מתוסכלת

NEO83

New member
את רושמת שקודם תהיה זוגיות

ואז נראה מה את מביאה לזוגיות, זה לא אמור להיות הפוך? בשביל שתהיה זוגיות ושמשהו יתחיל צריך שתביאי משהו לזוגיות הזאת שהבן זוג העתידי שלך יימשך אליך.

מטופחת,עלייך לקבל את עובדות השטח המתסכלות...

בכל הגילאים קשה היום הרבה יותר מבעבר למצוא זוגיות !
"שוק" ההיכרויות מפרך כיום בכל גיל גם לגברים שמחפשים בת זוג ,וזאת למה,כי הדרישות גבוהות או מופרכות מצד שני המינים,לעומת מה שהי ה ל פני עשר שנים.
חלק מתשובותייך ההגיוניות לסיבות שהעלו קודמיי לא משכנעות את המ צב כיום בשוק זה. ל משל,עניין מגורייך עם ההורים - גבר שופט אותך(כמו אישה לגבר)ע"פ מצבך כיום ולא על ה"אופציות" שיהיו בעתיד אם תתחברו לזוג.כלומר,זה מיד מרתיע אותו כי הוא מנתח את מצבך מבחינתו,וזה מביאו למסקנה שלילית לגבי "העסקה".כן כן,כמו בחיים כך גם בהיכרויות.בקיצור, תשקיעי כעת אנרגיות בשיפור מצבך הכלכלי באמצעות עבודה חדשה וצאי אז מיד מבית הורייך. שינוי זה ישפיע לא ר ק ע ל הגברים שתכירי אלא גם לגבי עצמך ותחושתך הטובה שאת שווה ויש לך מה להציע לגבר כאישיות ולא רק כנאית טובה ונחמדה...,בהצלחה.

מטופחתת

New member
מתוסכלת

היי,

אני בת 32, גרה עדיין עם ההורים, עובדת בעבודה שלא נותנת לי סיפוק, לא מוצאת זוגיות.

לא הולך לי בקטע הזוגי. כולם רק מחפשים סקס, ואני מרגישה כמו סחורה פגומה שלא רוצים אותה למשהו רציני.

אני נראית טוב, משקיעה בעצמי ועדיין משהו בקטע של הזוגיות לא הולך.
לא זוכרת מתי לאחרונה מישהו התחיל איתי וביקש את הטלפון שלי.

אפילקציות ניסיתי, ומניסיון זה פח אשפה. נתתי לטינדר ולאוקיי קיופיד הרבה הזדמנויות וזה פשוט לא זה!

הרוב שם מחפשים רק לזיין, ואלה שטוענים שמחפשים רציני, לא רציניים בעצמם.
מדברים איתך נונסטופ כמה ימים ואז נעלמים.

אני כבר לא יודעת איך אפשר להכיר? מה בי פגום שלא רוצים אותי? זה מוריד לי מהביטחון שלא מתחילים איתי ולא רוצים אותי ואני עצבנית כל הזמן, כי זה מתסכל

כשלא מתחילים איתי תקופה, אני מתחילה להרגיש שאני לא נראית טוב ויורד לי הביטחון. מרגישה שמשהו בי פגום.

כולן מסביבי עם בני זוג או נשואות ואני הרווקה היחידה.

ונכון שאומרים תמיד שצריך להיות לי טוב עם עצמי גם בלי זוגיות ולהשקיע בעצמי, לקרוא ספר טוב, לעשות מקלחת טובה. אבל אני עושה את כל זה ועדיין זוגיות לא מגיעה.

כל פעם כששואלים אותי בת כמה אני ואני מספרת שאני רווקה, אני מרגישה שמרימים גבה. כאילו "משהו בה דפוק אם היא רווקה". אני מרגישה את זה. כאילו רווקה היא מוצר פגום, משהו בה לא בסדר

ממש רע לי. אני מרגישה שלעולם לא אמצא זוגיות.

alongrin

New member
תראי נשמה...

