משהו מוזר שקורה לי ביומיים האחרונים ואין לי מושג למה

דיברגנט חדש

Well-known member
כאמור אינני מכיר את הדגם שלך ואפשרויות ההגדרות שלו

תבצע איפוס להגדרות יצרן (זהירות כי כל המידע ימחק), אם זה לא יסתדר אז זו בעיית חומרה - יתכן חיישן קירבה.
אצלי, ברגע שהייתי מסיר את הטלפון מהאוזן ומביט בו המסך לא היה נידלק ולא יכולתי לגרום לו להידלק. כתוצאה מכך לא יכולתי לנתק שיחות כלל, ואם הייתי מיתקשר ומגיע לתא קולי....
האם הגירסה העדכנית של ווטסאפ תומכת במערכת ההפעלה הזאת?

דיברגנט חדש

Well-known member
משהו מוזר שקורה לי ביומיים האחרונים ואין לי מושג למה

כשאני מחייג או עונה לשיחה, המסך נכבה לי עד שאני לוחץ שוב על מקש הפתיחה למעלה ואז אני רואה את התצוגה, שנותנת לי אפשרות לשים רמקול, לוח מקשים ושאר האופציות.

איך אני גורם לטלפון לחזור למצב הקודם, שישר נפתח לי התצוגה, שנותנת לי אפשרות לשים רמקול, לוח מקשים ושאר האופציות?

אגב, דגם המכשיר היינו LG-E425f.

T o m c o

Member
מנהל
מגן מסך מזכוכית / פלסטיק יש?
האם הוא מכסה את חיישן הקרבה?

דיברגנט חדש

Well-known member
האם יכול להיות שמשהו בהגדרות השתנה?

ניסיתי לחפש בהגדרות, אך אני דיי חובבן ולא מצאתי משהו בהגדרות שיכול להתאים לסיטואציה כזו.

xyz111

New member
אולי בעיה בחיישן קירבה

היתה לי בעיה דומה ב G3 , הבעיה היא תקלת חומרה בחיישן הקירבה שאמור לזהות שהרחקת את המכשיר מהאוזן ולהדליק את המסך.
אינני מכיר ספציפית את המכשיר שלך וההגדרות שלו.

T o m c o

Member
מנהל
4.1.2 ?!
בטוח שזו הגרסה? היא ישנה יותר מהגרסה שהמכשיר יצא איתה, אפילו יותר ישנה מהגרסה שהמכשיר הקודם בסדרה יצא איתה...

T o m c o

Member
מנהל
קראתי G3...

xyz111

New member
כאמור אינני מכיר את הדגם שלך ואפשרויות ההגדרות שלו

תבצע איפוס להגדרות יצרן (זהירות כי כל המידע ימחק), אם זה לא יסתדר אז זו בעיית חומרה - יתכן חיישן קירבה.
אצלי, ברגע שהייתי מסיר את הטלפון מהאוזן ומביט בו המסך לא היה נידלק ולא יכולתי לגרום לו להידלק. כתוצאה מכך לא יכולתי לנתק שיחות כלל, ואם הייתי מיתקשר ומגיע לתא קולי....

למעלה