מתאוששת הרבה קורה בימים האחרונים

פנינה21

New member
אז כבר כמה ימים אני מסיימת את היום וקורסת ישר לישון
הבוקר הודעתי בעבודה שלא מרגישה טוב והמשכתי לישון מרגישה מאוששת יותר עכשיו..

בן הזוג הציע לעבור דירה לעיר אחרת
כי אנחנו צריכים עוד חדר אני בהריון והמחירים בעיר הגדולה פשוט גדולים עלינו .

החשש הראשון שהעליתי הוא הבטחוני גדלתי שם וזוכרת הרבה דברים קשים
ההורים שלי עוד גרים שם
אמא שלי ישר שאלה מה יקרה עם העבודה שלי ואז עלה הענין שחייבים ממד מה שבבית הישן של ההורים שלי אין
הבית שלהם במצב זוועה התקרה קרסה בגלל נזקי מים וקשה למצוא מי שמוכן לנסוע לשם לתקן בנתיים יש מתכת שסוגרת את הגג.

אמא הציעה היום שנתארח אצלם באופן זמני עד שנמצא אציע לבן זוגי כשיגיע הביתה .
מתכננים לסופ"ש לסוע לשם להכיר מחדש את האזור

אני בעיקר לא יודעת מה לחשוב
אם יקרה משהו כשאני לא ליד ההורים שלי לא אסלח לעצמי וזאת המוטיבציה העיקרית שלי למעבר .

לגבי העבודה אני מרגישה על קצה גבול היכולת אני שם כמעט 3 שנים ובהתחלה תכננתי שזה יהיה לשנה עד שאקבל את התעודות של סיום הלימודים ואחפש משהו במקצוע אמא שלי טוענת כי זה לא הזמן להתחיל לחפש בגלל ההריון אני מבינה אבל מתקשה לדמיין את עצמי עומדת בזה לפחות עוד חצי שנה .
לפני ההריון לקחת וויאנס לקשב וריכוז עכשיו עם רטלין רגיל העבודה הזאת בלתי נסבלת .
אולי המעבר יניע אותי לחפש סוף סוף עבודה במקצוע זה אומר פחות משכורת בתור התחלה אבל זה אמור להשתפר תוך כמה שנים

התחושה שפשוט עובר על המוח שלי עומס יתר
לא יודעת מה לחשוב

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
היי יקירה,
עדכון משמח: התוספת החדשה למשפחה, ברכות חמות.
אתם בתקופת מעבר ויציאה מהשגרה הנוחה שהיתה עד כה וזה יכול לגרום למתחים, חששות וחרדות.
אולי אל זה נוספים חוסר איזון הורמונאלי, אי לקיחת הכדור שהתרגלת אליו, עייפות בגלל ההריון והשינויים שהגוף עובר באופן טבעי.
מעבר דירה מתוכנן גם מכניס ללחץ. האם בבית הוריך?אבל מצד אחד אין ממ"ד ומצד שני אולי הם יעזרו.
אולי יש לכם אפשרות לעבור לדירה לא רחוק מהם אבל עדיין לשמור על הפרטיות שלכם כזוג וכהורים צעירים.
תחום נוסף שנמצא בחוסר בהירות זה תחום התעסוקה:עובדת בעבודה שאולי משעממת ולא משקפת את היכולות שלך, אולי מרגישה
תסכול על זה שיש לך תעודות המעידות על מומחיות במקצוע מסויים שאינך עובדת בו.
מצד אחד להחליף מקום עבודה שבו את נמצאת שלוש שנים-יציבות שגרה ומצד שני רצון להתפתח בתחום אותו למדת.
שפע מעברים שיכולים ליצור בלבול וחששות.
אכן הצפה ועומס יתר אבל מסיבות טובות של הקמת משפחה והתחלות חדשות.
מאחלת לכם מזל טוב ומזכירה שניתן לשוחח איתנו גם בצ'אט האנונימי, למצוא אוזן קשבת ותמיכה:
https://sahar.org.il/help וגם במספר הטלפון להודעות וואצאפ: 055-9571399
מאחלת לך לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

פנינה21

New member
תודה.
מצאנו דירה.היא ריקה כמעט . יש ממד.כריים וארון בחדר הורים.
מחר חוזה .
מחלוקת בעניין רמת אבזור הממד הנדרשת שיהפוך כמובן לחדר הילדים אמא שלי ואני חושבות שזה צריך להיות ערוך לשהיה של שעות בן הזוג רגוע יותר וחושב שזה מוגזם.
כולם שם מאוד נחמדים וישנתי אצל ההורים כבר כמה פעמים יש מתח באוויר אבל גם שקט מדהים לעומת העיר הגדולה.הדרך ירוקה כולה גם הנוף מהדירה.
בנתיים התחלתי לחפש עבודה נראה שיותר קל לא במקצוע באופן מפתיע זה לא מאוד מציק לי.

אני לא בטוחה מה אני מרגישה זה כן מרגיש חזרה הביתה אבל הייתי שמחה עם זה לא היה מגיע עם הדאגות .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה.
מצאנו דירה.היא ריקה כמעט . יש ממד.כריים וארון בחדר הורים.
מחר חוזה .
מחלוקת בעניין רמת אבזור הממד הנדרשת שיהפוך כמובן לחדר הילדים אמא שלי ואני חושבות שזה צריך להיות ערוך לשהיה של שעות בן הזוג רגוע יותר וחושב שזה מוגזם.
כולם שם מאוד נחמדים וישנתי אצל ההורים כבר כמה פעמים יש מתח באוויר אבל גם שקט מדהים לעומת העיר הגדולה.הדרך ירוקה כולה גם הנוף מהדירה.
בנתיים התחלתי לחפש עבודה נראה שיותר קל לא במקצוע באופן מפתיע זה לא מאוד מציק לי.

אני לא בטוחה מה אני מרגישה זה כן מרגיש חזרה הביתה אבל הייתי שמחה עם זה לא היה מגיע עם הדאגות .
אכן שינויים מבורכים בחייך: המעבר לבית חדש, קרוב להורים לסביבה רגועה וירוקה המלווה בתחושה שחזרת הביתה.
יתכן שהדאגות מלוות אותך בגלל המעבר, טרם התאקלמת בסביבה החדשה, בעבודה ואתם עומדים לפני שינוי משמעותי בתא המשפחתי.
אולי הגוף עצמו משתנה ויש דאגות טבעיות לגבי העובר.
את מוזמנת ליצור איתנו קשר גם בצ'אט כדי לקבל אוזן קשבת ותמיכה:
https://sahar.org.il/help
שולחת לך חיבוק וירטואלי ואיחולי לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

למעלה