משוחררת חדשה בתור טכנאית מיתוג לאחר לימוד הנדסאות

מחשבות

New member
משוחררת חדשה בתור טכנאית מיתוג לאחר לימוד הנדסאות

אלקטרוניקה. כשבאים לחפש עבודה מתברר שאין חיה כזו טכנאי מיתוג. כשמחפשים משהו כללי יותר, מקבלים ים שטויות.
איך מאחדים את מה שיש עם מה שחולמים או מה שקיים בשוק האזרחי?
פרט לחיפוש בכל אתרי העבודה, איך משתחלים פנימה להנדסאות אלקטרוניקה בלי מאות שנות ניסיון?

סתם מבקרת

Active member
האם היחידה להכוונת חיילים משוחררים לא יכולה לסייע במציאת

מקום תעסוקה? ניסיתם?
שיהיה למשוחררת בהצלחה

סתם מבקרת

Active member
ראה, בצבא, אלא אם אתה חתום קבע, כלום לא קורה אם אתה לא דואג

שיקרה. לדעתי, אם היא רוצה לחזור לקבע היא יכולה לפנות ולבדוק את האפשרות.
אני כבר רחוקה מאוד מהשרות הצבאי ואת דרכי בצבא התחלתי בחיל התקשוב שאז בכלל היה חיל הקשר. גם הילדים שלי כבר משוחררים מזמן כך שאני לא ממש יודעת מה קורה בצבא בימים אלו.
בכל מקרה, אני מבינה שהבת היא הנדסאית אלקטרוניקה ואני לא בטוחה שאני יודעת בדיוק מה זה טכנאי מיתוג בצבא אני מניחה שזה עוסק בתקשורת.
מציעה לחפש את המפעלים שעוסקים בתחום התקשורת ובאלקטרוניקה ולשלוח קורות חיים, מה שנקרא, שלח לחמך...
במקביל אני חוזרת ומציעה להיעזר ביחידה להכוונת חיילים משוחררים.
כדי למצוא עבודה צריך להתאמץ כי למרבה הצער לא יבואו להציע לה עבודה אם לא תפעל לכך. תמיד אפשר להתחיל במקום אחד, גם אם זה לא מקום החלומות, ולהמשיך לחפש עד שמוצאים את מקום החלומות. לפעמים מגלים שהחלום הוא רק חלום ויש תחומים קרובים אך אחרים שדווקא טובים יותר.
מאחלת לה ולכם בהצלחה.

מחשבות

New member
תודה. היא למדה בקורס שהיה

ממומן ע''י הצבא ולקראת סיום השרות לא נאמר לה דבר ופשוט השתחררה.

דורית1901

New member
חבל על השנים המבוזבזות

היא צריכה לתכנן את הקריירה שלה ולא להיסחף עם הזרם. אם היא רוצה להרוויח היטב לימודי ההנדסאות מיותרים. ועוד להוסיף חטא על פשע ולבזבז עוד כמה שנים בעבודה בשכר נמוך? רעיון לא טוב. עדיף שתפנה ללימודים אקדמים שיסללו את דרכה לעבודה מכניסה וחבל שלא עשתה את זה כבר לפני שלוש שנים. אין לה רקע מתמטי? שתעשה מכינה.

למעלה