משהו ששמתי לב אליו

green arik

New member
משהו ששמתי לב אליו

תקשיבו, בזמן האחרון ערוץ הופ ממש משתדרג. אתמול הועלתה סדרת אנימציה לילדים שלנו בשם טינגה טינגה שמספרת על מעשיות אפריקאיות. נשמע שונה ממה שהיה עד עכשיו. ראיתי את זה עם הילד שלי - הוא בן 5 והוא נורא התלהב. אז ממליץ לכם גם!

dafgol

New member
ומשהו שאני שמתי לב אליו...

בזמן האחרון יש פה בפורומינו המון הודעות של אורחים פורחים שממליצים על תוכניות ילדים, אז נשים רגע בצד את ניחוח הפרסום\ פרסומת בצד
נתעלם מזה.... אבל למה שהילדים ישבו ויצפו בכל כך הרבה טלויזיה? כל החיים עוד לפניהם.... זו רק אני שמפריע לי? אני לא פוסלת צפיית ילדים בטלויזיה, גם את זה הם צריכים, וגם אני צריכה שהם יראו קצת טלויזיה - מסיבות אגואיסטיות לחלוטין, ככה יותר קל לי לנקות \ לבשל \ לארגן את הבית בשעות הספורות שיש לי....פיתרון טוב בימי חורף גשומים כשאי אפשר לצאת לשחק בחוץ, אבל אני בהחלט לא מרשה להם לרבוץ באופן קבוע על בסיס יומי מול המרקע, בדיוק כמו שמגבילה שעת מחשב ביום. אצלינו אחה"צ הולכים לחוגים, נפגשים עם חברים , משחקים ,ספרים, ציורים הדבקות וכו'.... אבל בילוי מול הטלויזיה כפעילות נטו ...לא בבית ספרינו..... אחרי זה אומרים על הדור הזה שהוא מנוון מכור לטלויזיה ומושפע מתכנים לא הולמים....מי אשם בזה? בטח לא הילדים.... סתם חומר למחשבה.....

alonaski

New member
גם אצלי טלביזיה היא לא "מוקצה" והיא בשימוש

עם כל הכבוד, הקטנה כשהיתה בת שנתיים והסתכלה טלביזיה - זכתה לקפיצת מדרגה בשפה ורכשה אוצר מילים רחב בזמן קצר. אבל... לאחרונה, יש איזה קו מאפיין ששמתי לב אליו - בכל התוכניות של הילדים הקטנים. אני מתכוונת לסדרות האנימציה השונות. המלל בהם הוא מאוד מהיר. לדעתי - היא לא ממש מצליחה להבין 50% ממה שמדברים שם. המלל מהיר מאוד, רעשני מאוד והעלילות מאוד "קופצניות" ומהירות. אני לא אוהבת את זה. זה נראה ונשמע כמו איזה בליל מילים רועש בתוך מעבד מזון!...
כשאני שמה לב שזה מה שהן צופות בו. אני מיד מחליפה לאיזה סרטון DVD יותר דידקטי, איטי, נעים לאוזן ולעיין... בקצב הרבה יותר סביר ורגוע...

למעלה