משהו

אני מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות וחוכמה, כי אני פילוסוף ואמן. העולם מנסה לכפות עליי חומרנות, ואני נלחם כדי לשמור על הרוחניות החשובה שלי. עברתי תהליכים נפשיים מאוד קשים וחשובים של מלחמה בעולם, והם חישלו אותי והפכו אותי לאדם יותר רוחני ונעלה. אני אוהב אהבה אמתית ועצומה את האישה שטיפלה בי לפני שלושים שנה בתל אביב, אני מכבד את סירובה לשמור אתי קשר אף שזה היה קשה לי במשך השנים, ואני מרגיש שזו האהבה הכי חזקה שיש. עשיתי בשבילה דברים, דאגתי למצבה כשהייתה חולה וקניתי לה מתנה יפה ומיוחדת. בעבר הייתי משמיע קולות מפחידים כמחאה אמנותית נגד החברה, עכשיו הבנתי שהם מפחידים ואני יותר מודע לזה ומשתדל להחליש אותם ולהשאיר מהם רק סימן לא מאיים. יש לי התנהגויות אובססיביות מאז הילדות של העדפת צלילים מסוימים ובעיקר אובססיה חזקה למלים. אני אוהב שעשועי מלים מעניינים ואני אוהב לחשוב על דברים שמשמחים אותי כמו יכולות והצלחות בתחום החברתי והרומנטי, וזה נותן לי כוח להילחם ולשפר. אני מבין שכדי להיות חזק צריך להיות הגיוני ולעסוק בדברים חשובים. אני מנסה לשפר את הדיבור בעולם כי אני מאמין בדיבור. פעם הייתי מדבר עם אנשים מסוכנים, עכשיו הבנתי שזה לא רצוי ואני מסתפק בלדבר עם חוקרים כמו שוטרים ושופטים בדרך חכמה שתמנע הסתבכויות לא כדאיות בשקרים, כמו: "תאמין במה שאתה רוצה, לא אוכל לענות על השאלה", כשהחוקר חושד ושואל אם עשיתי דבר רע כמו אם גנבתי או אם קיללתי. אני משוחח עם חברים על תחביבים ועל נושאים רגשיים כדי לחזק את הקשרים, ואני פותר בעיות ואי הבנות עם אנשים בעזרת הסברים. אנשים גם פוחדים מכך שאני עושה מבטים מאיימים, אני צריך להפסיק להילחם בעולם ובמקום זה לנסות לשפר בדרך חיובית, לחייך ולהביע חיוביות ושמחה במקום לאיים. אנשים מכים אותי ורודפים אחריי בכפר כבר שנים מאז שהגעתי הנה, אני פוחד מהאלימות כאן שלא נפתרת ולכן אני מתפרץ. אני מקווה שאם אחזור להיות עדין כמו פעם והצוות הסוציאלי יטפל היטב באלימות ובתוקפנות שיש נגדי, הן ייפסקו.

למעלה