משהו שממש עצבן אותי בשמיניה

yarin64volmir

New member
משהו שממש עצבן אותי בשמיניה

נורא עצבנה אותי הדמות של אדם, נתחיל בזה שהוא חיפש ועקב אחרי ניצן עוד שהוא ואיה היו יחד בתחילת העונה השנייה, לאחר מכן עשה פרצופים וקינא בדורי על ניצן, ואחר כך כמעט זיין את ניצן על השק אגרוף, בעוד שבסוף העונה הראשונה הוא אמר לאיה כמה שהוא אוהב אותה ורץ אליה כדי שתהיה איתו וגם בתחילת העונה השנייה אמר לאיה כמה הוא אוהב אותה והוא באמת אהב אותה, ראיתי את זה בעיניים שלהם שזו הייתה אהבת אמת, כשאיה חזרה אדם אמר לה שאם היא רוצה הם יחזרו, מה אתה חושב לעצמך? אהבה זה לא צחוק, מה הבעיה שלך?תתעורר, אם אתה באמת אוהב אז אהבה זה משהו ששומרים עליו לאורך כל הזמן, אהבה זה חוזה שנשאר לכל החיים, מה הוא לעזאזל חשב לעצמו שהיה עם ניצן בזמן שאיה לא הייתה ועוד אחרי שאיה חזרה הוא ישב ליד ניצן מול העיניים של איה, במקום להיות עם איה שהיא חזרה, וגם שהוא אמר לאיה בפרק האחרון של העונה השנייה שאם היא תרצה הם יחזרו, הוא לא הראה התלהבות, הוא היה חסר ביטחון עצמי,קר,מגעיל וסנוב ולפי דעתי התבייש בעצמו על מה שהוא עשה לאיה, אך אם אדם באמת אוהב אותה, איך אתה מצפה שאיה תחזור אליך?הוא לא אמר לאיה שהוא אוהב אותה, איה חשבה שאם הם יחזרו זה יהיה מתוך רחמים ובגלל זה היא לא הסכימה, באהבה צריך להיות אמביציוזים ואם אדם באמת רצה להיות עם איה, הוא היה צריך להגיד לה כמה הוא אוהב אותה, ושהוא מודע לכך כמה הוא היה אידיוט, ואפילו אולי ללכת לעזרה מקצועית על הבעיית העברה מבחורה לבחורה שהייתה לו, אז אני בטוח שאיה הייתה מסכימה לחזור אליו. לא מספיק בזה, בעונה השלישית הוא התייאש והוא וניצן התנשקו וישנו יחד מול העיניים של איה בבית של רוני, ניצן ליטפה לו את הריבועים בבטן מול העיניים של איה, ואדם עוד נהנה מזה? ועוד אומר לניצן שאיה לא בראש שלו, ומתכחש אליה לגמרי, והכי מצחיק המייל שהוא שלח לאיה, פה סוף סוף הוא כותב לה את האמת בצורה הכי ישירה בעולם. אך רק עכשיו נזכרת?, פה נכנס הקטע של ניצן, כבר מהרגע הראשון שניצן נכנסה לסדרה זה שהיא כמעט דקרה את אדם, ראו כבר אז, כמה היא מקנאה באיה והייתה מתה לקחת לה את אדם ואת כל מה שיש לה, ברגע שהיא ואדם עמדו להחליף נוזלים ליד שק האגרוף ראו כמה היא מתה לקחת אותו מאיה, ואפילו שאיה חזרה היא פשוט נהנתה וניצלה את החוסר יציבות של אדם במקום להיות girl power ולתקן את כל השטויות שהיא עשתה, לא מספיק זה, היא מוחקת את המייל, מה?מה? גם אם אדם חופר לך חרטות שהוא לא אוהב את איה, שבינינו כל אחד יכול לראות על העיניים של אדם כמה הוא אוהב את איה אהבת אמת, מה את מוחקת את המייל? הרי ברור לך שאיה הייתה מסכימה להיות איתו, כי הרי אם איה לא אוהבת את אדם, אז למה היא שנאה אותך ניצן? ברור שאיה עדיין אוהבת את אדם אהבת אמת, והרי בסופו של יום לשקר אין ידיים כדי לעשות אקרובטיקת בריחה, ואיה ואדם היו יחד. אז מה הקטע שלה? פה נכנס עוד פעם אדם, הוא חושב שלא הולך לו עם איה אז הוא הולך לניצן, גלגל הצלה זה משהו שממש מעצבן אותי, כשניצן סיפרה לו על המייל אדם ביקש ממנה שלא תלך, WTF? יש לך סיכוי עכשיו להיות עם האהובה שלך ואתה הולך לאיזו שארמוטה שנקראת ניצן רומנו?!, ובסוף איה ואדם חזרו, שמחתי שהם חזרו אך אני חייב להגיד שאני לא יודע אם איה הייתה צריכה לסלוח לאדם, כי הוא כבר עשה לה את זה עם מלא בחורות, ומערכת יחסים מבוססת על אמון, וגם שהם חזרו, היו רק חיבוקים וליטופים, לא היו נשיקות ומתח מיני אירוטי כמו בעונה הראשונה והשנייה. זה ממש עצבן אותי ההתנהגות של אדם, מקווה שאדם חי ושהוא ואיה יעשו תיקון למערכת יחסים שלהם שפעם אחת תהיה טובה! פרקתי את העצבים על אדם!יודע שזה רק סדרה, אך אני לא יכול לראות חוסר יציבות רגשית אפילו אם זה מבויים.

Roei152

Well-known member
מנהל
קודם כל תשמור על הפה שלך מילים כמו זין לא מתקבלים פה!!

yarin64volmir

New member
יש חוק כזה?

סליחה, יש חוק שאסור לקלל? אומנם קללות נחשבות לא חינוכיות, אך בינינו לכל אחד יוצא לקלל פה ושם כך שזה ממש לא "פשע"... אמרתי את מה שאני מרגיש, זכותי!

Roei152

Well-known member
מנהל
זכותך להגיד מה שאתה חושב את זה שאתה בעד איה ולא בעד ניצן זה יופי גם אני בעד איה אבל לא להשתמש במילים גסות מידי למשל אתה רוצה להגיד ניצן ואדם התקרבו בסצנה של שק האגרוף למה הוא לא עצר ? זה ניסוח יותר מתאים

yarin64volmir

New member
כי זה היה ממש נבזי מה שהוא עשה

יכול להיות שלא בחרתי את המילים... ואם כבר למה שלא תכתוב מה דעתך על מה שקרה בין איה לאדם

למעלה