משהו טוב לצמחונים חולי-וסוכרת:

ויוי 25

Well-known member
יש לנו קרוב משפחה חולה סוכרת ,אשר לאחרונה גילה שניתן להשיג בסופר בקפואים שבמקרר "המבורגר-פטריות" ,
הגיע הביתה חימם טעם והתלהב מהמוצר ,וגם נתן לי טעימה,
אכן זה כול כך טעים המבורגר הפטריות המשמש כתחליף בשר לצמחונים,ונפלא לכול מי שאוהב קציצה חמימה בצהריים.
הוא ביקש שאספר בפורום על המוצר מהיר הכנה והטעים ,רק לחמם ולאכול.
תנסו גם אתם ,בהחלט טעים ומומלץ.

GoldenEyes

Well-known member
יש לנו קרוב משפחה חולה סוכרת ,אשר לאחרונה גילה שניתן להשיג בסופר בקפואים שבמקרר "המבורגר-פטריות" ,
אכן זה כול כך טעים המבורגר הפטריות המשמש כתחליף בשר לצמחונים,ונפלא לכול מי שאוהב קציצה חמימה בצהריים.
של איזה יצרן ?

TCH_ma

Active member

מה בדיוק טוב לסוכרתיים ובכלל במוצר המתועש הזה?
רכיבים:
פטריות (41%), בורגול (מכיל גלוטן חיטה), בצל (10%), מים, פתיתי שיבולת שועל (מכילים גלוטן), קמח חיטה (מכיל גלוטן), שמן קנולה, תפוח אדמה, עשבי תיבול [בזיל (1.9%), כוסברה], בצל מיובש (3%), מלח, שמנים צמחיים, תפוחי אדמה מיובשים, שמרים, מייצב (מתיל תאית), שום, תמצית לתת (מכילה גלוטן שעורה), תמצית שמרים, סוכרים (סוכרוז ודקסטרוז), עמילן תירס, צבע מאכל טבעי: מיצוי פפריקה, סיבים תזונתיים (הדרים), עמילן תירס מפורק חלקית, עמילן תפוח אדמה, פלפל צ'ילי מיובש, ברזל, חומרי טעם וריח, ויטמין B12.

נערך לאחרונה ב:
למעלה