מתארגנת הפגנה ברחבת סינמטק תל אביב

מתארגנת הפגנה ברחבת סינמטק תל אביב

מתארנת הפגנה ברחבת סינמטק תל אביב נגד הטבח שמבצע צבא לבנון במחנה הפליטים הפלסטיני נהר אל בארד. כל המעוניין לעזור בארגון ולהשתתף להשאיר מסר, ניתן גם במסר אישי. תודה
 

אלון 58

New member
למה בתל-אביב...?

בואו נארגן הפגנה בביירות או בטריפולי(המחנה ההוא סמוך אליה),אם זה בתל-אביב הם לא "ירגישו" בזה,יש להפגין מול מטותיהם של חסן נאסראללה או פואד סניורה,בתל-אביב זו לא חוכמה גדולה.
 

אלון 58

New member
מה לתורכיה ולמצרים בזה?

למה זה מעניין אותן?ובכלל,נסה לארגן הפגנה בביירות,אם כל-כך אכפת לך,למה זה בכלל צריך לעניין גם מישהו כאן,שיהרגו זה בזה,פראים נשארים פראים.מי שמקבל לידיו כמויות אדירות של נשק ללא פיקוח,זה מה שיוצא.
 
כי אכפת להן מהפלסטיני, תמיד שומעים אותן

וחוץ מזה יש להן אינטרסים בליגה הערבית ובאזור. ואין פה שגרירות לבנון.... וכן צריך לתת נשק. עובדה כדי לחזק את אבו מאזן צריך לתת נשק לשוטרים שלו.
 

אלון 58

New member
מי צריך שגרירות לבנון פה...,

אין מדינה כזו בכלל,זה סתם שטח-הפקר,וגם,מאיפה השטות הזו שלתורכיה ומצרים "אכפת" מהפלסטינים,אכפת להם כמו שלי אכפת,מעניין אותן כקליפת השום.ואם ינתנו עוד רובים ל"שוטריו" של אבו-מאזן,אז מה זה יעזור,במקרה הרע הם יכוונו אותם נגד ישראל,ובמקרה הטוב הם יכוונו אותם נגד "אחיהם",ואז גם תחפשו "שגרירות פלסטינית" כדי להפגין לידה,מה אתם עושים צחוק מעצמכם?פקחו את העיניים וראו היכן אתם חיים!
 
למעלה