משה בן לולו שגריר לוד במשרדי הממשלה

• פותח הנושא zivsb
  • פורסם בתאריך

zivsb

New member
משה בן לולו שגריר לוד במשרדי הממשלה

במהלך ערב הרמת הכוסית עם ראש הממשלה אמש ביקש לשכנע משה בן לולו את הנוכחים כי הנהלת רשות השידור טועה וכי יש להעביר את בית רשות השידור ללוד ולא לשום מקום אחר

zivsb

New member
משה בן לולו

מבזקים
ברכת שר ההסברה והתפוצות לרגל חג הפסח גינטר גראס והאמת של השמאל הישראלילא תישא את שם השואה לשווא "מופז שם אותנו על זמן שאול""ויירד מצריימה ויהי שם לגוי גדול" יש מה ללמוד מההיסטוריההבן האובד שב לליכוד אוצר היובל הציניות של האינטלקטואליםכציידה ברעננהעל פינוי בית המכפלה – יצא המרצע מן השקברכת שר ההסברה והתפוצות לרגל חג הפסח גינטר גראס והאמת של השמאל הישראלילא תישא את שם השואה לשווא "מופז שם אותנו על זמן שאול"סרטונים
גלריות תמונות

קטגוריה: נתניהו מודה לתומכיו במצודה פברואר 2012
ראה עוד ...

הכי מדובר
ציון וחנה פיניאן מזמינים אתכם לחגיגות המימונה בטבריה
הזמנה למימונה של של אבי סלמן
חגיגות המימונה של קטי שטרית
הזמנה למימונה אצל משי סינוואני בנצרת עילית
הקסמים של הקוסמים לא עבדו הפעם
סקרים
איזה שיטת בחירות את/ה מעדיף
בחירות ע"י מתפקדים
בחירות ע"י חברי מרכז

קישורים חדשים

ארכיונרי
מכון ז'בוטינסקי ...
אלי חזן
דוד מרחב נגד הזרם ...
ניוזלטר
הרשמה לניוזלטר

כניסת משתמשים
שם משתמש

סיסמה

זכור אותי

שכחת סיסמה?
שכחת שם משתמש?
צור משתמש
שבת, 07 אפריל 2012 15:22 משה בן לולו בשירות העיר לוד
נכתב על ידי אלי חזן
גודל גופן הורד גודל הפונט להגדיל את גודל הגופן הדפס דואל היה הראשון להגיב!
דרג מאמר זה
12345(0 הצבעות)
במהלך ערב הרמת הכוסית עם ראש הממשלה אמש ביקש לשכנע משה בן לולו את הנוכחים כי הנהלת רשות השידור טועה וכי יש להעביר את בית רשות השידור ללוד ולא לשום מקום אחר

בין האורחים הרבים שפקדו אמש את ערב הרמת הכוסית של ראש הממשלה עם פעילי הליכוד בלט משה בן לולו, האיש של לוד במשרדי הממשלה, שחילק דף מידע ועל פיו יוני בן מנחם - מנכ"ל הרשות החדש - מתכוון להעביר אותה לרמלה, לראשון לציון או לבת ים.

בן לולו ביקש להדגיש כי ישנה חשיבות רבה להעברת הרשות ללוד משום שהדבר יחזק את העיר. יש להזכיר שרק לאחרונה נחנך בלוד בית המשפט שישב בעבר בפתח תקווה והועבר אל העיר על מנת לחזקה. הטיעון הבסיסי שלו שהעברה לערים בהם ראשיה מגיעים מקדימה היא החלשת מעמדה וישנה חשיבות רבה להעביר המבנה לעיר בה ראשה מזוהה עם הליכוד.

שרונה שיטרית, אשת יחסי ציבור, פעילה מוניצפאלית וחברת מרכז מראשון לציון, אמרה לליכודניק ש"אין לתושבי לוד מה לדאוג. רשות השידור לא תעבור לראשון לציון כי אין אדמה מיועדת לשם כך. מלבד זאת, אני רואה חשיבות רבה החיזוק העיר לוד ומקווה שכך ייעשה".

Ramilvi2011

New member
משה בן לולו עובד על מי

עד היום בשום עירייה לא מצאו עובד כמו משה בן לולו. אני לא יודע כמה יודעים אבל בן לולו מקבל כל חודש משכורת מהעירייה. עבור מה הוא מקבל משכורת היכול להיות שמשה בן לולו הוא לוביסט שמקבל כסף עבור כלום. או שיכול להיות שהוא מקבל כסף עבור זה שהוא סוחב את התיק של ארוך הרגלים. נו באמת

zivsb

New member
יש לוביסט אבל הוא לא בן לולו

חבר,בן אח של חבר ילדות ניסה ערב חג לשכנע אותי כי ,,,,,,,,,,,,,,,, עושה,עובד,הופך את העולם
הוא נפגש עם אנשי הליכוד לשכנע אותם להעביר את ראשות השידור ללוד

ואז בא הפירסום באני ליכודניק "ומאשים" את משה בן לולו ביחצנות ללוד
במקרה,באמת במקרה אני מכיר אישית את הכתב והיום פגשתי אותו באליסון ברמלה

משה בן לולו הגיע להרמת הכוסית מאורגן עם פליירים אותם חילק לבאים,אני,מברך את משה בן לולו על המעשה ועל היוזמה

למעלה