משפחות :)

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

dify

New member
משפחות :)

היינו הערב בחתונה של בן דוד מקירבה שניה של בת זוגי. הוזמנתי. יש לציין שבמשפחות שלנו, מעבר למשפחה המיידית, מעולם לא הודענו דבר לאף אחד. ולזוגתי, יש וואחד משפחה ענפה... אז הגעתי. עם אימה ואחיה לחתונה. הייתן מצפות שנקבל פתק הושבה עם שמות ארבעתינו. לא. קיבלנו פתק על שם שתינו בלבד. ממממ.... מעניין, לא? כל מיני קרובי משפחה רחוקים יצא לי לראות מידי פעם בשנתיים וחצי שאנחנו יחד זכרו אותי וטרחו לבוא ולהגיד לי שלום באופן מיוחד... גם מעניין... לא? אבל הכי מעניין היו התגובות של קרובי המשפחה הרחוקים שראו אותי פעם ראשונה. אנחנו לא טרחנו להגיד כלום. לא הצגנו את עצמינו מעבר להגיד את שמי. ובכל זאת קיבלנו הזמנות כפולות לביקורים נוספים (כלומר- כל פעם שהזמינו את זוגתי היה ברור שמזימינים אותי איתה, לא את אחיה או את אימה שהיו גם איתנו.) היה מדהים כאילו ברור מאליו שזה הגיוני שהיא הגיעה עם חברה (האם הם קוראים לזה לסביות? אני לא יודעת... אבל ברור שהיה ברור להם שאנחנו מגיעות יחד). חלק מהאנשים היו צעירים והיה ברור שהם מבינים חלק היו מבוגרים והם בכל זאת התייחסו אלי כאחת מהמשפחה. היה ממש מפתיע. מפתיע. אפילו מאד. היה הרבה יותר הגיוני להזמין אותה עם אחיה (שניהם לכאורה הגיעו כבודדים) לביקורים משפחתיים מאשר אותה איתי... לפעמים אני חושבת שהעולם הרבה יותר פתוח ומוכן לדברים הללו ממה שאני מדמיינת.... (ואולי זה ה אלכוהול שעושה אותי אופטימית :)

יקירתי, אתן מדהימות../images/Emo24.gif

תבואו כבר לצפון לקפה ומאפה
! מהפכות מתרחשות לאט, אבל איזה יופי שהן קורות.

למעלה