משתפת, הרבה זמן לא הייתי כאן

MonicaF

New member
משתפת, הרבה זמן לא הייתי כאן

ניסיתי לאהוב את עונה 8.
באמת שניסיתי.
אפילו צפיתי כמה פעמים בפרקים הראשונים, עם חברים, כל פעם חברים אחרים.
ופתאום, בפרק עם הירח, קרה משהו. איך זה אפשרי להתחיל לאהוב את העונה מהפרק ה-7? ופתאום האהבה הולכת רטרואקטיבית אחורנית.
אז אני שוב מתענגת על הסדרה האהובה עלי ביותר (יותר ממשחקי הכס ויותר משרלוק, כמו שאהבתי את "שובר שורות"
)
ראיתי אתמול את הפרק עם היער. יש לי הכל מקורי, אני אוהבת לראות באיכות מעולה על מסך גדול עם כתוביות של ה-בי בי סי (בטח יש מוכשרים שגם את זה יודעים להוריד מהרשת).
אז הנה אני מתקרבת לסוף העונה, וראיתי שיש קריסמס ספיישל - אבל אין עדיין פרקים נוספים לרכישה, אלא רק לצפיה באינטרנט.

אשמח מאד להתרשמות שלכם מהפרקים שעוד יש לי לראות - שניים אחרונים של עונה 8 וספיישל קריסמס - ובבקשה, בלי ספוילרים

taliabar1

New member
אז

לצערי עונה 8 הייתה אכזבה אחת גדולה. למרות שאני מתה על קפאלדי בתפקיד הדוקטור..
האמת שדווקא הפרק עם היער היה בהחלט אחד הפחות אהובים עלי.. יותר אהבתי את flatline ואת listen.
&nbsp
בקשר לפרקים האחרונים.. קשה לי לראות איך להגיב עליהם בלי לעשות ספוליירים>< אבל בעיקרון ממש ציפיתי לפרק סיום כי הוא היה נשמע ממש מגניב ודי התאכזבתי, לא בגלל שהוא היה גרוע כ"כ כמו בגלל שפיתחתי ציפיות^^ הספיישל קריסמס היה לא רע למרות שהרעיון שלו לא היה בדיוק מקורי.
&nbsp
סה"כ עונה פחות גרועה ממה שהרגישה בצפייה ראשונה. הרבה פוטנצייל לקפאלדי, מופאט קצת התחרפן אבל נקווה שהוא יתאפס בעונה החדשה

MonicaF

New member
סיימתי אמש לצפות בעונה
8

הפרק האחרון היה ממש טוב ומרגש, וכן, חכם. כמעט בכיתי כשאבא של קייט, ״חזר״. והתמונה הגדולה שלו שם
חחח
המשחק של מיסי פשוט מעולה. אנחנו אמורים לשנוא כל כך את הטיפוס, אבל אפילו בפשעים הכי נוראים שלה, היא מצחיקה.
הפרק עם היער נראה לי כמו פרק לילדים. הסוף היה נראה לי כאילו נועד לסחוט דמעות, אבל הוא כל כך מציאותי. בנות בגיל הזה נעלמות מהבית מרצונן ולא חוזרות בגלל גאווה מטופשת. רק קריאה של אחותה היתה יכולה לשבור לה את הגאווה. אבל זה נושא גדול בפני עצמו שלא ייכנס לסדרת הדוקטור כנראה.
אני אוהבת בעונה הזו שהם חזרו למתכונת הדוקטור הזקן והמלווים המורים שלו, אם כי רק קלארה באמת מלווה.
הפרק הכי אהוב עלי הוא עם המומיה ברכבת.
עדיין לא הבנתי את דני פינק של עוד כמה דורות קדימה, אני משערת שנבין בעונה הבאה.
מתלבטת אם לקנות את הקריסמס ספיישל או פשוט לבזבז זמן צפיה בשרלוק או סמוך על סול או בית הקלפים, שאני נמצאת באמצען.
סיימתי תואר לפני כמה חודשים וחשבתי שיהיה לי זמן פנוי לעשות מה שאני רוצה. אבל כל כך התגעגעתי ללימודים שנרשמתי לתואר נוסף, אני עושה עכשיו קורסי הכנה. כימיה וביולוגיה. אז לא משעמם לי בחיים, אבל אין כמו לקחת הפסקה מכל זה עם צפיה בדוקטור. אני ממש סקרנית מה יקרה בקריסמס ובעונה הבאה.
אגב, הקטע בו קלרה והדוקטור משוחחים בבית קפה ונפרדים, בסוף הפרק האחרון, נראה כאילו צולם בקפיטריה של אולפני הצילום בקרדיף. ריגש אותי

tami129

New member
אני רואה לפי הקצב של יס

אז הגעתי רק לפרק של הירח (אין לי בעיה עם ספוילרים אז קדימה) אבל למרות ש listen היה טוב, משהו לא טוב עובר על העונה הנוכחית, זה קצת קפלדי וגם מופאט אבל למרות שלא אהבתי את קו העלילה בעונות של מאט סמית היא היתה בסדר והדוקטור היה בסדר (למרות שמאט סמית לא הדוקטור האהוב עליי, קודם טננט ואח"כ אקסלטון ורק אחרי זה מאט) הוא אהב את איימי ודאג לשניהם וכאב את העובדה ששניהם נלכדו ע"י המלאכים והוא לא יכול להציל אותם וגם טננט אהב את רוז ודאג לדונה ואקסלטון חידש את עצמו על מנת שרוז תחיה, מקפלדי יש לי אנטי, ז"א הוא מפגין אנטי לגבי המין האנושי ולא דואג לקלרה בכלל, מה שקשה לי לתפוש.

האם זה משתפר?

למעלה