אני בסך הכל ניסיתי לפרוס לפנייך את העובדות היבשות..
מספרים, סטטיסטיקה וכו'..
חס ושלום אני לא טוען שאת סחורה פגומה ושלא מגיע לך יותר וכו וכו וכו'
מגיע לך הכל, אבל כרגע אלו הם הקלפים שיש לך ביד ואיתם את צריכה לשחק.
&nbsp
אם את רוצה להגיע לאיזה מקום שבו טוב לך בחיים, את לא יכולה להתעלם מהעובדות ומהמציאות.
המציאות צריכה להיות נקודת המוצא שלך, והיעד שאליו את רוצה להגיע צריך להיות כוכב הצפון שלך.
&nbsp
מה שאמרתי זה לא סוד וזו לא צריכה להיות הפתעה בשבילך.
אני בטוח שהחברות שלך וההורים שלך חפרו לך מספיק לאורך השנים:
"למה את מחכה? למה את לא מתחתנת?, את תאחרי את הרכבת...".
אז הנה זה קורה עכשיו.
&nbsp
זה לא סוד שככל שאשה מתקרבת לגילאי ה-30++ כך גם מבחר האפשרויות שלה הולך ומצטמצם.
לא רק שמצטמצם, אלא גם שגברים נהיים הרבה יותר בררניים.
הם מצפים שאשה בגיל שלך תתקיים בזכות עצמה.
מקצוע, הכנסה סבירה, מגורים עצמאיים וכו'.
שלא תחכה לאביר על הסוס הלבן שיבוא ויעניק לה איכות חיים רק בגלל זה שהיא נראית
&nbsp
את שואל אותי אם יש לך סיכוי?
כן יש לך סיכוי, אבל בראש וראשונה את צריכה להחליף דיסקט בראש ולשנות סדרי עדיפויות.
למצוא עבודה שתייצר לך מספיק הכנסה, לעזוב את הבית ולנהל חיים עצמאיים.
כן זה לקרוע את התחת, אבל כולם קורעים את התחת..
&nbsp
לגבי זוגיות.. ברגע שתבואי בקומה זקופה תמשכי אלייך גם את הגברים המתאימים.
ונניח שלא תצליחי למצוא רווק...
תמיד את יכולה להביא ילד מתרומת זרע, ואז יפתח בפנייך כל השוק של גברים גרושים + ילדים שעכשיו מחוץ לתחום בשבילך.
ויש שם הרבה מאד גברים טובים ושווים.
&nbsp

מטופחתת

New member
למה שוב אתה מדבר על נישואים? אמרתי שאני שואפת לנישואים?

אמרתי שאני שואפת לזוגיות קודם כל, נישואים יבואו עם הזמן.
&nbsp
פניית פרסה? כי אני רווקה? אז אני דפוקה? וואווו אתה הזוי!
&nbsp
&nbsp

lynn carpenter

New member
אתה מזהה דברים בדמיון הקודח שלך

סימן שמשהו בך דפוק אם כמה כותבים התנפלו עליך, כבר שלושה או ארבעה אנשים. אולי יש דברים בגו?
והאשמות הניקים האלה מדברות בעד עצמן; כולל יאיר/יחיאל/עידו/מדינה פח, וכל האחרים שדחפת. על ראש הגנב בוער הכובע.
&nbsp
לא אתפלא אם ה מטופחתת הזו היא למעשה אתה במשתמש מתבכיין של אישה "מסכנה"
שבנית במטרה להרגיש טוב עם הרווקות המזדקנת שלך ולהעלות מצג שווא של נשים צעירות שלכאורה נמצאות במצב חרבנה לעומת המצב שלך, גבר מזדקן ובודד. כי אף אחת לא שמה עליך. תרגיל בפסיכולוגיה?
&nbsp
זה בטח מעניין להיות אתה, לחזור שוב ושוב אל הפורום להתכתש עם יוזרית בדיונית שיצרת בעצמך וכאשר זו מגיבה בתרעומת, להמשיך לנתב "לה" את זה למחוזות הכי הזויים, אפלים, ולא קשורים למציאות- כי זו שלך לחלוטין אומללה.
&nbsp
כמו כל אחת בתור אישה, שכבר קלטה בחיי כמה מתעלקים מסריחים של מחפשים רק סקס התשובה פשוטה, טיפוסים מאוד לא מושכים, טיפוסים כמוך קטנים, שכמה שיותר קטנים מנסים להקטין את האישה מולם קרי להשתמש בה רק ל......
&nbsp
רק חבל מאוד שלא מצליח להם, מאחר והם לא מושכים בעליל.
כל כך לא מושכים שהם זקוקים ל"רק סקס" מבחורה לליטוף האגו ויעניק הרגשה שאיכשהו הם נחשקים..
אבל היי, לפחות רוצים אותנו הנשים רק לסקס.
אותך לא רוצים בכלל.
&nbsp
&nbsp

alongrin

New member
מי שמתכתש

זו את... והלשון שאת משתמשת בה, מעידה בדיוק מאיזה חומר את עשויה.
&nbsp

lynn carpenter

New member
אוי, נעלבתי.

