לטיול

מארס-וולוו של אגד-תיור שנראה חדש
ועם עיצוב לוגו יפה.
חברים היום נסעתי עם האוטובוס הנ"ל לטיול לרמת הגולן מטעם המשטרה אוטובוס נוסע טוב יש בו כל מה שצריך לטיול וגם לנוסעים אבל הייתי רוצה לדעת כמה דברים 1.מאיזה סניף הוא שייך ושתיים לאוטובוס זה יש פיצול אישיות למה אובכן בחזית מספר הפנימי הוא 61614 ובתוך האוטובוס כלומר מעל הדלת הקידמית המספר הוא 61615 אז אני שואל מה באמת המספר הפנימי שלו מה שכתוב בחזית או מה שכתוב מעל הדלת הקידמית? ושם הנהג הוא דוד ועוד שאלה האם לאוטובוסים של אגד יכולים לנוע בכביש 6 ואיך מתנהל התשלום עבור אגד. בכבוד רב: ערן הובר.

אלון 58

New member
כביש 6 בשמוש אגד...,

חברים היום נסעתי עם האוטובוס הנ"ל לטיול לרמת הגולן מטעם המשטרה אוטובוס נוסע טוב יש בו כל מה שצריך לטיול וגם לנוסעים אבל הייתי רוצה לדעת כמה דברים 1.מאיזה סניף הוא שייך ושתיים לאוטובוס זה יש פיצול אישיות למה אובכן בחזית מספר הפנימי הוא 61614 ובתוך האוטובוס כלומר מעל הדלת הקידמית המספר הוא 61615 אז אני שואל מה באמת המספר הפנימי שלו מה שכתוב בחזית או מה שכתוב מעל הדלת הקידמית? ושם הנהג הוא דוד ועוד שאלה האם לאוטובוסים של אגד יכולים לנוע בכביש 6 ואיך מתנהל התשלום עבור אגד. בכבוד רב: ערן הובר.
כביש 6 בשמוש אגד...,
סביר להניח שיש הסדר עם חברת דרך-ארץ,כך למשל יש קווי שרות שמשתמשים בדרך זו,לכיוון חיפה והצפון מירושלים למשל.

harhanegev

New member
בשורה התחתונה,

משהו הבוקר מערד

בשורה התחתונה,
אין ספק שתחנה פתוחה באמצע רחוב עדיפה בהרבה מתחנה סגורה (שהיא בעצם מחששה ציבורית). מה שעוד יותר מעצבן, זה שאפילו נהגים מעשנים בתוך המבנה בין הנוסעים לעיתים קרובות. אם היה פיקוח אמיתי באגד על שמירת חוקים (יש פיקוח, אבל הוא מאוד סלקטיבי) זה היה אחרת. למשל, נהגי אגד מפחדים מהרמת כרטיס משומש מהריצפה, ולכן אפילו נהג שהחליט סתם כך לתרום לניקיון הריצפה לא יעיז להתכופף לעבר כרטיס פן יבולע לו. כי בעניין הזה יש אכיפה של ממש. אם הם רק היו רוצים שם בהנהלת אגד, היתה יכולה להיות אכיפה גם בעוד כמה דברים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה