משהו לכולם ......

עופריקו

New member
משהו לכולם ......

החיים הם המתנה הגדולה ביותר .. קשה לי קצת להסביר לכם אז אספר לכם סיפור על משפחה שנהרסה ,בעקבות תאונה שקרתה לבת שלהם מימנה היא לא שבה ,כן אמנם זה תאונה והם לא יכלו לעשות כלום בכדי למנוע זאת.....לעומת התאבדות ששם ישנה אפשרות יותר גדולה של הצלה או עזרה . ובכן המשפחה כולה היתפוררה לה הצער גדול ונורא,צער שהזמן לא מרפא כאב גדול געגועים לילדה שהלכה לה.אני אישית מכיר את המישפחה ואתמול חשבתי לי אחרי שראיתי כמה אנשים בכל מיני פורומים המביעים רצונם להתאבדות... אז חשבתי לי על אותם משפחות ....אחרי שיקיריהם מתאבדים מתחבטים בשאלה שתרדוף אותם כל חייהם ``האם יכלנו לעשות משהו כדי למנוע את האסון הנורא``. וכך יום יום עוברת השאלה במוחם של אנשי המשפחה חברים ועוד ... ובאיזה שהוא מקום כל הסיפור של התאבדות הופך למעשה אגואיסטי..של המתאבד לכל אחד יש את יקיריו שאוהבים אותו שמעריצים אותו ,אפילו אם נראה שאנו אנשים שעושים רק בעיות ולא ראויים לחיות עדיין אנו אהובים.. ואת החיים אל תיתנו לאף אחד לקחת מימכם וגם אתם אל תקחו את החיים. התיחסות אופטימית לחיים תביא אתכם לחיים יותר טובים אל תיתנו לעוד משפחה בישראל להרס כי רק מי שמכיר משפחות אילה מקרוב יודע כמה סבל הם עוברות.... ואם ישנם רגעים קשים ,לשם זה יש חברים...ויש גם את הפורום הזה .. ואני פה..... מצטער אם דברי מבולבלים היייתי חייב לכתוב לכם מאחל לכולם שבוע נעים ומקסים שלכם עופר

חיים.... זו מתנה האומנם?

אני לא רוצה לדכא אנשים רק לתת נושא למחשבה אלוהים לוקח אותם וגם נותן ילדים נולדים וגם נלקחים בכל מיני הזמנויות ואלוהים הוא זה שנותן אותם ומשחק את המשחק הזה אל תתערבו בו לא משנה עד כמה הוא כואב פשוט אל תתערבו אל תגרמו סבל לאחים, הורים, חברים סבא או סבתא אני כאחות שכולה יודעת מה ההרגשה זה סבל שאי אפשר לתאר אני לא אשקר ואגיד לכם שלא חשבתי על התאבדות אבל אמרתי לעצמי אלה החיים הם מורכבים ואת לא מבינה בהם הכל ואם את לא.. אז עדיף שלא תסבכי אותם עוד יותר לא לך ולא לאחרים אז תחשבו על זה אם הוא לא קוח ואם הוא נותן זה כמו משחק ואנחנו צעצועים פרטיים תמשיכו במשחק הזה בסופו של דבר הוא מסתיים נסו להנות מכל רגע החייכנית, דקלה

ליפי

New member
ההחלטה

אם כבר מעלים את הנושא של התאבדות וכל זה, אני רוצה לספר שלצערי הרבה גם אצלי המחשבה עולה לראש לפעמים ומה שמחזיק אותי תמיד-תמיד זה ההבטחה שהבטחתי לעצמי החוזה שאני לעולם לא אפיל שערה משערות ראשי! כי כל עוד אני חייה- יש תקווה ואסור לי לוותר עד שאני אמצה את כל ההזדמנויות. ובהזדמנות הזאת אני שוב רוצה ליחצן את סה``ר- סיוע והקשבה ברשת למי שקשה ורוצה לקבל עזרה בלי לקום מהמקלדת!

עופריקוששששששששששש

עופריקושששש מה אני אמורה לעשות עכשיו שאני כל-כך יכאיב לכל אילו שאוהבים אותי באמת ושאני אוהבת אותם עד מוות אך לא רואה את המוצא לכוון ההתאבדות אז מה לעשות על זה שאני בזמן האחרון אין לי שליטה על העובדה שאני השאמה בכל מה שקרה לי בחיי? אני לא רואה שאני בכלל נחוצה וחייבת להיות חיה למען האחרים רק כדי שיהיה להם טוב אך לא לי!!! בכך שאני נוטלת את חיי אני עושה סוף לסבל שלי וכן עושה סבל לאחרים אך אני לא אצטרך לסבול יותר ולחוש אייך שאני חשה והאמת שאני חשה לבד ובודדה מסריחה ומגעילה ואני לא מריגשה שיש מישהו\מישהי שמבין\מבינה אותי בכלל חוץ ממך כמובן בסך הכל לפני שזה קורה לנו מה אנחנו באמת רק רוצות מגבר? אהבה,חום,חיזורים,רומנטיקה,צומת לב,יושר,כיינות,ועוד אני אישית לא קיבלתי את זה בכלל מאף גבר. כל מה שקיבלתי מהם זה שקרים,אכזבות, רמאויות,ומשחקים בכאילו אני אוהב אותך ורוצה אותך לנצח נצחים ושתהיי אם ילדי כך אני רואה ומרגישה את זה כך זה עברי מה שהם יכולים לקבל ממני ולא מה שהם יכולים לתת ולהעניק לי. כיום אני מחפשת אהבה במקומות לא נכונים בכלל אך זה מה שיש אין מה לעשות בנידון. מרוויטלי בת34 רווקה

למעלה