רווק מבוגר ודוחה שרושם פה על נשים צעירות בתחילת שנות ה30 על כמה שהן סחורות פגומות ואין להן סיכוי כשהדבר היחיד שאתה רוצה מהן זה מה שלא תשיג לעולם- זה הכי מביך.
ואת הלשון שלי אציע לך לשים מחוץ לתחום כי גם איתה אין לך סיכוי.
הישאר בבורותך.

alongrin

New member
כמה רע זה להיות

רווקה ועוד ממורמרת... חחחחחחחחח
יקירתי גם לך אין פטור מהגיל והזמן.
לפי המרמור בתגובות שלך, אפשר להבין שאת מתקרבת בצעדי ענק לגיל שאת את תהיי פג תוקף לגמרי..
&nbsp
שיהיה לך בהצלחה.

alongrin

New member
אני לא בטוח שזה נכון..

תראי, אני חס ושלום לא מטיל בך שום דופי.
הביטוי של "זה מי שנפלתי עליהם עד כה" לא מדוייק.
&nbsp
יותר נכון היה להשתמש בביטוי "אלה הגברים שבחרת להכניס לחיים שלך".
אותם אלה שפנית אליהם באתרי הכרויות.
אותם אלה שהפרופילים שלהם בפייסבוק/טינדר/אתרי הכרויות מצאו חן בעיניך..
&nbsp
ברגע שיש איזו תופעה שחוזרת על עצמה בעקביות הרבה זמן,
את צריכה לעשות הפסקה ולנתח מה את עושה לא נכון בכל הסיפור.
&nbsp
יכול להיות שאם תתני סיכוי לגברים ש"מחוץ לטיפוס" שלך, המזל שלך ישתנה ותמצאי זוגיות יציבה.
&nbsp

שום דבר לא פגום בך
את מחפשת במקומות פגומים ולא רציניים כמו אתרי היכרויות. השתתפי במסגרות שמעניינות אותך כמו חוגים, מועדונים חברתיים ולימודים, ושם לאט תמצאי חברים וחברות וגם את האנשים הנכונים לקשר קרוב.
&nbsp

Ido benbassat

New member
קצכן משעת השין

בעבר נודע בכינויו "קצכן" באתר שעת השין כולנו היינו מתבגרים מתפרעים והוא המבוגר היחיד שנותן עצות וטיפים רציניים ואחראיים.
בקיצ קצ אל השואלת
רווקה זה לא מחלה, יכול להבין שהתגובות של הסביבה לא נעימות
אבל זה לא רשום לך על המצח ולא אמור להיות עניינם של אחרים מהו המצב המשפחתי שלך. את גם לא "צריכה" שיתחילו איתך, מספיק שתיכנסי למסגרת את או יותר חברתית אינטנסיבית ואל תישברי תראי שזה יבוא.
בהצלחה.

מה שחשוב שתהיי טובה לאנשים
הן מתוך אהבה והן באופן כללי. להיות טובה ועוזרת ולתת אהבה זה הרבה יותר חשוב מלהראות שאת מוצלחת ולא רווקה. גם רווקה יכולה להיות אישה נהדרת, ואין סיבה שלא תמצא בן זוג שיאהב אותה.
&nbsp
&nbsp

מטופחתת

New member
לא רק, אני מנסה להכיר בכל דרך לא רק באפליקציות.

הבעיה היא שרוב הגברים לא מתחילים היום עם נשים ואני לא אחת שאתחיל עם מישהו, אין מצב. אני ביישנית בקטע הזה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני לא בעד "להתחיל"
כדי למצוא קשר רציני, צריך לפתח קשר רציני. שוחחי עם אנשים שאת מחבבת, מצאי אתם עניין משותף, תני להם אהבה ודאגה ולאט תמצאי את האנשים הנכונים.
&nbsp

alongrin

New member
זה הזמן לעשות שינוי...

