מתאהבת ביזיז - הצילו אותי! ! !

• פותח הנושא roza1
  • פורסם בתאריך

roza1

New member
מתאהבת ביזיז - הצילו אותי! ! !

היי, אני בת 18, ולא מזמן התחלתי להתנסות לראשונה במגע מיני עם גבר, שהוא פשוט הבחור הכי מושך שפגשתי בחיים שלי.מעולם לא אהבתי מישהו ומעולם לא היה לי קשר רציני, כך שאני ממש בתחילת דרכי...אך הייתי מאוהבת רבות ומניסיוני אני מתאהבת באנשים הלא נכונים-אותם אנשים שאני לא אשיג בחיים או לא אראה יותר.איך שראיתי אותו ידעתי שמה שאני רוצה ממנו זה קטע, מן התפרצות של סקרנות כזאת השתלטה עלי. ואכן כך היה וסיכמנו שזאת היא מערכת יחסים פתוחה.לצורך הבהרה- הוא מתנהג אלי מעולה, אין טענות, אולם אנחנו לא בקשר טלפנוי או משהו או נפגשים לפטפט, אלא רק מדברים במטרה להיפגש-יזיזים. בנוסף, אני בנאדם שלא יוצא הרבה אולי אפילו אפשר להגיד בכלל ואין לי כיוונים להכיר בחורים אחרים, לו יש בחורות אחרות (הוא אומר שאין, אבל זה דבר אחד שהוא אומר ודבר שני שאני מאמינה לו).במשך שבועות התעלמתי מהעובדה שאני חולמת עליו בהקיץ והדחקתי רגשות-מנסה להפוך אותו לאובייקט מיני טהור..אבל..לפני כמה ימים ראיתי תמונה המפורסמת באינטרנאט,שלו שצולמה באיזה דיסקטוק כשהוא כורך זרועותיו מסביב למותניה של איילת חן בת 18 ורוכן לנשקה. זה מאוד העציב אותי ואני פה עכשיו מחוברת אונליין באיי סי קיו מחכה שהוא יתחבר, אם מישהו מנוסה יכול להדריך אותי איך להשקיט את הרגשות האלו שרק יפגעו בי בסופו של דבר , כי הבחור לא מזמן יצא מקשר רציני ואינני סבורה שבכוונתו להיכנס לעוד אחת כזה. זה ממש מוכר לי, איך שהבחור שהוא במקרה בסביבה שלי, מתיחס אלי יפה ואני כבר הופכת אותו לנסיך על הסוס הלבן....:( עובדת עצות....

טוב יש כמה דרכים

אחד תגידי לו את האמת תראי את התגובה שלו לפי זה תחשבי מה לעשות הלאה שתיים תחפשי מישהו אחר שיסיח את דעתך(אני מוכן
(בצחוק או שלא?)) זה גם יחסית טבעי שאם את ממש "בתחילת דרכך" שתתאהבי כמעט בכל מי שאת מכירה ביחוד אם הוא יפה או משהו כזה

nir y agus

New member
עצה נוספת ממני../images/Emo183.gif

אל תמהרי תדברי איתו בשקט אל תתעצבני והכי חשוב אתם יזיזים נכון? תדברו על זה. למה להסתיר?!

הדרומית

New member
שלום לך../images/Emo80.gif

ברוכה הבאה לפורום שלנו. יזיזות היא לטעמי דבר רע. (יש שרשור על יזיזות בדף הפורום שאולי יבהיר לך את הטיעונים של כמה מחברי הפורום). הדרך היחידה להשקיט את תחושותייך כלפיו היא כמובן לנתק את מערכת היחסים המינית הזו והלא בריאה עבורך, מהסיבה הפשוטה. הוא משתמש בך מתוך יצר, ואת- מתוך רגש. דבר לא בריא. תשתפי אותו בתחושות שלך, אולי גם הוא מרגיש כמוך. אין לך מה להפסיד. אם הוא לא מעוניין, ומעוניין להמשיך בקשר איתך למטרה אחת מובהקת- יצר מיני, אני הייתי ממליצה ך לסרב. זה רק יפגע בך בסוף. בהצלחה חמודה.

וִיקוּש

New member
../images/Emo45.gif צודקת

אין לי שום בעיה עם יזיזות, אבל אם אחד הצדדים מתחיל להתאהב זאת כבר בעיה וזה כבר לא בשביל לספק את החשק המיני, אלא אשליה עצמית שהוא מקיים איתך יחסים כי הוא אוהב אותך, אני אומרת, תנתקי קשר....

חשטפית

New member
אני גם מסכימה!

זה לא בריא בשבילך להשאר במערכת יחסים הזו בצורה הנוכחית שלה. אחרי שתסיימי את הקשר יש לך שתי אופציות: 1. פשוט נתקי קשר...בלי המשך...וככה גם הרגשות שאת מפתחת יעלמו עם הזמן. 2. את יכולה, וזה אפילו רצוי, שתדברי איתו על זה ותראי מה הוא אומר. אם הוא מעוניין בקשר מחייב אז יצא טוב:) ואם לא אז חבל בשבילו...יש עוד הרבה אחרים. שיהיה לך בהצלחה!

רוית י

New member
חבל הצלה...

ממי, את צריכה ללמוד שגברים הם עם חרא! הם תמיד בוגדים, קשר רציני או לא זה לא משנה להם!!! לכן, מה שאת צריכה לעשות זה לנסות עם כל הכח להתנתק מהרגשות כלפיו ופשוט לנצל אותו!!!!!!!! אם את לא תנצלי אז ינצלו אותך! תהני מקשר שהו סקס טהור. אם הוא כל כך שווה כמו שאת אומרת אז למה לא???

EverMan

New member
דבר ראשון , אני לא מאמין שאני

עם חרא
שנית ,אין פה מאבק ענקים. זה לא נצלי או שתהיי מנוצלת. ברור שיש גברים שכל מה שהם מחפשים זה לנצל , אבל לא צריך ללמוד מהם. להפך , צריך לגנות אותם ולעשות מה שנכון מבחינתך.

../images/Emo45.gif

ורק להוסיף, שלא "שיש גברים שכל מה שהם מחפשים זה לנצל" אלא יש בני ובנות אדם שכל מה שהם מחפשים זה לנצל, זה פשוט אופי של בן\בת-אדם ללא קשר לאיזה איבר מין יש לו...

Dumbo

New member
אממ...

1. למה לעשות הכללות?
לא כולנו מתנהגים ככה, אולי רובנו, אבל בטח שלא כולנו. 2. חוץ מזה שאני נגד קשר של יזיזים, אבל אם כבר, לחזור לקשר הזה אחרי שהיא נמשכה אליו רגשית? לא נראה לי... זה יכול לקרות לה עוד פעם, וגם להוריד עוד יותר את הרמה של הקשר...

roza1

New member
לכל משתתפי הפורום

אנימאוד מודה לכם שהתייחסתם לבעייתי (ההשתלשלות נמצאת עוד קצת ממתחת) אני הוספתי מידע בקשר אלי ואני מקווה שתמשיכו ליעץ לי בהתאם תודה רבה מכל הלב:))

למעלה