משחק: איך תנצחו את ריומה בטניס :)

Nora Shu

New member
:O!!!

שום דבר עם פוג'י לא יכול להיות משעמם. תדחפי אותו עם טאקה-סאן ויהיה מעניין. תדחפי אותו עם שולחן יהיה מעניין [וסוטה. טוב, נו, זה פוג'י, הכל איתו סוטה >>].

ChiNoRyu

New member
המם..

לא יודעת.. אני םשוט לא יכולה לראות אותם ביחד.. ^^" אולי בבגלל האובססיה חסרת הפשר שלי לטזוקה/ריומה..? :X ולפוג'יססט... ^_^ חוץ מזה שטזוקה אוקה מדי בשביל פוג'י. פוג'י צריך אתגרים.

Didsy

New member
האמת, בהתחלה רציתי לכתוב בתוכן

"ארר, לא אתגר, אוגר", אבל התחרטתי. @__________________@

Nora Shu

New member
Pillar Pair... *_*

המ, אני יכולה להבין אותך, אבל אני עדיין יכולה לראות את פוג'י איכשהו עם טזוקה. אחרי הכל, בלי שניהם אין OT5.^-^; אבל.. לא יודעת... משום מה פוג'יxיווטה קצת מפריע לי. אולי כי אני אוהבת את מיזוקי יותר מדי XDDDD

ChiNoRyu

New member
Pillar pair! ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מיזוקי אבל נדחף לכל זוג שקיים :X אינוי/מיזוקי/קיידו OT3 ^^

קמגארו

New member
אינואי מיזוקי קיידו >___<

לאלא! כי אז יהיו לקיידו רגשי נחיתות, חוץ מיזה אינואי לא שם עליו
ובצדק XDDDD אך מיזוקי תעשה לי יוטה ......

Nora Shu

New member
אפשר לומר את אותו הדבר בקשר לריומה

XDD קראתי פעם פאנפיק של פוז'יססטXמיזוקי. זה היה כל כך נהדר... אם אני זוכרת נכון פוג'י התעלם ממיזוקי לחלוטין XDDD ... אינואיXקאידו זה קאנון מדי להתעסק בו. חוץ מהOT3 הכי שולט - קאיידו, ריומה, קארופין. וזהו.

Didsy

New member
את יודעת הרי..

שביומולדת של יווטה, הוא קיבל סוודר ורוד עם פונפונים סגולים ממיזוקי, וכחול עם פסים כתומים מפוג'י. הוא לבש את הורוד, וקשר את הכחול על המותניים. D= אח, פיקים של פוג'יססטXמיזוקי.. מה לא הייתי עושה בלעדיהם. XP

ChiNoRyu

New member
Oh, the power of crack ^-^

אינוי/מיזוקי/קיידו.. הכל בגלל 173. פרק ארור >> (והאהוב עליי ^^")

Nora Shu

New member
יופי! את תעזרי לי!

יש לי עד פרק 161; ז"א מה שיצא בA-O, איך אני משיגה את שאר הפרקים עם כתוביות? Tell meh~ זה מייאש ככה >>;;

ChiNoRyu

New member
...המם... ראיתי אותם בRAW..

אבל קטי צורבת לי אותם מתורגמים, אני יכולה לצרוב גם לך ^^" אם אי פעם נפגש :X

Didsy

New member
*בורחת עם כל הסדרה על דיסקים*

X= אני מניחה שאם יום אחד יהיו לי המון דיסקים של דיוידי אני אוכל לצרוב לכן את כל הסדרה.. ._. זה ממש יעיל, סיימתי כבר איזה שלושה מרתונים של *כל* הסדרה מאז שקיבלתי אותם. *___* זה עדיין נפלא אחרי כמעט שנתיים של צפייה, איזה יופי ^______^

Nora Shu

New member
מתורגמים!^^

הוו~ עם כתוביות, כן? [יש לי טראומה ממתי שבטעות הורדתי פרק בדיבוב *shudders violently* >>;;] בבקשה תצרבי לי מפרק 161 על דיסקים של DVD! את תבואי לאנימהקון? אני אהיה שם [ויהיה מאוד קל לזהות אותי. אני מקווה לפחות XD אני אהיה סורה מסוקישו^^] וניפגש! ... אני רוצה לראות את העיניים של אינואי~~ D:

cRitiCaL KitTy

New member
אההה../images/Emo113.gif../images/Emo205.gif../images/Emo191.gif

את סורה??? איזה כיף לך;; אני כלכך רציתי להיות נאו... אבל לא מצאתי קאסט>< בסוף אני יאצ'ירו מבליץ'... כלכך רציתי להיות נאו;~;

Nora Shu

New member
... אני לא מקאסט.

את יכלת להיות נאו בלי קאסט. שנה שעברה הייתי סאסקה ולא היה אף אחד אחר חוץ מעוד כמה סאסקה-ים. את לא חייבת קאסט כדי לעשות קוספליי. נדמה לי שהרבה אנשים שעושים קוספליי בארץ כרגע הם תחת על הדעה שכל מי שעושה קוספליי חייב להיות חלק מקאסט. זה ממש לא נכון ולפעמים זה הרבה יותר כיף *לא* להיות בקאסט, כי לפעמים זה יכול לכבול אותך למעין הצגה. בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה עם הקוספליי^_^

cRitiCaL KitTy

New member
תודה^^../images/Emo113.gif../images/Emo205.gif../images/Emo191.gif

זה לא שזה נראה לי הכרחי קאסט... פשוט רציתי להתחפש לנאו עם סורה... וקאסט זה פשוט נראה לי כיף... ניא~ בכל אופן בהצלחה גם לךD:

ChiNoRyu

New member
אם אני יקבל אותם עד אנימהקון...

*pokes Ketty* ואני חייבת לבוא. אני מהמארגנים -.-, *מבכה את דרכה אל הגרדום*

Nora Shu

New member
את חייבת~

*helps poke Ketty* איזו מגניבה את *מפזרת עלי סאקורה בשביל דרכך אל הגרדום* את רוצה משהו בתמורה לצריבה [שתעשה, אחרת אני אמות מחוסר חשיש. זו מגפה! זו מגפה!~~]?

למעלה