1. למצוא עבודה שכן תספק אותך, או לפחות תחביבים שעושים לך טוב לשעות הפנאי.
לא תמיד אנחנו יכולים לבחור עיסוק שמעניין אותנו, אבל להחליט מה אנחנו עושים בזמן הפנוי שלנו בהחלט כן.
&nbsp
2. גיל 32 זה בדיוק הזמן כדי לעזוב את הבית ולהתחיל בחיים עצמאיים.
את צריכה להיות מוכנה לזה שהאביר על הסוס הלבן לא יופיע, ואת צריכה שבגיל הזה יהיו לך חיים משל עצמך.
בנוסף, אם את חושבת שגברים לא מסתכלים על זה את טועה בהחלט.
רווקה בת 32? כבר מרימים גבה. רווקה בת 32 ועוד גרה עם ההורים? בטח סחורה פגומה.
&nbsp
3. לגבי הגברים שאת יוצאת איתם.
אני מכיר את העניין הזה ואני אחדד בשבילך את העניין.
זה לא שאין גברים, או שכל הגברים רוצים היום רק סקס.
אני בטוח שבתור בחורה שנראית טוב מתחילים איתך לא מעט. נכון?
&nbsp
הבעיה היא שהגברים **שאת מעוניינת בהם** רוצים ממך רק סקס ולא מוכנים להתחייב.
&nbsp
הסיבה מאד מאד פשוטה ואני אסביר לך בקיצור.
&nbsp
אותם הגברים שאת מעוניינת בהם, שהם גם רווקים ופנויים, גם בגיל המתאים, גם נראים טוב, משכילים, מסודרים כלכלית וכו'...
&nbsp
יש מעט כאלה (מה לעשות את כל הטובים כבר חטפו לפנייך).
&nbsp
ולא די שיש מעט כאלה, אז את גם בתחרות עם מליון בחורות אחרות שמוכנות לעשות הכל רק בשביל להיות איתם.
בשבילם הטינדר, אוקי קיופיד, פייסבוק וכו' זה חנות ממתקים.
&nbsp
אז למה שיהיו מוכנים להתחייב לך? הם ממילא מקבלים את הכל ובחינם?
אם כבר הם יתחייבו, זה יהיה עבור מישהי שצעירה ממך בעשור או משהו כזה.

מטופחתת

New member
בסופו של דבר, ברגע שאכיר מישהו גם אעבור לגור איתו

כרגע אני מרוויחה גרושים בעבודה שלי ולא מספיק לי כדי לעבור דירה. זו אחת מהסיבות שאני גם מחפשת להחליף עבודה.
&nbsp
ברור שאני לא רוצה להיתקע אצל ההורים. ממש לא כיף.
&nbsp
תתפלא, לא מתחילים איתי כמעט. אולי חוששים, אולי אני משדרת משהו. לא יודעת..
&nbsp
עצוב לדעת שגבר רווק ואיכותי בן 30 פלוס יחפש רק מישהי צעירה ממני בעשור. אז אתה אומר שאני באמת סחורה פגומה, אה?

&nbsp
יצא לי להכיר כמה בני 36-39 שנראים טוב, איכותיים, בחורים ברמה. והם הבהירו לי שהם לא מחפשים קשר רציני. אז מה אתה אומר, שאם הייתי בת 22 הם כן היו מחפשים קשר רציני? ברצינות???
&nbsp
לפי דעתי יש מקבץ גברים רווקים איכותיים בני 30 פלוס שכנראה לא רוצים להתמסד. זאת הבעיה

alongrin

New member
הפוך נשמה הפוך...

גברים בגיל הזה מצפים שלאשה בת 32 יהיו חיים משלה.
כל עוד תהיי בבית, את מקטינה את הסיכויים שלך למצוא מישהו נורמלי.
וכן, גברים בגיל 36-39 עובדים יותר עם הראש שלהם מאשר ילדים בני 22.
&nbsp
קחי בחשבון שבגיל הזה הם הגיעו לעמדה מסויימת בחיים, צברו כסף, רכוש וכו'...
ומצפים לאשה בגילך יהיה גם איזה משהו..
&nbsp
קחי בחשבון שבמציאות של 50% גירושים ומעלה אף גבר שיש לו קצת שכל בראש לא רוצה להתחתן עם אשה שאין לה כלום ואחר כך לאבד את כל מה שיש לו...

הי,שנים לא כתבתי כאן מאז הפייס והוואצאפ...

אל דאגה,לכל אחת יש את מי שמתאים לה... אז לא הגיע עדיין,סבלנות...
&nbsp

למעלה