משהו תוקע אותנו?

ט30

New member
משהו תוקע אותנו?

שלום שמי טלי כהן נשואה+3 לאורן כהן הוא בשנה האחרונה עצמאי אני והוא גרים במושב בדרום ובעלי רוצה לבנות שם בית אני רוצה להוסיף תוספת ולקנות דירה בעיר.לא יודעת אם כדאי להשקיע בבית במושב כי לו בטוחה בעצמי שאני רוצה לחיות את כל חיי שם. בעלי אטום קשה לו לקבל את החטלתי בנדון.אשמח אם תאכלי לתקשר ולבדוק למה תמיד שאנחנו מדברים משהו נתקע וממה הוא כל כך פוחד?ואם אפשר מה כדאי לי עיר או מושב וגם לילדיי טלי כהן 21.4.1978 משפחה ברווקות:תפוחי בת מרים ז"ל כהן אורן10.3.1978בן רחל תודה

שלום טלי,

העניין שיש להרבה אנשים תחושה בקשר להשקעה בנדלן, שזו צריכה להיות השקעה נבונה ולכל החיים.. ומאידך קיימת הגישה שזו השקעה שניתנת לשינוי.. לרוב זהו משהו מובנה..באישיות.. את דווקא מזל שור..והואטלה..ונראה שהוא אמור להיוןת הנועז בין שניכם ואת זו יציבה..אך זו לא מפה כאמור.. המסר שעובר הוא..שבית הוא ביטוןי לשיתוף, ושאם אתם לא מצליחים להתדיין אודותיו זה נובע מנתק תקשורתי בדברים נוספים.. ממה שאני קולטת בעלך לא אטום..אך את עקשנית, ומתקשה להתגמש לרוב, הוא זה שמעגל פינות למענך... והפעם החליט במודע שלא להתגמש אלא להביא דברים לידי עימות. מבחינת השקעה בנדלן..עדיף שתחכו בערך שנה ותשקיעו את הכסף..בהשקעה בנקאית..ומבחינת הידברות ועבודה משותפת בזוגיות..אחרי שלושה צאצאים הגיע הזמן לעשות פאוזה..ולהשקיע בעצמכם!! הדירה / בית / החלטה היא סמל וביוטוי למשהו פנימי...

ט30

New member
תשובה.

לאונרדו האחת שלום.ראשית אני שמחה מאוד שחזרת אלי אם תשובה ויש לציין מהירה. שמחתי לקבל את תשובתכם ולנסות להמתין אם לרכוש בית עוד שנה. שאלתי:האם כדאי לי ולמשפחתי לבנות במושב?(מכאן אני פוחדת שחס ושלום אני עושה שטות) תודה-ויום מקסים

כך....עניתי:

ומבחינת הידברות ועבודה משותפת בזוגיות..אחרי שלושה צאצאים הגיע הזמן לעשות פאוזה..ולהשקיע בעצמכם!! הדירה / בית / החלטה היא סמל וביוטוי למשהו פנימי...

ראשית, נדמה לי שאני מכיר את בעלך

[ואולי זו אחת הסיבות שצריך לשאול אותו לאישורו לפרסום הודעה] אם מדובר באותו אדם, [למרות שמי שאני מכיר בשם הזה מהדרום, אינו היה עצמאי אלא שכיר במערכת מאוד שבלונית], הרי שהתיאור המתאים לאותו אדם זה סברס, יש משהו עוקצני בפגישה עמו אך לרוב מדובר ברושם ראשוני בלבד, ומדובר באדם חם מאוד ומאוד מבין. אני חושב שלפני שאת פותחת בתקשור עבורו אולי לבדוק זאת מבלי ליצור חומה וקיר ביניכם.

ט30

New member
קיפי.כנס?

קיפי היי אני מבינה שזה שם כינוי שלך? מה שמך הנכון?ולמה נראה שאתה מכיר את מי שאתה מכיר אפה עובד? שאלה אליך?אתה מתקשר?

