משתנה גלובלי

משתנה גלובלי

שלום לכולם, אני נתקל בבעיה מעצבנת - האפליקציה שלי קורסת כאשר אני מפעיל הרבה פעמים את השורה: ABAddressBookRef addressBook = ABAddressBookCreate (); (איך עושים פה משמאל לימין?! :) ) מחיפושים הבנתי שזה משתנה שצריך ליצור אותו פעם אחת בתחילת האפליקציה. מה שאומר, שצריך ליצור סוג של משתנה גלובלי. (מצאתי את האתר הזה - http://www.dragdrop.it/devcorner/20...r-the-program-being-debugged-is-on-being-run/ ) משום מה חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי איך עושים את זה. אפשר עזרה מחברי הפורום? תודה!

אתה לא מובן..

אם אתה מעוניין ליצור אובייקט של ספר טלפונים אתה לא צריך משתנה גלובלי. יש (הרבה) מתודות כמו לדוגמא viewDidLoad שעולות פעם אחת בלבד כאשר UIViewController נטען. המשתנה שלך יכול להיות משתנה מחלקה או משתנה לוקלי, אין שום סיבה שיהיה גלובלי. אם אתה קורא למתודה כמה פעמים שיוצרת את האובייקט תוכל להשתמש בסינגלטון. אם לא הבנתי אותך נכון וכל הדרכים שהצעתי לא רלוונטיות אז אנא תסביר בתגובה בדיוק (מילולית - בלי קוד) מה אתה מעוניין לעשות ואשתדל לסייע.

קודם כל תודה,

אני חושב שהבנת. אני צריך לכל אורך האפליקציה לשלוף נתונים מתוך ה-AddressBook. כל פעם מחדש אני צריך ליצור את המשתנה בדרך שכתבתי למעלה, ולכן אחרי כמה פעמים זה קורס. אני מניח שהרעיון הוא ליצור את המשתנה פעם בלבד. סינגלטון הוא הפיתרון? האם אתה יכול להסביר קצת? תודה!

טוב..

אתה פשוט צריך להגדיר משתנה מחלקה שיקבל את האובייקט שהוא צריך במתודה viewdidload ששייכת ל-uiviewcontroller שאתה נמצא בו. זהו.

למעלה