משהו מכיר יכול להמליץ על 2XU Men's T:0 Team

commreport

New member
משהו מכיר יכול להמליץ על 2XU Men's T:0 Team

חליפת שחייה wetsuit לטריאתלון. שווה להשקיע 200$ (בארה"ב). תודה,

Jack Bauer

New member
קודם כל עם 2XU אי-אפשר לטעות

במיוחד במה שקשור לחליפות שחייה-Wetsuits וחליפות טריאתלון,יכול להגיד לך שהביקורות בחו"ל משבחות.וגם הבדיקות שביצעו איתם מצדיקות את המחיר. קצת סיכון להזמין חליפה מחו"ל,במיוחד בגלל המידה,מציע לך לבדוק גם בארץ..

commreport

New member
תודה על התגובה, אני לא מזמין מחו"ל

אני מתכוון להיות שם בסופ"ש הקרוב. תודה.

savners

New member
לא ולא (מצטער אלכס)

200$ מחיר מצויין! אבל אל תקנה בלי למדוד ולנסות במיים (כן כן ממש לשחות עם החליפה!) אם אתה חייב לקנות מבלי לנסות אז לדעתי עדיף שתקנה חליפה בלי שרוולים, בחליפה כזו חשיבות ההתאמה פחותה. בכל IM שמכבד את עצמו במהלך השעות ששטח השחיה פתוח לאימונים ניתן למדוד ולנסות חליפות של הספונסר העיקרי, (יתרון גדול למי שמפחד להרטיב את החליפה יום לפני התחרות). גם בחנויות גדולות בארה"ב. ב IM - רות האחרון מדדתי 2XU , המוכר (משווק של 2XU באירופה) - אדם שמבין משהו בהתאמה של חליפות שחיה, שאל איזו חליפה אני רוצה למדוד - זולה בינונית או יקרה, עניתי שמכיוון שאני לא קונה שיביא את היקרה ביותר (512 איורו). הוא ברצון הביא לי את המידה המתאימה. בפועל, למרות שמחוץ למיים ההרגשה היתה טובה מאוד ונראה היה שיש הרבה חופש וגמישות בכתיפיים, במיים החליפה היתה ממש לא נוחה וגרמה לעיפות ולקושי בתנועה. גם כשחזרתי וספרתי למוכר על כך הוא הסביר שזו המידה הנכונה ואולי הדגם פשוט לא מתאים לי. השורה התחתונה - חייבים למדוד! בהצלחה אבנר

commreport

New member
איך לנסות במיים? מה ללכת לשחות בהדסון?

תודה על העצה, אני אבקש בחנות את האפשרות לקחת לשחיית ניסיון. יש לי שבוע להיות שם, עכשיו רק למצוא בריכה והפדיחה של לשחות בבריכה עם wetsuit

uvuv2

New member
בSBR בניו יורק יש בריכה עם זרם בתוך החנות

ואתה יכול לתרגל ברטוב. רק תביא בגד ים.

Jack Bauer

New member
Craff מייצרים WETSUITS?

הם מייצרים ציוד מצוין אבל בעקרון מתמחים בציוד סקי -מייצרים רק חליפות טריאתלון רגילות ולבוש טריאתלון לפי מה שאני יודע. הרמה מאד גבוהה וכך גם המחיר.

למעלה