משפטי המדריך לא...

Charmed by love

New member
שום סיכוי!../images/Emo15.gif

השרון לא מפסידים במלחמות מורל! לא בעולם הזה לפחות...

מאיושית

New member
../images/Emo18.gifובזה זה נגמר!../images/Emo18.gif

בבקשה תפסיקו את מלחמת המועצות הזו. הרי זה לא יוביל לשום דבר טוב.

kedeman

New member
כן- הסבר!!!

ויש לי משהו שעלה לי כשקראתי את ההודעה של נעם המד5ריך מסניף סמים - הוא מבאר טוביה! (לא להרביץ בבקשה!)

סר גל ית

New member
הינה ההסבר. (בתוכו שי גם מקבל מכות)

טיול חנוכה, כן? מדריכה בחברה באה למדריכה שלי (רותם הגרעינרית מלכיש!! כלה!) ואומרת לה שראתה שיטה מפחידה כי כולה מלאה בלטאות בלי ראש. אנחנו בריצה מגיעים לעץ ומתווכחים עם המדריכה מהחברה שזה חלק מהעץ ובטח לא לטאות (ניראה לכם הגיוני?!?) בקיצור היא מתחילה באימרות כמו "אל תתווכחו איתי. גרתי שנתיים בערבה אני יודעת מה זה שיטה) עכשיו, מי שהקשיב קצת להסברים עלה על זה שיש שתי שיטות: אחת שיטת הנגב והשנייה שיטה סלילנית. ואחרי שראינו עוד כמה שיטות בדרך עם "לטאות מתות בלי ראש" שאלתי את רותם אם השם לא בא בגלל אותם הסלילים (שהמדריכה מהחברה הייתה בטוחה שהם לטאות..טוב, אתם יודעים..) בקיצור. פאדיחה. רותם צריכה לברר בחברה מהי אותה שיטה. אבל אתם בטח מבינים ששלוש השיטות שראינו לא מלאות בלטאות מחוסרות ראש, נכון? עכשיו שי- אתה מקבל מכות!

TIS

New member
הכי טוב והכי יעיל

המדריך לא מחטט באף - הוא מפעיל את המוח ידנית המדריך לא מכה צופיפניקים - הוא שולל את תנועתם באופן פיזי (זה באתר??) המדריך לא ישן - הוא צובר אנרגיה במצב מאוזן המדריך לא גומר לחניכים את האוכל - הוא בודק שהוא לא מורעל (אני חושב שזה מופיע באתר...) המדריך לא ישן בשק"ש עם עוד שלושה גברים - הוא חי את ערכי הסוציאליזם, השיתוף והשווין. אני חושב שזהו... בינתיים...

kedeman

New member
את רובם יש באתר.. ויש לי גם שיפוץ

המדריך לא ישן עם המדריכה בשק"ש - הוא חי את ערכי הסוציאליזם, השיתוף והשוויון מה דעתך?

TIS

New member
המדריך לא נופל ולא מראה את חוקי ה-G

המדריך לא נופל - הוא בודק את הקרקע מקרוב המדריך לא טועה בדרך - הוא חוקר מסלולים חדשים (מאוד יעיל כשצריך. מנסיון)

TIS

New member
המדריך לא

המדריך הוא לא אלוהים - הוא רק הדבר הכי קרוב אליו המדריך לא נופל רחוק מהעץ - הוא נופל בדיוק לידו

hadasbaril

New member
המש"צ בהנחיות

המדריך לא מעתיק פעולות משכבות אחרות - הוא בקשר טלפתי עם שאר המדריכים (ועם קלסר ההדרכה,המדבית והמשצית...)וזה גם לא באותו שבוע.. סתם,רק פעולות מוצלחות ואנחנו מתאימים אותן ל

למעלה