משפחה קטנה שלי

Miss Nat

New member
משפחה קטנה שלי

סוף כל סוף מצאתי את הזמן והשקט לכתוב כאן. הנה עוד שבועיים עברו להם ושוב אני בבית לסופ"ש קצר. אני נמצאת עכשיו בתקופה קצת קשה ורציתי לשתף אתכם במה שעובר עליי. אז זהו,נראה לי שבסופו של דבר התרגלתי למערכת הצבאית,זאת אומרת המעבר בין הטירונות לקורס היה קשה,שני עולמות שונים לחלוטין. אז למי ששאל אני משרתת בבה"ד 7,שם אני עושה את הקורס שלי. רמת המשמעת שם ממש גבוהה ועל כל דבר קטן מקבלים הערת משמעת(שעות ביציאה). אפשר לומר שסך הכל אני ילדה טובה,אחת כזאת שלא עושה בעיות. אז כן,אני יודעת שזו רק תקופה ושזה יעבור ושזה לא נורא ושנשאר לי רק עוד חודש וחצי לקורס אבל זה לא זה,יש דברים אחרים שמדאיגים אותי עכשיו ואיכשהו עד כמה שקשה זה המקום היחידי שאני יכולה לברוח אליו. אז זה הצבא,חבר,משפחה, הכל ביחד,זה כל כך מסובך וממש קשה לי ככה. בכל מקרה רציתי לדעת מה שלומכם,איך עברו החגים איך עוברת עליכם התקופה הזו :) רציתי גם להתעדכן מה חדש בנוגע לכפיר לגביי הדיסק החדש,הופעות כל דבר כי אני מזה מרגישה מנותקת מהעולם הזה. אז שיהיה לכם סופ"ש מדהים. אוהבת אתכם. נטלי

inbarIL

New member
וואו מאמי, איזה כיף לשמוע ממך..

עצוב לי לשמוע שהדברים מסובכים בשבילך, ואני לא אחפור לך על זה שזאת המערכת וצריך להתרגל וזה כי בטח את מקבלת את השיחות האלו מכל בנאדם שני.. אני רק אגיד שאני מאמינה בך ושאת הכי חזקה בעולם, ושנכון שגם אם כולנו קצת נעלמנו מפה.. אני חושבת שהכוח שתמיד היה איתנו עדיין קיים באוויר. לגבי כפיר.. הדיסק הבא בתהליכים
והופעות יתפרסמו כאן ישר כשיהיו תאריכים.
אניווי.. ממש שמחה לקרוא את זה. עושה טוב לדעת שאפשר תמיד לחזור לפה לברוח.. אנחנו תמיד נישאר משפחה, לא משנה מה. אוהבת
ענבר.

למעלה