מתה על הפרסומת הזו...

kiCkiC

New member
מתה על הפרסומת הזו...

סתם לשתף אתכם :) ומקווה שזה לא עובר על שום חוק... אחרי הכל זה פרסומת, אז אפשר לטעון שאנחנו עוזרים למפרסמים... ?! בכל אופן, השחקנית היא ג'יון ג'י-הון jeon ji-hyun... שחקנית מעולה, ומי שעוד לא ראה את MY SASSY GIRL שירוץ לראות (אני לא אגיד איפה............) היא שרה את השיר שסאם-שיק שר לאחיינית שלו כשהיא התקשרה אליו בלילה... עוד שיר ילדים מטופש הפעם במקום דובים יש לנו ראשן ששוחה לו במעלה הנהר עד שהופך לצפרדע... המילים אם אני זוכרת נכון (כי צריך להבין את התנועות שהיא עושה...) זה משהוא כמו יש ראשן ששוחה לו במעלה הנהר, פתאום צצה לה רגל אחת, אח"כ צצה רגל שניה ויש לנו צפרדע... חחחח סליחה על התרגום הקלוקל P: בכל אופן! מתה על הפרסומת הזו!! :) הפרסומת

kiCkiC

New member
המילים לשיר הצפרדע..

개울가에 올챙이 한마리 꼬물꼬물 헤엄치다 뒷다리가 쑥~ 앞다리가 쑥~ 팔딱팔딱 개구리됐네 꼬물꼬물 꼬물꼬물 꼬물꼬물 올챙이가 뒷다리가 쑥~ 앞다리가 쑥~ 팔딱팔딱 개구리됐네 ------------------------- תרגום באנגלית: By the stream a little tadpole topsy-turvy swimming here and there it's hind legs 'sook' it's front legs 'sook' jumping up and down it has turned into a frog topsy-turvy topsy turvy topsy turvy little tadpole it's hind legs 'sook' it's front legs 'sook' jumping up and down it has turned into a frog

mishi 1

New member
חחחח מזכיר לי את מוי כיף ../images/Emo6.gif

מה שכן השיר , זה השיר שסם שיקקקק שר למי ג'ו באחד הפרקים הראשונים!

Woogy

New member
אני דווקא לא סובל אותה, אבל השיר חביב

יש עדיין את השיר מסאם-סון ביוטיוב, להנאתכם אם תרשו לי להביע את דעתי בלי להעלב, זו דעה אישית בלבד. אני חושב שאיפור מוגזם שנשים שמות על הפנים זה פשוט מכוער. לדעתי איפור עדין יכול להדגיש יופי של אישה ואולי להחביא פגמים, אבל צביעת הפנים באיפור זה דבר שרק מכער. מה שרואים זה איפור ולא פנים. היופי נמצא בעיני המתבונן, והדבר היחיד שאיפור כבד נותן זה ידיעה שמישהי טרחה לשים איפור. לדעתי זו גם הצהרה על חוסר ביטחון עצמי ועל שיטחיות. מעניין שדווקא להשיג תוצאות מעניינות באיפור עדין יכול לקחת יותר זמן. מצד שני, מה כבר אני מבין, סביר שאנשים אחרים מגיבים אחרת לסוגי איפור שונים. מטבע הדברים הפרסומת הזו בטח שואפת למכור טונות של איפור, והבחורה מאופרת בהתאם.

למעלה