משהו צופה בסדרה פארגו? הדמות לורן מאלבו

EB10000

New member
משהו צופה בסדרה פארגו? הדמות לורן מאלבו

זה הרוצח השכיר, שלדעתי יכל להיות הרוצח העונתי הכי טוב של הסדרה דקסטר.. חבל שלא חשבו בדקסטר על דמות כזאת בשביל עונה 8... בכל מקרה זו לדעתי אחת הסדרות הטובות שאי פעם נעשו. בהתחלה לא היו לי צפיות כי זו סדרה שמבוססת על סרט.. אבל הופתעתי לטובה... מומלץ מאד

einat162

New member
תודה על ההמלצה, באמת חשבתי

לתת לסדרה הזאת צ'אנס.

לא ראיתי את הסרט. אפשרי להתחיל את הסדרה בלי קשר?

EB10000

New member
לא רק אפשר, לדעתי מומלץ

קודם כל הסרט ממש טוב ומומלץ ללא קשר. אחד הטובים של האחים כהן. בהתחלה חוץ מהמקום בו הארועים מתרחשים בסדרה, והאוירה הכללית והדמיון בין הדמויות, לא מצאתי כל קשר לארועי הסדרה. אבל לאחר שהגעתי לפרק 9 אני מתחיל לחשוד שהסדרה הוא PREQUEL של הסרט. הסרט מצויין אבל אין לו ממש התחלה ברורה. הוא כאילו מתחיל מאמצע משהו. יש מצב שהסדרה תסתיים במפתיע עם תחילת ארועי הסרט.. למרות שהזמנים לא ממש מסתדרים... אבל הסדרה גם קופצת כל הזמן קדימה ואחורה בזמן... לסדרה יש גם דמיון לשובר שורות. יש דמות של לוזר שמתפתחת לכיוון שונה כמו הדמות של גיבור הסדרה משובר שורות.. יש המון דם.. בכל פרק יש כמה רציחות.. הרעיון בסדרה היא דמות שמגיעה לעיירה שקטה ומשפיעה על כולם לרצוח זה את זה... למי שחובב את סרטי האחים כהן אז זו בהחלט סדרה מומלצת כי היא כמו סרט אחד ארוך וסוחף... ביום שלילי הקרוב ישודר פרק סיום העונה... הדמות של הרוצח ממש גאונית.. בחור שנראה תמים, שקט, מראה של חלשלוש רזה, הוא למעשה מכונת הריגה הכי מתוחכמת ןאכזרית שרק אפשר לדמיין...

einat162

New member
מאוד מזכיר את דקסטר מהבחינה הזאת

שהרוצח נראה תמים.
עד שאני אראה את הפרקים הראשונים- האם שם הוא גם עובד בתחום המשטרתי?

EB10000

New member
רק בסוף העונה מגלים במה הוא עוסק

אני כמובן לא אהרוס לך... יש דמיון לדקסטר.. אבל הסדרה הזו עשוייה הרבה יותר טוב.. את לא ממש מזדהה עם אף דמות, אבל בכל זאת נשארת מרותקת למסך... גם השחקנית הראשית היא תגלית חדשה בתפקיד בכורה... היא בכלל מעצבת תלבושות לסרטים שבמקרה עברה אודישן ונבחרה לתפקיד הזה...

שיר m

Well-known member
לא צופה, אבל נשמע מעניין

ספר עוד על הדמות הזאת...

bnorial

New member
תודה על ההמלצה אולי אני אנסה

ובקרב "ראש בראש" מי לדעתך ינצח - ארתור מיטצ'ל או לורן מאלבו ?

למעלה