משתפת

משתפת

עוד מעט שמיני, בשעה טובה, תנועות ברורות, בדיקות צפופות ממש עכשיו אחרי החגים כי אני גם הריון בסיכון וגם שכחתי לעשות העמסת סוכר.
בחיים האישיים בלגן אטומי, חמותי אחרי נפילה קשה וניתוח, רוב החגים הייתי אצלם בבית לבד עם הילדים והבטן, כי בעלי (בן יחיד) וחמי היו איתה מסביב לשעון. חזרתי הביתה ישר לתוך השיפוצים..... הבית הפוך, אני משקיעה בו המון אבל זה פשוט לא נגמר ואנחנו רק באמצע הדרך, ממש מקווה שנספיק עד הלידה.
חוץ מעומס הפיזי שמקשה, מאושרת ומברכת מדי יום על המתנה העצומה הזו שקיבלתי. לא משתפת אף אחד בחרדות כי לא חושבת שמישהו יכול להבין. בודקת מדי פעם באיזה שלב אני. לא התקנתי שום אפליקציה. לא גיליתי את התל"מ לאף אדם בעולם (כולל בעלי), זוכרת את סימון כל רגע, ומתפללת לסיים בידיים מלאות את ההריון הארוך הזה (הוא מרגיש ארוך יותר מהריונות אחרים משום מה).

secondtime82

New member
תמיד נעים לשמוע ממך

מקווה שהדברים מסביב יירגעו, יתאזנו, יסתיימו ויאפשרו לך את השלווה וההתרגשות לקראת הלידה הקרובה. התחברתי ללא מעט ממה שכתבת. מי ייתן ונשמע בשורות טובות ממך בקרוב, בתאריך לא ידוע ;)

תודה יקרה

ועכשיו אני גם צריכה להכניס את יעלי לגן, גם זה לא קל לי. אבל לא רואה את עצמי עם שניים בבית. נראה לי שתורו הגיע. ושירה - כן, משפצים תוך כדי מגורים. לא לבעלות לב חלש.....

שירהד1

Member
מנהל
תודה על העדכונים-

אכן נשמע עמוס עמוס עמוס.
אתם עושים שיפוצים תוך כדי מגורים בדירה?! נשמע בלתי אפשרי!
לגבי אפליקציות- אני כנראה כבר ממש לא מעודכנת...מה זה? על מה מדובר? משהו שנועד לספור זמנים בין צירים? (עברתי 3 קיסריים ואין לי טלפון חכם, אז אני באמת לא יודעת על מה מדובר)
.
מקווה שעיקר הבאלגן הנוכחי ירגע עד הלידה, כדי שתוכלי לפנות זמן ואנרגיה וכוחות לבאלגן של אחרי הלידה:)

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה