משהו מוזר

tinky86

New member
משהו מוזר

היי לכולן, זיהיתי ביוץ עם מקלוני ביוץ , כעל הנראה בייצתי ביום שני .. כבר מאתמול המקלון היה שלילי לחלוטין. מאז הביוץ יש לי עדיין מעין דקירות ולחצים בבטן התחתונה , היום ( יואב 2 ) התחילו לי המון המון הפרשות ( יותר בהרבה ממה שהיה בביוץ ), שנראות די פוריות !! האם יתכן שלא בייצתי בכלל? או שיכול להיות שיהיה ביוץ נוסף? ?? המקלון מהיום גם שלילי. . אני לא מבינה מה קורה :(

thekt

New member
עזבי אותך מלהבין מה קורה

אני במקומך, הייתי מקמפרת גם היום

tinky86

New member
לא בטוחה שנצליח היום..

הייתי בטוחה שכבר בייצתי כי בוודאות זיהיתי ביוץ עם בדיקות ביוץ... אוף

גם אחרי ביוץ

יש הפרדות וזה בסדר ותקין.
עכשיו להמתין ,בנתיים לקוות לטוב
בהצלחה

tinky86

New member
יכול להיות גם הפרשות פוריות אחרי ביוץ?

כלומר הפרשות מאוד נמתחות ... אני תוהה אולי לא בייצתי מתי שחשבתי?
בדיקת ביוץ מהיום אומנם שלילית, אבל הפס נורא ברור, בהיר בקצת מהביקורת (אתמול למשל היה שלילי לחלוטין). יכול להיות מצב של שני ביוצים בחודש?

תקשיבי לפעמים אחרי הביוץ עדיין נותרות הפרשות שלא יצאו

ועכשיו כנראה הן יוצאות..אם הית מבייצת שוב אז הסטיק בטוח היה ניהיה חיובי שוב.
עכשיו נשאר רק לחכות,בהצלחה יקירה :)

tinky86

New member
עשיתי בדיקת ביוץ עכשיו

של חברה אחרת, יותר איכותית - יצא חיובי! (הבדיקה של החברה השנייה הייתה שלילית אבל היה פס קרוב לביקורת) וזאת אחרי שכבר הייתה לי בדיקה חיובית ביום שבת, בראשון חיובית מאוד מאוד, בשני חיובית זהה לביקורת, אתמול שלילי לחלוטין - פס נורא בהיר, והיום שוב חיובי!? מה נסגר?

הפרשות כאלו לצערי לא היו לי ממש בביוץ, היו לי ממש ממש מעט כמה ימים לפני שבכלל זיהיתי חיובי בסטיקים.. אני ממש מבולבלת ולא מבינה מה קורה... יכול להיות שלא בייצתי מתי שחשבתי למרות שהסטיקים היו חיוביים?? יכול להיות עוד ביוץ עכשיו? חייבת לציין שבנוסף להפרשות יש כאבים בבטן תחתונה, וכאבים בחזה....
אוף זה נורא מבאס כי כיסינו את כל הימים שחשבתי שבייצתי, עכשיו כבר לא ממש נוכל לקמפר שוב, ואם אני איכשהו מבייצת עכשיו אז כל החודש הזה אבוד

tinky86

New member
תמונה

הסטיק הכי תחתון מהיום.. הגיוני שיעלה ההורמון, ירד ויעלה שוב? יתכן מצב שהסטיקים חיוביים לחלוטין אבל ביוץ בעצם לא התרחש? זה משהו שעוד לא קרה לי..!!

