משהו מוזר קורה בסלקום...

green eyes

New member
משהו מוזר קורה בסלקום...

מעשה שהיה כך היה: לאחר שקיבלתי עוד חשבון מנופח של אורנג´ הגעתי למסקנה שיותר זול לי אישית לעבור חזרה לסלקום למרות השנאה שיש לי לחברה הזאת. התקשרתי לסלקום-פון על מנת לרכוש את ה3320 אולם שם נאמר לי שהוא לא משווק זמנית עקב תקלה חוזרת שלקוחות התלוננו עליה. למחרת הלכתי למרכז שירות כדי לראות את הסמסונג שלהם ,אולם שם הפלא ופלא,ה3320 נמכר,ואפילו בכמויות,וששאלתי למה פה כן ובטלפון לא,לא הייתה להם תשובה. לאחר הרכישה שהגעתי הבייתה,חבר שלי ראה את הפלא החדש שלי והחליט לרכוש אותו גם,אולם כאשר הוא התקשר לסלקום-פון,שוב אמרו לו שהם לא מוכרים אותו. שהוא שאל למה במרכז שירות כן מוכרים,הנציג אמר שהם נפטרים מהמלאי. עכשיו אני שואל,למה זה ככה,והאם דופקים את כל רוכשי ה3320 במכשיר חרא עם תקלות ידועות מראש? האם סלקום כ"כ מזלזלת בלקוחותיה? בכל מקרה,הסיפור,חשוד מאוד,תסכימו איתי.

סלול

New member
הסיבה פשוטה מאד...

הם לא "דופקים" אתכם, הם פשוט משנים את המכשיר, במקום ה3320 הם הולכים לשווק את ה-3360. אין הבדל רציני, רק שה-3360 עובד גם בארצות הברית בלי בעיות. ה3320 צריך להתקשר מראש ולהגיד שטסים ויותר בלאגן לסלקום. הם נפטרים מהמלאי והולכים לשווק רק את ה-3360. לא הבדל גדול...

idan3k

New member
לא... פשוט התגלתה תקלה במכשיר

אז הם יצטרכו להחזיר את המלאי שלהם ליורוקום (או למכור ללקוח סחורה דפוקה) ולהשהות את השיווק שלו. ה3360 ישווק בלי שום קשר, והוא גם יהיה יותר יקר הוא פשוט המקביל של 3330 כמו שה3320 מקביל ל3310 כשהתקלה תתוקן יוחזר המכשיר למכירה ואז ימכרו גם את ה3320 וגם ה3360 בדיוק כמו שמשווקים באורנג´ את ה3310 וגם את ה3330

m e i r

New member
אז איך אתה מרגיש עכשיו?

אחרי שקנית מכשיר שמתברר שמעוניינים להיפטר ממנו?

סלול

New member
זה ממש שטויות! אין מה להשוות!

ההבדל הגדול בין ה3330 ל3310 הוא האיטרנט שיש גם ב3320 וגם ב3360. אין ביניהם שום הבדל חוץ מהקטע של הDUAL BAND!

idan3k

New member
אז? 3360 הוא עדיין המקביל של 3330

זה לא מחייב שיהיו להם בדיוק אותם תכונות... ואתה תראה שה3360 יעלה יותר... ואני לא חושב שזה ההבדל היחיד כי אז לא נראה לי שהיו מוציאים עוד מכשיר בשביל זה...

רועי.ג

New member
שני המכשירים זהים ויש להם אותו מחיר

ההבדל היחיד הוא שמכשיר 3360 עובד גם בדואל באנד (ארה"ב) מעבר לכך כל התפריטים זהים אין שום הבדל בינהם וכן גם המחיר זהה לחלוטין!!! לא מאמינים חכו ותראו!!! מעבר לכך אין שום תקלה במכשיר ה 3320 שבגללה מפסיקים את המכירה. הסיבה שמפסיקים למכור אותו הוא שכל המלאי שהיה עם ההשקה אזל !!! וכעת נשאר מלאי רק במרכזי השירות ולא בסלקומפון. המשלוח החדש שמגיע הוא של 3360, אבל אתם תראו שבהמשך ימכרו שני המכשירים במקביל.

gadol

New member
צודק

כן הוא צודק זה המכשיר הכי טוב שקיים בסלקום נכון להיום ולכן הוא נחטף בכל המרכזים ונכון להיום גם במרכזים אזל המלאי אני אישית יש לי את הטלפון הזה ואני מרוצה ממנו מעל ומעבר ממליץ בחום ברגע שיחזור למלאי נכון שהוא יחזור למלאי יהיה גם את ה 3360 שהוא אותו מכשיר לחלוטין רק שהוא עובד בארה"ב מבלי שצריך לעשות חיפוש רשת ידני מומלץ!!!!

1אריאלה

New member
3320 ו 3360 זהים לחלוטין

למעט DUALBAND שמאפשר כיסוי נרחב יותר בארה"ב ומעבר רשת אוטומטי ללא צורך בבחירת רשת ידנית. אין מקום להשוואה בנוסח 3310 ו 3330.

1אריאלה

New member
נרחב יותר

יש שני תדרים שונים בארה"ב 800 ו 1900. 3320 תומך רק ב 800. 3360 בדומה ל 7160/8260/T18 תומך גם ב 1900 ומאפשר כיסוי נרחב יותר. לדוגמא: במסצ´וסטס משתמשים רק ב 1900. נוסף לכך, טלפונים אלו מכילים רכיב IRDB שמאפשר התבייתות אוטומטית על הרשת המתאימה.

דבר אחד לא הבנתי...

מה זה משנה בארץ??? הרי סלקום לא משתמשת בכמה תדרים. ואם אני יקח איתי את ה3360 לארה"ב הוא לא יעבוד שם. אז מה זה משנה?

למעלה