משחק - זיהוי שירים

skito

New member
משחק - זיהוי שירים

חוקי המשחק פשוטים: * יש לזהות את שם השיר על-פי חלקי המילים (חלק מהשירים יובאו בתפזורת ולא בסדר הנכון) * השירים שיובאו יהיו ביצועים\כתיבה\לחנים וכל שיר אחר הקשור כך או אחרת לסי היימן, כולל דואטים * יש לציין בכותרת את מס' התשובה * הזוכה יוכרז ע"פ מספר התשובות הנכונות * לזוכה תינתן הזדמנות להתחיל במשחק חדש ואולי איזשהו פרס -תלוי בהנהלת תפוז < מיכל יש מצב לפרס? דוגמא לשאלה: > ביקשתי ירוק מפלסטיק לא.. התשובה המתבקשת: "גיבור גדול" בהצלחה סבלנות >> המשחק ישורשר לכאן בהודעה הבאה. (במידה ולא חזרתי תוך 24 שעות אתם מוזמנים לבנות משחקון)

skito

New member
מוזמנים להתחיל סיבוב 1

מתחיל עם פריסה קלילה: 1. מתוקים וחופשיים 2. הולך לקרות משהו שונה 3. יש לי עדים 4. יש לך ענין עם בחור מאוהב 5. נותר גופי בצמאונו 6. "תמכור עיתונים" 7. ולצעוק שהגבול הוא השמיים 8. עולם עכשיו חובק אותנו 9. גיבור קטן כל כך מקומי 10. שמא צחוק, שמא בכי ב=ה=צ=ל=ח=ה

אהלן, מה שאני יודע...

2. זמן אחר 3. מתל אביב לבירות 6. שחק אותה גלגל אותה 7. רק מתוך שינה 8. תריסים סגורים 9. עולם תעשייתי

actress

New member
אופנועעעעעעעעעעעעע../images/Emo137.gif

מה שלום כולכם??????????????????????? נשיקות וגעגועים עזיםםםםםםםם כמו עזית הכלבה הצנחנית

skito

New member
היי אופנוע קבל ../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif|V ../images/Emo127.gif ../images/Emo127.gif

היי אופנוע ידעתי שתצוץ משום מקום. מה קורה איתך בזמן האחר? הייתכן שאתה נוסע מת"א לביירות? או שמה משחק אותה מתוך שינה? לפחות ת'פתח ת'תריסים הסגורים! יש לי כמה הערות לגבי העולם התעשייתי שלך רוצה לשמוע? נותרו בלתי פתירים 1 4 5 10

actress

New member
../images/Emo24.gifהעברתי הלאה ../images/Emo9.gif

אתה חמוד ואני גם מק
אתם גם מוזמנים לפרסם כמה שבא לכם ואיך שנראה לכם
שמתי לינק במומלצים תודה סקיטו מונשרי

למעלה