משמרות דינמיות

Ren83

New member
משמרות דינמיות

שלום,
אנחנו זוג לפני גירושין (ילדים בני 2 ו4)
אני עובד בעבודה עם זמנים דינמיים, ועם שהיות ממושכות ושונות בחו"ל.
מצד שני אני אבא שחשובה לו מאוד כל דקה עם הילדים והייתי רוצה להיות איתם כמה שיותר.

לפי מה שקראתי, קביעת המשמרות היא קבועה, לפי ימים מסויימים בשבוע.

האם ניתן להסכים על משהו יותר דינמי? לדוגמא - בתקופות שאני בארץ (שאינן ידועות מראש) תהיה עדיפות לכך שהילדים ישנו אצלי?

תודה

ילדים צריכים

יציבות
במיוחד בגיל הזה
במיוחד שעולמם הולך להשתנות בצורה כזאת
&nbsp
ראשית הייתי מתייעצת עם איש מקצוע
הייתי מנסה לשנות את העבודה הדינמית למשהו פחות כזה לטובת הקשר שלך עם הילדים
(אל תגיד אי אפשר... תרויח פחות כסף ותרויח יותר ילדים)
&nbsp
ואולי לנסות בית שבו הם חיים באופן קבוע ורציף ואתם הם אלה שעוזבים לסירוגין לפי זמני והסדרי הראיה.
&nbsp
ואחרון חביב להשאר בתקשורת מלאה בין ההורים - זו עצה טובה בכל סיטואציה
&nbsp
בהצלחה

הכל אפשרי

תיגשו לגישור ותסדרו את הדברים ביניכם.
ילדים צריכים גם אבא.
והם סתגלנים.
הם יסתדרו אם אתם - אמא ואבא תסתדרו ביניכם

זה לא נכון

הימים ממש לא צריכים להיות קבועים.
גם אצלי - שהאקס קצין בקבע, וגם אצל ההורים שלי (אבא שלי עובד משמרות) - בהסכם ישנה גמישות בהתאם למשמרות בעבודה.
אצל ההורים שלי היה סידור עבודה בתחילת כל חודש (למרות שגם בזה היו שינויים) - ובתחילת החודש היו מעבירים ימים.
אצלי רק בימי ראשון הוא יודע מה יהיה במהלך השבוע - ושוב, גם זה נתון שינוי עקב מצבי בטחון. התחייבתי בהסכם להתחשבות, הוא מעביר ביום ראשון את הימים שהוא יכל, ואם אין איזה בלת"מ מטורף אני מתגמשת.

אני אציין שלרב אין לי בעיה עם זה.
אבל כמובן שזה מצריך ממני לוותר ולפעמים ולדחות ולהזיז תוכניות.
בגלל שהקשר שלו עם הילדים חשוב לי, ובגלל שאני מבינה את לחצי המערכת, מאוד נדיר שאני לא ישר אגיד אין בעיה.

יחד עם זאת, זה לא אומר שהוא יוכל להיות איתם באופן רצוף זמן ארוך ואני לא אראה אותם בגלל זה בזמן שהוא פנוי. - אצלנו זה בכל מקרה לא אפשרות בגלל העבודה שלו, אבל אם המצב היה כמו אצלך -

לא

הסכמי גירושין הם ההיפך מדינמיים. הם הדבר הכי סגור ומקובע שיש. ויש לזה סיבה טובה. אחרת תריבו על כל יום ויום. אין אף שופט בארץ שיאשר הסכם כזה.

לא. מילא כשהיית נשוי וציפית שכל המשפחה תתאים עצמה אליך

עכשיו, כשהתגרשתם... עלייך לאפשר לגרושתך ולילדייך לבנות לעצמם שגרת חיים שאינה כפופה לעבודה הדינאמית שלך.

אתה הוא זה שתצטרך לבחור.
אם חשובים לך זמני שהיה מורחבים עם ילדיך ולהיות מעורב ופעיל- תחליף עבודה. זה מאוד קל.

למעלה