משחקי דימיון

דש1דש

New member
משחקי דימיון

אז לאחרונה שמתי לב שבכורתי בעיקר בעניני משחקי דימיון הלהיט הנוכחי - רופא וחולים. 1. חייבים לחכות בתור בחוץ קודם כל (
אם יורשה לי. לפעמים היא ממש מיבשת אותי - ואני הרי חולה מאוד....) 2. הדמויות שהיא בוחרת - נהדרות - כולל המחלות. אתמול היה לי עכביש (מפלסטיק) ביד. 3. היא תמיד מטרטרת אותי בתבואי שוב ביום רביעי / מחר / בחודש הבא להמשך טיפול (
אם יורדה לי) 4. המלווה הוא דמות דומיננטית וחשובה - אם כי זו בדרך כלל הבובה - אבל מי היא - לרוב זו אמא. לפעמים זה דוד (טוב! מילים שלה) אתמול זה היה אבא אז כהרגלי בקודש (עם כל דמות, לא רק עם אבא) ניסיתילהבין את תכונותיו. מה היתה תשובתה? כן - מי שמכיר סיפוריה עם "אבא" מבין שזה היה בכיוון ההוא "הוא חזר מוקדם מהעבודה כי את מאוד חולה וכואב לך." "יופי - זה ממש אבא טוב שמוכן להפסיד עבודה" "הוא יכעס עליך אם זה לא באמת כואב
" "למה?" "כי יש לו הרבה עבודה" אוי - איזו דמות של אבא מצטיירת שם בגן? אני מתה לדעתמי מהחברים שלה בגן מדבר ככה על אבא שלו (כי זה כבר חוזר בכמה וריאציות.... כזכור לותיקות שמכירות אותי) ומה היא חושבת.... אם אי פעם אביא גבר הביתה - כנראה שנצרך להבטיח (ל הולעצמי) שהוא יהיה אחר

כנראה שכל האבות שהיא נתקלת בסיפורים

עליהם בגן שלה, וורקוהוליקס מהגיהנום, לא? כולם בעבודה מהבוקר עד הבוקר?

דש1דש

New member
האמת שבגינה אליה אנחנו הולכות

יש כמעט חצי אבות עם ילדים וחצי אמהות עם ילדים - בחיי! בעיקר בסופי שבוע - אבל גם באמצעו! היא כן רואה אבות משקיעים. אבל כנראה החברים שלה מספרים אחרת - או שבימים שאבא עובד - זה משפיע? לא יודעת - אצלנו לא היה
האמת שהשכנים שאצלהם אנחנו מבקרות זה המצב - אבא עובד ואמא עם הילידים אחרי הצהריים - אולי בגלל זה? לא יודעת...

דש1דש

New member
הלך הלך ולא שב ../images/Emo6.gif

אצלנו היא התעקשה על "אמא הלכה לעבודה" ככה היא גם שרה לקטנה

אורora

New member
מה ז"א

אבא הלך לעבודה? השיר הזה הוא עם אמא הלכה לעבודה, מאיפה הוצאתן את האבא ( אמרה אורורה ששכחה כבר לחלוטין שבמקור היה שהשיר שונה )

אני לא שיניתי את השיר.

למה לשנות? אמרה מינה סתם ונזכרה שאתמול שרו לה "הומי הומי דדתי"

מה זה הומי הומי דדתי??? ../images/Emo12.gif

אה, הבנתי
אני שיניתי את השיר מהרגע הראשון כי כ"כ ברור היה לי שאמא הלכה לעבודה ולא אבא, שפשוט נראה לי מלאכותי לשיר את זה. וגם לי היום נראה שזו הגרסה המקורית
אבל זה השיר היחידי ששיניתי בינתיים

דש1דש

New member
../images/Emo45.gif משחה לשמוע!!!!

דרך אגב - היא רואה בעין או שהיא עצומה לגמרה?

catנוע

New member
../images/Emo6.gif אני עדה לזה שדשדש מחכה נורא יפה

בתור
וכשהיא לא רופאה היא גננת, וגם אז צריך לחכות עד שהיא מרשה לעשות משהו
מעניין באמת איזה דמות מצטיירת לה מהסיפורים של החברים שלה בגן, או ממה שהיא רואה במשפחות בהן יש אבא. אבא בעבודה כל הזמן ולא אוהב שמטרטרים אותו עם זוטות כמו מחלות של ילדים?

אורora

New member
אפרופו משחקי דמיון

הבוקר אמרו לי "אמא בואי נהיה חיות". טוב הסכמתי. ואז אני נהייתי אמא פרה והיא פרה קטנה|פרצוף ירוק | למה דווקא פרה מכל החיות, אולי בגלל ההנקה כי אחרי שניה היא היתה "צריכה לשתות חלב" אני תוהה אם היא עוד מקנאה בהנקה בסתר ליבה, למרות שהיא לא מראה זאת. לפני יומיים שהנקתי את התינוקי היא רצתה לשבת עלי ובכתה. שאמרתי לי אבל תינוקי עלי מה את רוצה שאזרוק אותו על הריצפה היא צחקקה ואז אמרה לי אמא את יודעת למה לא לזרוק את תינוקי על הריצפה? כי הוא יקבל מכה ולא יהיה לנו תינוקי יותר.

דש1דש

New member
../images/Emo2.gif אני לא מעזה להציע כאלו דברים...

פרה היא חיה שעולה די בהתחלה הרשימה של ילדים.... עם כלב וחתול. (ותנין אצלנו
) חתול בטח לא יהיה אצלכם
מענים איך הית מגיבה אם היתה אומרת שאת חתולה
אבל מה שברור - יש לה הפנמה של מה יקרה לו אם.... חושבת שחשבה על זה לבד גם כן?

אורora

New member
האמת שאין לי מושג מאיפה

זה היגיע. די נידהמתי מלא יהיה לנו תינוקי... כרגע יש אידליה בניהם, היא לא מקנאה בכלל, מתה עליו. את צריכה לראות אותה מורידה לו את הגגון של הסל קל ברכב כדי שלא יהיה לו שמש הוא כמובן מעריץ את האדמה עליה היא דורכת.

catנוע

New member
שכחת שהוא מתחפש לסביבון כשהוא

מנסה לעקוב אחריה רצה מסביב לחדר

למעלה