משחק על נקודות:

Shir Barbi

New member
משחק על נקודות:

משחק ארוך ומסובך להקשיב!
שלב 1: אני נותנת "שאלות בחינה" על הבורר אתם צריכים לענות על השאלות ב
מסר
בלבד
ה-10 הראשונים שיענו על כל השאלות נכון יזכו לנטול חלק במשחק הזה ולהיות בעצם סוג של "נבחרת"
שלב 2: מדי שבוע אני אתן לחברה כאן משימות שונות כגון: עיצובים, שאלות, חיפוש תמונות בפורומים, כתבי מסתור ועוד... (הכל בקשר ל"הבורר, כמובן)
שלב 3: אתם צריכים לענות, למצוא, לפענח... את המשימות שניתנו לכם הנבחרת אתם תצטרכו לשלוח לי את הפיתרון ב
בלבד!
שלב 4: הפתרונות (וכן גם המשימות) יהיו יצירתיות ושונות אני כשופטת אקבע על התוצאה ב30 % ואתם בהצבעה סמויה ואנונימית לחלוטין (שתהיה שווה לא פחות מ70 %) בסופו של דבר יחולק בין 10 המתמודדים נקודות שמי שהיה הכי פחות טוב מקבל כ1 נקודות והטוב ביותר מקבל כ10 נקודות!
שלב 5: כל שבוע הסכומים ש הנקודות מצטברים וכל שבוע מי שימוקם עם מספר הנקודות הנמוך ביותר יעזוב אותנו (כמובן שיהיו ספיישלים, גמר מכובד, גלגי הצלה, משחקים גם בצ'אט ועוד המון הפתעות! - מה שבטוח לא יהיה משעמם
) שאלות הבחינת לנבחרת הבורר יעלו מיד

Shir Barbi

New member
../images/Emo18.gif שאלות הבחינה ../images/Emo18.gif

אני מזכירה יש לענות על התשובות במסר בלבד
השאלות לכניסה לנבחרת
1. באיזה תאריך עלתה הסדרה? 2. מהו שם המשפחה האמיתי של רון "הפרסי"? 3. איך קוראים לשחקן אשר מגלם את יגאל הנאצי? 4. איך קוראים לשחקן (ילד) שמגלם את עוז? 5. באיזה תוכנית חדשה בערוץ 22 מופיע שלומי קוריאט (אבי)? 6. אומרים ש"הבורר" היא חיקוי של סדרה מחו"ל, איזו? 7. כל מה קוקי נתפסה לכלא מלכתחילה: על הרצח או על הסמים? 8. מהו שמה האמיתי של קוקי? 9. במה ענבל חולה? 10. באיזה אופן איציק סאסא נפרד מנעמי? זהו יאללה לשלוח

yifati XD

New member
אני יודעת הכל חוץ משאלה 5 כי לא הייתי בארץ

שבועיים וחצי... אז סורי

liaush

New member
מוטשת ../images/Emo10.gif

המשחק הזה כמו משחק ההימורים שצריך לחפור בויאודי בשביל למצוא ת'תשובה חח ואני ממש מוטשת בשבוע האחרון לא הפסקתי לחרוש על הויאודי וגם המתמודדים של גמר ההימורים. חרשנו במשך שלושה חודשים בערך ואני מאמינה כל בן אדם צריך מנוחהD:! חחח סוף סוף נפתרתי מהימורים ומביאים לי משחק דומה??!??! חחחח סתם סתם כפרע אל תעלבי אבל בשלב הזה אני לא אצטרף אולי בהמשך (אם זה יהיה אפשרי כמובן) סורי:] וכמובן שבהצלחה לכל המשתתפים

yifati XD

New member
ליה ניראה לי כל ההזמנות בויאודי המדוברות

זה הרוב מהפורום שלנו
.. העלת לבורר תרייטינג בויאודי

liaush

New member
חחחחחחחחחח יש מצבXDD

כמה שאני חשתיייייי על הפרקים D::

Shir Barbi

New member
המשחק בוטל ../images/Emo128.gif לא נורא נמצא משהו אחר ../images/Emo8.gif