מתארגן מפגש עיסויים

raikibfr

New member
מתארגן מפגש עיסויים

בחסות רייקי בכפר ומאסטר שמואל מתארגן מפגש למעסים מוסמכים. כל מפגש יהיה כשעתיים אחת לזמן מה קבוע. עלות 30 שקלים למטפל. ניתן במקום עד ארבע מיטות. כל מפגש יתקיים לפחות עם שישה משתתפים המקום:כפר בילו הזמן בתאום לפרטים או במסרים, ואו:0525319092 מאסטר שמואל חנייה חינם

מתי באמת אתם באים אליי לאיזה מפגש פורום?

כווווולם מוזמנים למפגש לבבי בפארק של צ'אנג מאי! אוכל, שתייה וטיפולים - עליי!

0 אור 0

New member
אנחנו רק עוברים דרך מיכל בצורפת

לקחת אותה עם קצת יין וגבינות ומגיעים

raikibfr

New member
מפגש עיסוי...מטרתו היא:

1.אנו המטפלים לרוב שוכחים את עצמיינו ,ולכן זהו מפגש עבודה ולא חברי דווקא. 2. אשמח שבכל מפגש אחד מאיתנו (הפנייה לכל למרות לשון הזכר), יתן מעצמו טיפ עם הדגמה מניסיוטנו. 3.כמו שאנו מבקשים ערך לעבודתינו ,כך אני חושב שמי שיבוא יבוא לעבוד. 4. בכייף גם מפגשים חברתיים אך במהותם שוני רב,לכן לא טוב לשלבם מיתוך נסיון בפורומים אחרים. מפגש אצלי יכול להתקיים במינימום 4. 5.לטעמי כשעתיים זה בעל ערך מקצועי ולאחר מיכן ניתן למי שרוצה לשבת ולנהלו חברתית. ----חובה להפריד בין השניים---- שמואל בן נון 0525319092

0 אור 0

New member
זה יהיה נחמד אם תארגן, רק שעד היום מפגשי

הפורום היו כמובן בחינם, וכך מן הראוי גם להמשיך הפורמט המקובל עד היום היה: אוכל טעים מאד שכל אחד מביא, יחד עם מפגש חברתי סדנה שמישהו מה.משתתפים מעביר, תרגול והחלפת טיפולים

raikibfr

New member
שילובים...

אשמח אם תבדקי את רצינות חברי הפורום לגבי מפגש עבודה ?חברתי?מה עדיף להם? שמואל

0 אור 0

New member
מה זה תבדקי?

כל הבדיקות מול חברי הפורום נעשות על גבי הפורום. עד היום המפגשים שהיו,הצליחו בגלל שמישהו תפס יוזמה והחליט שיהיה מפגש (אני כמובן מסייעת בארגון הפרטים, ואפילו תרמתי את ביתי למשימה)

raikibfr

New member
השאלה היא האים רוצים מפגש עבודה ?חברתי?

וזה את יכולה לוודא....

0 אור 0

New member
הכלל מאד פשוט בנושא

מי שמארגן קובע, אם כי יש לנו פורמט מנצח שעובד כבר שנים והוא הפורמט המשולב - גם הכרות , קצת דיבור חופשי, נשנושים מכל טוב שכל אחד מביא. אבל החלק המרכזי של המפגש הוא סביב נושא מקצועי שמישהו מלמד ואחר כך מתרגלים. בגלל זה למפגשים של רפואה משלימה/עיסוי עשיתי מאמץ להגיע (לא תמיד מיקום ושעה מסתדרים עם אילוצים אחרים), ולעומת זה בפורום מדע בדיוני שפעם הייתי מאד פעילה בו, אף פעם לא הגעתי למפגש - כנראה שבירה , אוכל ודיבורים על נושא משותף לא ממש עושים לי את זה.

למעלה