מתחילה להתייאש

לבבית11

New member
מתחילה להתייאש

למה נגרע?גם לנו מגיע למצוא זוגיות אמיתית חום ואהבה אמיתית ללא תנאים ללא פזילות בטוב ובלא נחמד אבל כמו שאומרים הגבר המצוי והרצוי כנראה נשוי... כותבת מילים אלו על סף יאוש

נשמה

תגידי לעצמך, מה את עושה בשביל להשיג זוגיות??? בדרך כלל שום דבר טוב לא מגיע לבד מעצמו... אמר פעם מישו חכם "אם אתה ממשיך ללכת באותה דרך, אל תתפלא שאתה מגיע לאותו מקום"

Special Prayer

New member
אל ייאוש

יקירתי, קודם כל אמונה ואז גם תפילה, זה רק יכול לעזור. היי חזקה! צרי לעצמך את המציאות מחדש... Special Prayer

zvizvizvi

New member
אסור להתיאש

היאוש לא יקדם שום מהלך והוא פתרון לא יעיל באם תראי לנכון בואי למפגשי פנויים פנויות שאני מארגן ברמה גבוהה או השאירי הודעה ואשמח לנסות למצוא אדם כלבבך 036031800

אל יאוש לבבית היקרה

שלום לך לבבית היקרה.אסור להתייאש בעולם הזה כלל וכלל.כל זמן שלא מצאת את מבוקשך אין זה אומר שהבעיה היא בך.אלא שעדיין לא נמצא הראוי לך.זה לא העיקר להיות עם בן זוג או נשוי.אלא עם מי להיות.כל זמן שאת לבד את אדון לעצמך ואין מי יאמר לך מה תעשי או מה תפעלי.ישנם נשים שיש להם בן זוג אך החיים שלהן אינם חיים.לא נראה לי שחכמה כמותך רוצה להיות בתוך הקטגוריה הזו.אני מאמין בכל לב שהקב"ה הוא המזווג זיווגים.ואל תשכחי נשמה טובה.אדם ניכר בשלושה דברים בכוסו כיסו וכעסו.עדיף למצוא את בן הזוג מאוחר מאשר להיות עם מישהו שלא ידע לכבד להוקיר להעניק לאהוב ולהיות קשוב לדברייך.מאחל לך בכל לב שהייאוש לא יהיה מנת חלקך ובעז"ה סוף הכבוד לבוא.אל ייאוש יקירתי.שלך: החותם המלכותי.(בטעות רשמתי החתום הצלכותי).

slomit308

New member
חיזוק

אל יאוש,תתפללי להשם,ואני ממליצה לקרוא הספר בשערי התודה, אני מבטיחה לך שתיישמי את העצות הנבונות תלמדי למשוך לחייך מה שמתאים לך. ראשית כל תרגעי,תבטחי בהשם-ותודי על זה שעדיין אין לך זוגיות=יש כאן קסם בהצלחה!

מיקי*

New member
כ"כ מבין אותך!!!

ושואל את עצמי, מה אנחנו צריכים לעשות בכדי שפרק ב' יצליח. מה לעשות כדי להתגבר על הפחדים, ולהתמודד עם השבר שעברנו מבלי שישפיע לרעה על יכולתנו לבחור ולמצא.

דורוני12

New member
ללבבית 11

מה קורה ילדה ? לדעתי ברגע שלא תייחסי לכל גבר שאת מכירה מחשבות ופשוט תיזרמי ... זה יבוא זה יבוא בלי חארטות ושטויות זה יבוא

למעלה