ינוקא1

New member
היי טלי

אני גם מרגיש כמו לאונרדו. ההרגשה שלי היא שכדאי לכם בית במושב , ושדווקא את קצת עקשנית בנושא הזה. איך הקשר עם ההורים שלו ?

ט30

New member
קשר?

לצערי אין לו אב.אמא שלו בחודשיים האחרונים בסדר לפני כן עברתי איתה מרורים התערבות בחיים. באה אלי כל יום יושבת שעות אין פרטיות כל דבר תלוי בנו. וד"א אני אולי באמת עקשנית אבל תבין אני פוחדת כי במושב אין לי אף אחד רק אמא שלו והיא מבוגרת לבקר משפחה זה תמיד בחוץ. פחד שחס ושלום אימו תפטר אחים שלו יוציאו אותנו.אחרי שהשקענו בבית? אני פוחדת מהמוןן דברים.

ינוקא1

New member
אוקי.

האם אמרת לבעלך בצורה מסודרת את הדברים הללו ? אמא שלו בודדה ואין לה אף אחד קרוב חוץ מכם , ולכן היא קצת נדבקת. איך היית מתנהגת לו היית בודדה כמוה ? אני לא מצדיק אותה , אבל תביני את המצב בו היא נמצאת. יש צורך לחשוב על דרך בה הפרטיות שלכם תישמר וגם האמא תרגיש טוב. בקשר לשאר - גם על זה כדאי לדבר ולהיות גלויי לב , לא רק להגיד "מה אני רוצה" אלא גם להגיד "אני רוצה כך כי אני חוששת מא' ב' ג'".

לדעתי, כדאי להתייחס ראשית לבסיס הבעיה.

אין בדבריך הרבה פרטים רלוונטיים לשיקולים בעד או נגד המשך המגורים במושב, הבנתי מתגובות נוספות שהמצב סבוך בגלל משפחתו של בן-זוגך. מאוד קשה לייעץ בעניין הזה מבלי להכיר את כל הפרטים. ביצעתי פריסה בסיסית של קלפי טארוט מסדרת הדרקון הקלטי, שבה העליתי שאלה מהותית שלדעתי, צריכה להישאל עוד לפני ההחלטות בעניין המגורים. השאלה מתייחסת לתחושת התקיעות בקשר ביניכם, שמעידה על קצרים בתקשורת וכנראה שגם הבדלים בגישות. השאלה שהעליתי: מהי מהות התקיעות בקשר ביניכם? עבר -- מלכת הגביעים: בעברכם תקופה של שביעות-רצון ושלווה יחסית, שיתכן שהתאפיינה בתחושות של אהבה ומוגנות. הווה -- שישה חרבות: יש צורך בהחלטה קשה מצדכם (או מצד אחת/ד מכם), אשר ככל הנראה קשורה לשינוי מהותי בחייכם ו/או למעבר למקום אחר. ברור שכל אחת/ד מכם מחזיק בגישה שונה, אתם צריכים להחליט אם יש באפשרותכם לגשר על ההבדלים ולהגיע להסכמה, ובאילה תנאים. פוטנציאל לעתיד -- הנזיר: תיתכן מידה מסויימת של התבודדות מנטלית-רגשית או אפילו מוחשית של כל אחד מכם, לצורך שקילה מחדש של המצב וקבלת החלטות לגבי ההמשך. יתכן שאיזשהו פסק-זמן יאפשר לכם לראות את הדברים באופן ברור יותר ויקל עליכם לקבל החלטות. זו לא ממש המלצה, זו אפשרות שמימושה ואופן ביצועה תלוי בכם (זה לא מחייב פרידה ממשית לפרק זמן כלשהו, יתכן שחופשה של אחת/ד מכם במקום אחר תספיק לצורך העניין). בהצלחה
.

למעלה