האחרון לא ממש חיובי

הכי חיובי זה ב יו'מ 20..יש מצב שיש תנודות בהורמון אבל לא מספיק בשביל לבייץ שוב

tinky86

New member
יתכן מצב בו

תהיה עליה של ההורמון וסבירים יצאו חיוביים לגמרי כמה ימים ועדיין לא יהיה ביוץ ?? או לחלופין , יתכן מצב של שני ביוצים בחודש?? בדכ אצלי לא מתקבלת תוצאה חיובית אלא יש פס נורא בהיר לפני הימים של הביוץ וגם אחרי. . מוזר לי שיש שוב עלייה של ההורמון יחד עם הפרשות פוריות וכאבי ביוץ ! מבולבלת.. לא יודעת בכלל מתי בייצתי אם בכלל !!

tinky86

New member
לא רואים את זה ברור בתמונה

אבל מה שאמרת שנראה הכי חיובי היה יותר כהה בהרבה מפס הביקורת. . זה של יום לפני , ויום אחרי יצאו כמו פס הביקורת. כמו זה של היום. לדעתך זה לא נחשב חיובי בשביל לבייץ? אני ממש לא יודעת אם בייצתי וזה נורא מתסכל :( כי גם חום השחר לא עלה ממש כמו כל חודש קודם. . אוף החודש הזה ממש מבלבל !

Infinity 8

New member
בדיוק כמו שקרה לי השבוע

הבדיקות היו חיוביות גם בשבת וגם בשלישי.
אני גם מבולבלת מאד!

tinky86

New member
מה היה יותר חיובי?

אני אישית החלטתי לחשב את יום הביוץ לפי החיוביים הראשונים . כי למחרת עשיתי עוד בדיקה וכבר היה שלילי, וגם כי שם הפס היה חזק יותר . בנוסף אני מודדת חום שחר והחום שלי עלה .. אז מה שבטוח זה שבייצתי. מקווה שלא פספסתי למרות הכל

Infinity 8

New member
גם אני מקווה שלא פיספסת

את במעקב ביוץ אצל רופא או רק ביתי?

אני גם מקווה שלא פספסתי. אני עם מנות וכל מנה מאד יקרה... אז מתווסף עוד גורם מלחיץ..
לא יודעת להגיד מה היה יותר חיובי..
גם בשניהם הייתה ירידה ואז קפיצה של חום השחר...
מאד מבלבל.
רק התוצאה הסופית תגלה

מקווה שמשהו טוב

tinky86

New member
מעקב ביתי

את היית במעקב זקיקים? אם כן, סביר להניח שהם לא טעו.
באמת מזור למה יש פתאום שוב עלייה של ההורמון יומיים אחרי, גם אצלי זה קרה וזה באמת לא מובן. אצלי החום לא ירד שוב אלא היה במגמת עלייה כל הזמן, לכן גם התוכנה FF החליטה שהביוץ היה קודם. נראה עוד שבועיים.
בהצלחה לנו!

Infinity 8

New member
מעניין..

בתכנה את מתכוונת לאפליקציה?
לי יש 4 אפליקציות שונות
ואחת מהן החליטה שהביוץ היה דווקא בעלייה השניה, וזה גם הגיוני מבחינת החום. אני מאד מקווה כי ההזרעה הייתה אחרי הפעם הראשונה...
באיזו אפליקציה את משתמשת ויודעת שהיא מדויקת? (אם יש כזו)

tinky86

New member
יש לי 2 אפליקציות

ובינתיים הכי מדויקת היא fertility friends.. שמזהה יפה את הביוץ , לפי בדיקות ביוץ שאני מזינה לה וחום שחר. בינתיים היא זיהתה מדויק. הפעם גם התעקשה על העלייה הראשונה של ההורמון וגם החום לא ירד לי אז אני משערת שזה בסדר.. עוד שבוע וחצי אדע :) ואל תדאגי!! כי נניח והביוץ היה יום למחרת ההזרעה, הזרע חי עד 72 שעות ! ועדיין יכול להפרות את הביצית . ויותר מזה , אומרים שדווקא יום לפני הביוץ יש יותר סיכוי כי לזרע לוקח להגיע פנימה כמה שעות.. אז יהיה בסדר. בהצלחה !!

Infinity 8

New member
להפך

החשש שלי שההזרעה הייתה 24 שעות אחרי הביוץ. מקווה שלא...
נכון, גם להרגשתי זו האפליקציה הכי מדוייקת. ולפיה הביטץ שלי היה ביום שני ולא שבת. הלוואי!!
אני גם אדע ב21-22 לחודש.
מחזיקה לשתינו אצבעות

למעלה