משהו שצילמתי בתחנת הרכבת סבידור:

מצב
הנושא נעול.

חיתוך וצילום, אביתר.

ולמי שלא הספיק לראות את התמונה

חיתוך וצילום, אביתר.
בצהובון "ידיעות-אחרונות" מיום 13.09.2004: הנה אחותינו 746 המסכנה: כל הזכויות בצילום זה שמורות לצלם: איתי גמליאל. הערה: זהו כמובן לא רגע ההתנגשות, אלא 5 דקות לאחר-מכן. שעת ההתנגשות המדוייקת היתה: 09:14 וכאשר הצלם צילם את התמונה עמד לידו שוטר חבר שדיווח על שעה 09:19 כשעת הצילום. אז למען דיוק ההסטוריה, הרי הכותרת: 5 דקות לאחר ההתנגשות. הרי הצלם לא ידע שתהיה התנגשות והוא לא ישב וחיכה לה. אמת בפירסום ! חבל שהיא לא קיימת !!!

elians

New member
ג'יססססס ../images/Emo12.gif

בצהובון "ידיעות-אחרונות" מיום 13.09.2004: הנה אחותינו 746 המסכנה: כל הזכויות בצילום זה שמורות לצלם: איתי גמליאל. הערה: זהו כמובן לא רגע ההתנגשות, אלא 5 דקות לאחר-מכן. שעת ההתנגשות המדוייקת היתה: 09:14 וכאשר הצלם צילם את התמונה עמד לידו שוטר חבר שדיווח על שעה 09:19 כשעת הצילום. אז למען דיוק ההסטוריה, הרי הכותרת: 5 דקות לאחר ההתנגשות. הרי הצלם לא ידע שתהיה התנגשות והוא לא ישב וחיכה לה. אמת בפירסום ! חבל שהיא לא קיימת !!!
ג'יססססס

ממש מפחיד, !!! האמת .. שאם הייתי רואה את זה סתם ככה.. זה היה נראה כמו פוטו-מונטז של הרכבת על המכונית מי היה מאמין שזה נראה ככה בתכלס.

זה לא יכול להיות רגע ההתנגשות

זה לא יכול להיות רגע ההתנגשות
הרי איך היו עולות כאלה להבות גדולות כבר בשבריר השניה הראשון, אלא בפיצוץ ממש?

תאמינו או לא: שימו ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif !!!

חיתוך וצילום, אביתר.
תאמינו או לא: שימו
!!!
כבר שנה יש לי חבר מוזר מאוד שמעיר אותי ואת ציפי בכל בוקר ב- 05:00 או לפני כן. ביום 04.09.2004, הוא בא ליד החלון שלי בקומה האחרונה וסוף-סוף אחרי שנה, הצלחתי לתפוס אותו !!!!!!! קבלו אותו: את ציפורוש !!! האם מישהו יודע איזה זן זה ??? בגללו, אני כותב לכם הרבה פעמים כבר ב- 05:00 בבוקר כפי ששמתם לב מיהו השעון המעורר שלי !

תוכי יפה מאוד !!!

!!!
כבר שנה יש לי חבר מוזר מאוד שמעיר אותי ואת ציפי בכל בוקר ב- 05:00 או לפני כן. ביום 04.09.2004, הוא בא ליד החלון שלי בקומה האחרונה וסוף-סוף אחרי שנה, הצלחתי לתפוס אותו !!!!!!! קבלו אותו: את ציפורוש !!! האם מישהו יודע איזה זן זה ??? בגללו, אני כותב לכם הרבה פעמים כבר ב- 05:00 בבוקר כפי ששמתם לב מיהו השעון המעורר שלי !
תוכי יפה מאוד !!!
אביתר איפה אתה גר ??? במושבה הגרמנית ??? ( כל הזכויות שמורות לאיבגי ) >>> וזהו אכן יקירנו 846 .

צביקוש23

New member
גם דודשלי גר במושבה הגרמנית

תוכי יפה מאוד !!!
אביתר איפה אתה גר ??? במושבה הגרמנית ??? ( כל הזכויות שמורות לאיבגי ) >>> וזהו אכן יקירנו 846 .
גם דודשלי גר במושבה הגרמנית
גם דוד שלי (שעקב תפקיד חשוב ומפורסם לא אגיד את שמו) מתגורר במושבה הגרמנית בירושלים. אביתר במידה ואתה גר שם אולי תבקש ממנו חלב..?..

כן אני יודע איזה זן זה

!!!
כן אני יודע איזה זן זה
זה תוכי אמזונה הוא תוכי חכם מאוד (אם אין לך מה לעשות איתו אז אני אשמח לגדל אותו )

אבל יש לי שאלה אחרת

אני חושב שהוא התכוון למשהו אחר,
הוא "תפס" אותו במצלמה - יענו בתמונה ההיא מעל. לא נראה לי שהוא באמת תפס אותו פיזית.
אבל יש לי שאלה אחרת
אם הוא היה תופש אותו במצלמה אז הוא היה כותב תפשתי אותו במצלמה לא???

צביקוש23

New member
תפסתי את השכנה השווה שלי ../images/Emo6.gif

אבל יש לי שאלה אחרת
אם הוא היה תופש אותו במצלמה אז הוא היה כותב תפשתי אותו במצלמה לא???
תפסתי את השכנה השווה שלי

כאילו תפסתי אותה לשיחה של כמה שניות.. היא אפילו אמרה לי שלום... ונעלמה במעלית...:(

מצב
הנושא נעול.
למעלה