מתביישת להראות כי יצא קצת עקום

ענתש

New member
מתביישת להראות כי יצא קצת עקום

אבל בכל זאת - קבלו את "גבעת הפיות הקסומה" שתיכננה והגתה בת החמש (מחרתיים) שלי. את הפיות אני עשיתי (עקום, אני יודעת, אבל אני לא במיוחד מוכשרת בכל הנוגע לאומנות פלסטית) וגם את הפרחים. את הלבבות והפיטריה עשתה הקטנה במו ידיה וגם הדביקה במקום.

ענתש

New member
טוב, ועכשיו שהסתכלתי במה שאחרים

שמו בעמוד הראשון אני עוד יותר מתביישת... רואים כמה מבולגן ו"מלוכלך" עבדנו
עד עכשיו אני עוד מאבקת קורנפלור ואבקת סוכר מהתקרה אפילו
העיקר שהקטנה נהנתה

net the jet

New member
קודם כל- כל הכבוד ! והכי הכי שווה

שעבדתן יחד. בטוחה שהקטנה בעננים!!! לאט לאט בטוחה ששתיכן תשתפרנה. כבר בעצמך שמת לב לכל מיני דברים ובפעם הבאה תוכלי לשפר. משהו קטן למשל- לא לעבוד על נייר אלומיניום... זה ממש מוריד מערך העוגה. לעבוד על מגש יפה, או סתם לוח יציב שאותו מצפים בנייר יפה, חלק וניטראלי במראה וכבר שידרגת את העוגה!! מזל טוב!!

מתוק לחלוטין!!!

לקחתן על עצמכן פרויקט מאסיבי וסך הכל עמדתן בו בשיא הכבוד. ילדה מוכשרת יש לך. אם אתן מתכוונות להמשיך - ממליצה לך מאוד מאוד ללכת לסדנה. סדנת פיסול בסיסי אחת תקפיץ את האיכות של העוגות ותוציא לך מהראש את ה"לא מוכשרת" - את מוכשרת בטירוף, תאמיני לי!!! (אזהרה - סדנה אחת זה אמנם מספיק אבל זה ממש כיף אז מתמכרים - גם לחומר אבל גם לסדנאות.....)

ענתש

New member
אה, עשיתי... פעם מזמן אצל טלטלים

לפני 3 שנים בערך. כלומר, אני יודעת איך לעבוד עם הבצק (עשיתי ציור ועשיתי פיסול כללי כזה) אבל מה לעשות ואני בן אדם מבולגן ולא מסוגלת לעבוד מסודר ונקי. מכירה את הילדים שכשכל האחרים חזרו הביתה נקיים הם חרו מהגן עם דבק פלסטי עד המרפקים וגואש בשיער ? אני. וזה לא משתנה
דווקא בשנה שעברה עבדתי נקי יותר (טוב אבל עשיתי לבד בלי הקטנהזה היה קל יותר לשמור על הסדר מסביב כשעובדים). אני מתכננת על סדנת פיסול דמויות כלשהי, אולי זה ישפר את המיומנות שלי קצת. ב"סדר ונקיון" אני אמשיך לקבל ג' בתעודה כנראה

מקסימות הסינדרלות

הקטע עם סדנה, עבורי, ובעיקר סדנת פיסול, זה שאחר כך אפשר לעבוד עם הוראות מצולמות (שלפני הן בלתי מובנות בעליל עבורי) ולהצליח בגדול. הקטע השני עם סדנה אצלי זה שאם לא מתרגלים מיד אחרי זה הולך לאיבוד. גם אני לא משהו ב"סדר וניקיון" אבל העובדה שכל תחום הבצק סוכר באותו מדף בארון מקלה עלי.....

למעלה