משחק מרובה משתתפים בפיפא 2000

banana0beach

New member
משחק מרובה משתתפים בפיפא 2000

שלום לכולם. יש לי בעיה לשחק ברשת בפיפ"א 2000. תחילה האפשרות של משחק מרובה משתתפים דרך הרשת לא הופיע (הופיעה אפשרות דרך המודם או דרך חיבור סריאלי). לאחר התקנת הפרוטוקול "nwlink ipx/spx/netbios compatible transport protocol" הופיעה האפשרות לשחק דרך הרשת, אך כאשר הקמתי משחק ממחשב אחד לא הצלחתי להצטרף, או לראות בכלל את המשחק שהקמתי, מהמחשב השני. לא הגדרתי הגדרות ספציפיות בפרוטוקול שהתקנתי (יש אפשרות להגדיר מספר רשת אישי וסוג מסגרת), אם כי ניסיתי להגדיר מספר רשת זהה כניסיון וזה לא הועיל. אני מריץ windows xp sp3 בשני המחשבים, ומחבר ביניהם באמצעות כבל מוצלב. הכתובות בשני המחשבים הם 192.168.1.1 ו- 192.168.1.2. אין בינינו חומת אש. איני בטוח אם אני אמור באיזשהו שלב לרשום את הכתובת במשחק, הרי הוא מבקש שני דברים: שם מכונה, ושם שחקן. בשם המכונה לא ניתן לרשום כתובת ip, מאחר ואי אפשר להשתמש בנקודות. כמו כן איני בטוח האם יתכן שיש צורך בתוכנה נוספת מבית sap, או תוכנת צד שלישי, וכיצד ניתן לוודא שאני עומד בדרישות שרשומות בקובץ ה- readme שמגיע עם המשחק? ציטוט מהקובץ (סעיף 8): 8. Network Running the game on an IPX network with routers In order for the game to function across a router, the router must have SAP enabled and it must not be filtering SAP type 2238. Also, the machine operating as the game server must not be running any other software which is an SAP service (TSRs under DOS, some file sharing, print sharing, or other servers under Windows 95/98). האם יש מישהו שכבר שיחק במשחק דרך הרשת? אגב הגרסה שלי היא הגרסה בעברית. מצ"ב תמונה להמחשה. כאשר יוצרים משחק לא ניתן לראות את המחשב השכן שמצטרף. למחשב השכן בכלל אין אפשרות להצטרף. כמו לא לא ניתן ללחוץ על אף אחד מהכפתורים למעט יציאה. http://www.fastup.co.il/images/77707168.gif אשמח לקבל הצעות או פתרונות לנושא. תודה מראש.

למעלה